Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 2.03.2013, 18:22

Yazar: delice...

ipone

selam arkadaşlarr , bişe ögrenmek istiyorumm ipone 4s le radyolara girebiliyomuyuzz?? kolay gelsinn

Monday, 20.12.2010, 19:23

Flatcast Radyo Index mavi

eyvalllahh engixC .elinee yüreginee saglıkk güzell bi indexs .iyikii burdasınızzz)

Sunday, 21.11.2010, 02:37

Café Blue Moon INDEX Ortak calisma BORAN55&BABUSH

pess vallaaaaa)))) bu kadarrr olurr ancakkkkk .. emeginiz icin cok tesekkürlerrrr, gönlünüzee yüreginizee saglikkkkkkkkkkk. bencedee bu ilk fakat son olmamalii bu sırt sıtalıgıı digerr arkadaslardaa denemeli bencee yolunuzz acik olsunnnnnnnn.

Saturday, 18.09.2010, 16:47

kaydetme beceriksizligi:)

selamm beratcann, selam onur kardesim basliktada belirtigim gibi yaptıgım bi calismayi pc yee flas resim olarak nasill yüklerim bunu bana birinizz izah edebilirsee cok sevinirimm ... iyikii varsinizz ya olmasaydiniz sorun diz boyu) kolay gelsinn

Tuesday, 20.04.2010, 22:40

Mavi index By EviL

))bi jüriyee dokuncak kadarr aklimii yemedimm findikk.. dediginizz gibii belkidee ben yanliss bisee yaptimm ,bi bos vaktinizdeee bi bakarsanizz ,sevinirimm.tesekkürr ederimmm duyarliliginizaaa findikk.www.delicefmmm.blogcu.com

Tuesday, 20.04.2010, 00:03

Mavi index By EviL

sevgili MASUM MASUM kardesim EVIL ustanın bu index sini sizlerin sayesindee , hemde iki sayfa olarak hallettimm)) sadecee bi aksilik olduu expolerden düzgün calistigi haldee frefoxsda kaymalar oldu . bunun halledilebilirr bi yolu varmıı ? biz burdaysak sorun yoktur imzasi atan arkadaslardan yardim bekliyorumm)))şaka tabii ALLAH YOLUNUZU ACIK ETSİNN...

Sunday, 11.04.2010, 17:23

Mavi index By EviL

Himmmm simdi anlasildiii meselee MASUMM kardesimm evettt blogcu .com amaa iki ayri adres acmak gerekli sanırım , benim tek sayfam oldugundann ana sayfayı kullanamıycamm demektirr (( ama olsunn yardimlarinii esirgemeyenn bastaa beratcann ve siz MASUM kardesimee cok tesekkürr ederimm .. hepinizz cok sagolunnn.......

Sunday, 11.04.2010, 10:56

Mavi index By EviL

cok dogruu beratcann siz burdaysanızz sorun yok da ama biz burdaysakk sorun var demekk))) beratcan evil ustanin bu girisinde radyo html ve index html iki ayri kodlar varrr , ben istiyorum kii ana sayfadan radyo tıklandıgında radyo aynı sayfada acilsınn ,sablonaa iki indexsidemi koymam lazim ? sitemin adresini ve resim url lerinii versemm bu yerlestirmeyii siz benim icin yapabilirmisinizz sayet kurallaraaa aykirii deilsee burda oldugunuzuu görelim beratcann)))

Saturday, 10.04.2010, 20:28

Mavi index By EviL

( beceremedim isteee , ONUR kardesim söyledigin gibi resimleri uplad edip kodlarinii indexlere yerlestirdimm ana sayfayii da saplona yükledimm amaa radyonun aynı sayfadaa acilmasii icinn radyo html yi nereyee hangi taglar arasinaaa koycacagimii bilemedimm , alaturka ustalarındann yardım bekliyorummmm lütfennn(

Thursday, 8.04.2010, 21:37

Mavi index By EviL

harikasinnn ONURRR, cok tesekkürr ederimmm.insallahhh yapabilirimm yaaa)))

Wednesday, 7.04.2010, 19:06

Mavi index By EviL

Alıntı sahibi ""hsmcan"" süper arkasim emegine yüregine saglik ilginee cok tesekkürr ederimm ONURR kardesimm sagol , söyledigin gibii yaptimm sadece sorunn radyo ve index html ri ayni sablonaa mi yerlestirecem ...

Monday, 5.04.2010, 17:51

Mavi index By EviL

harikaaaaa evil kardeşimmmm .. burdaaa emegii gecenn herr güzel insanaa sonsuzz tesekkkürlerr.. hee evil bu indexsin blogcu yaa uygun deilmii yoksaa ben mi beceremedimm yardim edersen sevinirimm