Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Friday, 13.11.2015, 00:17

Yazar: Sahra

Vurur yüze ifadesi ....

Vurur yüze ifadesi Bende Teyze olayım Bitanesi..

Friday, 13.11.2015, 00:13

flatcast radyoda yayinda cizirti sorunu...

Sistem geri yüklemeden de bir sonuç alamadıysanız Windows 7 lerde genellikle karşılaşılan sorun stereo mix in aktif edilmemiş olmasından olabilir .. saatin yaninda ses efektine sag tiklayip Kayit aygitlerini secin ve acilan pencerede bos bir yere sag tiklayip Devre disi birakilmis ayrgitlari goster ile baglantisi kesilmis aygitlari goster secenegini secin..

Sunday, 11.10.2015, 01:08

Ankara'da patlama...

Ankara'da patlama... 95 kişi öldü Ankara'da bugün düzenlenecek Barış mitingi öncesi, mitinge katılacakların toplandığı yerde iki ayrı patlama meydana geldi. Patlamalarda 95 kişi yaşamını yitirdi. Olayda 48'i ağır 246 kişi yaralandı. Patlamalarla ilgili ilk açıklama olaydan yaklaşık bir saat sonra İçişleri Bakanlığı tarafından yapılmıştı. İlk açıklamada ölü sayısı 30 olarak duyurulmuştu. Ancak saat 17:30'da Sağlık Bakanı gazetecilerin karşısına geçti ve ölü sayısının 95 olduğunu duyurdu. Sağlık B...

Friday, 12.06.2015, 12:58

Şans Kurabiyesi :)

"Mutluluktan doruklarda gezeceksiniz devam ettirmek sizin elinizde..."

Wednesday, 10.06.2015, 15:03

Şans Kurabiyesi :)

"Yanında rahat olamadığın insanlardan uzak dur..."

Wednesday, 10.06.2015, 15:00

Karalama Defteri...

"-Hani bazen insan birini yanında tutmayı bilmez, -ama onun yokluğunu da istemez. -Kaybetmeyi göze alamaz, -ama kazanmak için mücadele etmez. -Bağlanmaya cesaret edemez, -ama ondan tamamen kopmayı da beceremez. -Ne sevilmekten vazgeçer, ne sevmeyi bilir.. -Hani çok sonra zaman geçer de kaybeder ya, -İşte o zaman dökülür dudaklardan, itiraf edercesine: "-Ne gözümü alabildim, ne göze alabildim.."

Friday, 29.05.2015, 14:04

..::Hayırlı Cumalar::..

Birgün dünyaya ait bir derdin olursa Rabbine dönüp benim büyük bir derdim var deme, derdine dönüp benim büyük bir RABBİM var de.. HAYIRLI CUMALAR..