Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 2.07.2013, 18:00

Yazar: NaPaLM

Kim Gelsin

Siradamiydim (= Haberim Yoktu.. ahanda NaPaLM GeLdi.. =) Soguk Bi$eyLer Istemi'$siniz.. Hemen Bi Dondurma Ikram Eder.. ve YoLa Devam.. (= Ha Bide $ey GeLsin.. Ha i$te O $ey =))

Friday, 5.04.2013, 20:01

Radyoda virüs uyarısı çıkıyor

Kaynagi bir Cok Durum oLabilir.. Ki$iLerin Tarayici AyarLari, Indexde Ki Kullanilan Scriptler veya Bulundugunuz Host.. Profilinizdeki Siteye Girdim ve Hic Bir Uyari veya Benzeri bi$ey ALmadim..

Monday, 11.03.2013, 21:15

Forum Ailemizi (Çevremizi) Tanıyalım Tanıtalım

Alıntı sahibi "BaBuSh" Sevgili : NaPaLM MuncaXXXx Kalbimin Tik Takina Yerin Bamba$kadir bilirsin..

Thursday, 20.12.2012, 10:20

index yardım -canlı yayın girişi sorunu

Alıntı sahibi "Melye" hata mesajının açıklaması bu başlıkta yazıyor... Bütün Flatcast Kullanicilarin Dikkatine ! Yukarda Verilen Linkte Anlatimi var Hatanin.. Buraya Girdiginiz Adresi Düzeltmeniz gerekir.. Yayin Sifresini Degi$iyormu$ gibi Ayarlara Girin ve Ordan Adresi Düzenleyin..

Thursday, 20.12.2012, 10:03

index yardım -canlı yayın girişi sorunu

Radyo Ayarlarinda olan Site Adresinden Radyoya Girmeyi Denesin Arkada$.. Sitenin Kodu ile Hatanin Alakasi Yok..

Monday, 2.07.2012, 13:06

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

Neden Adam Yerine Koydugum Insanlari.. Koydugum Yerde Bulamiyorum..!!

Monday, 21.05.2012, 21:40

Düşün ki o bu konuyu okuyacak..ona ne söylemek isterdin?

Fatihim Sen Harikasin.. Hep Beraber Insallah.. Iyi ki varsin Arkadasim..

Monday, 21.05.2012, 20:46

Haberim olaydi hic Zor Kullanmana gerek kalmazdi Gönül Nisa.. Ben ve Yalan / Iftira carpilcen kiz $imduk

Monday, 21.05.2012, 15:19

Tskler Eylem Bende Iyi ki Seni Tanimisim Iyi ki Varsin.. Burdada Düsünüp Yazdigin icin Sagolasin.. (MSN kullanmiyom Skype Gel Sen ) Sagolasin Nisa Güzel Dileklerin icin Tskler, Sensin Bonus Yoluk Sacli $ey He HE Gicik Balina Sende Sagolasin Iyi Ki varsin iyi ki tanimisim Seni.. Ulu orta Yaslandigimi yazma dimedim mi nen ben sana ) Çitirim ben daha Çitir Sagolasin Ersin Hep beraber Insallah.. Tskler Ece Güzel Dileklerin icin Sagolasin.. ve Siteyi Son Siralar Pek Takip edemedim.. Kusura bakma Dogu...

Wednesday, 18.04.2012, 01:02

radyo istek paneli

tr.gg siteleri icin misal burdan bir kullanicilik alip istek panelinizi ekleyebilirsiniz http://www.istekmatik.com/ hem özellikleri güzel hemde kullanimi basit..

Sunday, 8.04.2012, 12:53

Yazar: NeFeSiM-FM

Bİ BİSCREM VERSEM :))

Tabi ki neden olmasin ha 2 Kisi bulusmusuz kahvaltiya ha 3 ) 1 Biskrem versem Kahve Ismarlarmisin

Sunday, 8.04.2012, 12:50

Şeytan Diyorki..

Seytan diyor ki.. cok oturdun Evde Hava Mükkemmel Az Cik bi Kahve ic Nehir kenarinda takil..

Sunday, 8.04.2012, 02:52

Şeytan Diyorki..

Seytandan bunu duyacagim aklimin ucundan bile gecmezdi ) "Amin" dedi resmen..

Sunday, 8.04.2012, 02:41

Bİ BİSCREM VERSEM :))

Tamda canim cekmisdi "Kopma Zamani" diyem yolu sen bul.. yola cikmadan evelde Biskremimi vir Bir Biskrem versem günahlarimi alirmisin

Sunday, 8.04.2012, 02:29

Şeytan Diyorki..

Seytan diyorki.. bayagadir takilmiyon bana gel biraz meleklerle ugrasalim..

Tuesday, 28.02.2012, 21:22

F (favorite) siliniyor..

Flat'de calismalar var diye kulagima gelmisdi.. hata önümüzdeki günlerde düzelir sanirim..

Wednesday, 4.01.2012, 01:56

radyo tiklandiginda giris butonu yerinde flatcast logosu

Zaten O Tusa Gerek Yok.. Radyo Ana Sayfada ekli.. Sanirim Index'e kendi Sid Numaranizi eklemediniz yada yanlis(eksik) eklediniz, bunu degismeniz gerekir!! Blogcu Arka Planinda HTML Editlemeye Girin, (STRG) CTRL ve F Tusuna basin Cikan acilan kücük ekrana 126553 sayilarini ekleyin ve bu sayilarin yerine Kendi SID Numaranizi yazin