Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 3.02.2013, 13:21

Yazar: {{Chaylak}}

Farklı Bir Port Sorunu

selam sizin dediğinizide uyguladım olurya ben yanılıyor olabilirim diye fakat sonuç değişmedi dns sunucusunuda değiştirdim acaba bu sorunla karşılaşan başka arkadaşlar oldumu ? Oldu iseler nasıl bir çözüm buldular ? Buradan paylaşabilirlerse sevinirim...

Sunday, 3.02.2013, 11:56

Farklı Bir Port Sorunu

özür dilerim fındık alttaki sorunu yeni gördüm ben yayın aldığımda da My Pc turuncu ve Eksi fakat giriş çıkışlarda sorun yok yayın alıp vermede de sorun yok hiç bir dinleyici arkadaş tan şikayet almadım sizin dedğiniz gibi acaba flatcast tan mı kaynaklı bir sorun flatcast radyo liste sayfasina girdim yaklaşık yüz kadar radyonun mapping bilgisine baktım hepsi turuncu ve eksi idi yüz tane içerisinde 1 tane yeşil Artı olana rastladım flattan kaynaklanan sorunda olabilir haklısınız...

Sunday, 3.02.2013, 11:37

Farklı Bir Port Sorunu

selam fındık ilgin için teşekkür ederim ben 1 yıldır aynı şekilde kullanıyordum bir sorun yoktu fakat ne zaman bu hale geldi tam bilemiyorum benim kafamın almadığı konu ise portu açık olan radyolara girdiğimde benimde portum açık görünüyor port kapalı olan radyolara girdiğimde benimde portum kapalı görünüyor olması şayet sizin dediğiniz gibi dns ayarlarından olsaydı bu portu açtığım tarihten bu yana aynı sorunla karşılaşıyor olmazmıydım? şayet dns sunucusundan kaynaklı olsa neden portu açık olan...

Sunday, 3.02.2013, 10:36

Farklı Bir Port Sorunu

selam yaklaşık 1 yıldır portum açık şimdi hiç bir şey değişmediği halde portum kapalı görünüyor tüm ayarları modem ara yüzünü tekrardan elden geçirdim hepsi tamam portu AÇIK olan radyolara girdiğimde benim port ta açık görünüyor portu KAPALI olan radyolara girdiğimde benim portta kapalı görünüyor bunun nedeni ne olabilir CMD görüntüsü Modem ara yüzü Protokol görüntüsü Portu KAPALI olan radyodaki Mapping görüntüsü ( Saat e dikkat lütfen) Port AÇIK olan radyodaki Mapping görüntüm ( Saat e dikkat )