Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Monday, 7.09.2009, 18:34

Yazar: schlange34

SchLange34 Gidiyor....

-sebebi sensin-, Senin gibi Basit deigLim ama Beni tanıyan tanır ama Sneınde Yenı ve burda biriLerini tanıdıgın kesin kimse saLak degiL bunu anLamayacak kadarr FArkLı kimlikLerLer bürünüp Yazmak çok güzeL dimiiiii Devam ett Zaten Burasi yeterince Karışık Sen gırgırını Yap durrr Devam ett Nickine sahip çiktaa Yine Lazım Olurr

Monday, 7.09.2009, 18:13

SchLange34 Gidiyor....

Ben daha buraya 100/100 aktif Olalı çok OLmadı Kaybedeginiz Kadar KAybetmissiniz eLinizdekiLeri devam edin GüzeL yoLdasınız Obün yazanLar bugün Nerde ? asıL ortamı KarıştıranLarı bi Düşünün Önceee iyi düşününnnnn Derimmmmmm

Monday, 7.09.2009, 18:10

SchLange34 Gidiyor....

-sebebi sensin-, Sen tamamen Yandaşsın Geçende geLdin ortama yazdın kayboLdun Bende böyLe çok nick var Merak etme. Gerçek kimliginLe geL önce . Beni harbikız diye itham edecek kadar basıtLeştiniz ogünde

Monday, 7.09.2009, 18:07

SchLange34 Gidiyor....

burda bişeyi keşfettim Canı yananda Bagırıyor Yanmayanda..

Monday, 7.09.2009, 18:05

SchLange34 Gidiyor....

ALLATURKAA BAna kimLerden ne şikayet geLmiş açıkLasın Dürüstçe, Birde üye geLip hakaretmi edeceksin özelden diyecem. ben burda birtek Kartanesi özLemi eLeştirdim sert oLarak ...

Monday, 7.09.2009, 18:02

SchLange34 Gidiyor....

Bak halen anLamadınız oLayı konu Tema degiL burda Olan adaletsizLik SeçimLerdeki AdaLetsizLik Başı boŞLuLuk.

Monday, 7.09.2009, 18:00

SchLange34 Gidiyor....

Ama burda Nedne yokk BanLarız Var Ban özeLden yazanLar özeLden bi sorsunLar Nedenini BanLarız DemekLe oLmuyorr

Monday, 7.09.2009, 17:59

SchLange34 Gidiyor....

DjCansu, gidene dur denmez .. Neden Dene biLirr....

Monday, 7.09.2009, 17:57

SchLange34 Gidiyor....

Konu eceLinin Teması ama kım seçti nasıL seçti neden seçti bilen yok... yada dürüst cevap veren yok ortadaa.. bizde okuyoruz ama okunanLar gibimi oluyor ... seçimler oLmuyor kaç kişi de şikayetçii .. peki eceLi nerde Sorarım sizee ??

Monday, 7.09.2009, 17:56

SchLange34 Gidiyor....

nisa nisa, Haklısın Nisa Göze Battık artıkk Ne yapsak boşş o Yazı orda DurdukÇa be Rahatsız oLdum ve kendimi SuÇlu hisset meye başladımm Gerçekten Herkes birden geLiyor Bendede pc çok var baska baka NickLerLe girip burda arka çikar gibi yazı yazmasını bilmiyormuyum .... Savunma hakkımı kULLanıncada bak Ne yaptı yine diyorLArr bana ......

Monday, 7.09.2009, 17:54

SchLange34 Gidiyor....

işim gücüm yoktu okadar emek verdim bozmak için bulundugum ortamda .. Bazıları ahatsız burda oLmamdan GizLi ve sinsi PlanLarı geregi bu gerekiyordu HazmedemediLer Burda çok aktif oLmamı

Monday, 7.09.2009, 17:52

SchLange34 Gidiyor....

deKR@, Burda Herkes biLirr Msj Larım orda okuyacak arkadasLar. Ben Daha sabah Konu ekLedim PayLaşımda buLundum - ortam karıltırmak için Geldim yaa ..

Monday, 7.09.2009, 17:50

SchLange34 Gidiyor....

evet BeLLiii Bende Yenı nick alayım geLeyimm Ver yansın yapayımm işine geLdigi gibi yorumLamak Düşmez sana ortada adiL oLman Lazım 34 sayfaLık birine Ne faydan var diyemezz bu Hak Ona kimden veriLdi Dürüst oL azz Yada oLmayı dene

Monday, 7.09.2009, 17:49

SchLange34 Gidiyor....

Ben burda FazLa etLiye sütLüye Karışmam GifLerimi Yapar Çekilirim 3 5 yorum yaparım Susarım. Ama PayLaşımsa PayLaşım emekse emek Saygıysa saygı Hepsıbı bende isterim MiLLet Kafasına göre yorum yazmıyormu burda ? yazıyor .ama sanki Sadece ben eleştiri Yapıyormuş gibi GösteriLmesi Çok düşündürdü Kaç gündür .

Monday, 7.09.2009, 17:46

SchLange34 Gidiyor....

ADLETLİ oLamadınıız bunu anLatmaya Çalıştım ama Ne yaptınız ? özeLden yazınngüzeL ama özeLi engeLLeyin sıradan üye geLsin banLayın desin ses çıkarmayın Sonrada senın hakkında Şikayet var diyinn bunuda son sayfaYa kocaman yerLeştırın Konuyu Kitleyin ADALETMI bu 34 sayfası Olan birine 3 mesajı oLan biri Ne faydan var diyorsaa Epey Düşünmek lazımm Derim

Monday, 7.09.2009, 17:44

SchLange34 Gidiyor....

konuyu okurun sonra konusun Tafsiye ederimm

Monday, 7.09.2009, 17:43

SchLange34 Gidiyor....

eger bi konu aÇIlıyor yorum yapıyorsamm ve o konu kitLeniyorsa ve sonunda beni aşaLayızı bir yazı kalıyorsaa ne yapmam gerekiyor ???

Monday, 7.09.2009, 17:41

SchLange34 Gidiyor....

Benim lafım yeni üyeLere degill oLacakLar tabii ama bir konu hakkında konuşurken ne faydan oLdu senın buraya diyecek kadar ileri gide biliyorsa sizce bu kimdir ? yeni üyemi yoksa ? ve Benim yazdıklarıma bakarak oysa ben sadece cevap hakkımı kullandım her seferinde benım burda 1 ayda 34 sayfalık emegim var buna ragmen bana Sus yoksa BanLarız diye biLiyorLAr -

Monday, 7.09.2009, 17:34

SchLange34 Gidiyor....

ÖnceLikLe TeşekürLer ediyorum Herkese Ben Dj Kasırga burda eski üyeyim epey zamandırda burdayım.yeterincede aktifim enazından öyle oldugumu düşünüyorum. buraya farkLı bir amaç için gelmedim,ama saoLsunLar bir kaç arkadas böyle oLmadıgını ortam bozmak için geldigimi söylemekten çekinmediLer. Çok hassas OlduKalrını söyLeyen Sayın yöneticiLer. Yeni bir üyenin Eski ve aktif oLan bir üyeye RahatLikLa Şunu banLayın diyecek kadarr CüretKar oLuyorLar ve Buna SeyirCi kaLıyorLar,Birde Taviz Verir gibi Des...