Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 31.05.2010, 22:19

Yazar: ßerfin

Flatcast Fcp Tema-Mescid_I Aksa

MESCİD-İ AKSA / FİLİSTİN Çocuklar ağlıyor Filistinde Ağlıyor kutsal Mescid-i Aksa Bırakmadılar taş taş üstünde Ağlıyor Yakup,ağlıyor Musa Alem’i İslam uyansa birden Ümmet bir olup,ayağa kalksa Kur’an,sünnet yaşansa yeniden Elbet kurtulur Mescid-i Aksa Zarar vermez ne tank ne de füze Hiçbiri asla işlemez bize Şehadetle yeniden doğarız Sığınırsak yüce Rabbimize Mazlumun duası geri dönmez Mutlaka cevap verecek Allah Bugün olmazsa bir gün mutlaka Filistin kurtulacak İnşaallah... selam cok güzel bir ...

Thursday, 20.05.2010, 16:40

Ayrilik Mektubu

İlk önce sen bu satırları okurken ben bu dünyada olmayacagım.Ve de özür diliyorum senden " seni " karanlık ve de koyu yalnızlık deminde sevgisiz bıraktıgım icin özür dilerim bahar gözlüm İk defa seni sevmistim:yüregimdeki sevda atesini yalnız senin icin yakmıştım ve ben ölsem de sen yasadıkca bu sevda atesi hic sönmeyecek..Belki bu satırları okurken bir masum güvercinin ürkekligini ve de gözlerimden süzülen gözyaslarımın ıslaklıgını ; ben yazarken ki aglayışlarıma sen okurken eslik edeceksin Ca...

Wednesday, 19.05.2010, 11:28

Susmak

Susmak… Gözyaşlarının kelimelerin manalarını yıkadığı bir saatte susmak Yürek sevdasının yangınıyla yanmayan bir gönüle sevdayı anlatmadan susmak… Gidişlerin hicranına bürünmüş bir sabahın ufkunda Elvedaları dilimizden düşürmemek adına susmak… Garipliğin sancısının simanda çizildiği bir vakitte susmak… Ah ve ofların bahçesinde boy verdiği sitemkâr hanenin önünden geçerken susmak… Bakışların manidarlığından sıyrıldığı bir vakitte susmak… Gönül kapılarının yüzüne kapandığı ve ikindinin hüznünü yür...

Tuesday, 18.05.2010, 18:57

Pişman Değilim

Adı bende saklı şehre çöktü yine yalnızlık. GİTTİN ya… nereye baksam, nerede otursam, kimle beraber olsam, her şey ama her şey SANA benziyor. Karanlık sokaklar, odalar… Alıp başımı gitmek kör,sağır ve dilsiz yaşamak, kuşanıp sevdanı, dağlar dolanan yollara düşmek HEVESİM… Ama BEKLE dedin ya! Her gecenin ardında mutlaka aralanır gün ve senin sevdanla-hasretinle YÜREĞİM bilenir. Gerçekten SENSİZLİK diye bir şey varmış… Ve bu gün nedense daha bir yoğunsun. Dışarıda hava soğuk. Pencereden görünen gü...

Monday, 17.05.2010, 15:07

Sus Ve Dinle

Sustun… Ne söyledimse hava da kaldı, Titrek cümlelerle bitti her gün, Solan umutlarla başlayacaktı, Biliyorum… Sustun… En susulmayacak anlarda bile, Sonsuz bir güç alırdım gözlerinden, Her seferinde terk etti gözlerin fikirlerimi, Kaçtın… Sustun… Gökler, bulutlar konuştu yerine, Dinmedi bu hırçın esen poyraz yıllardır, Alnıma düştü yıldırımların ansızın, Vurdun… Sustun… Dilini yutmuşçasına, Çekip de gidecekmişçesine…! Karartıp bir gece havayı yine, Fırtınalara karışacakmışçasına, Söküp de yaşlı ...

Sunday, 16.05.2010, 22:34

Tema_Gold

selam yapmis oldugunuz yorumlar icin tsk ederim bu kadar olmasinda sizleri emegi cok yorumlarinizla herkese cok tsk ederim saygilar...

Sunday, 16.05.2010, 21:38

Mor_gül1-2( buttonlu ilk defa)

yorumlariniz icin cok tsk ederim aycin laz gülü yesil cimen bu kara olmasi sizlerin bana yol göstermesinden oldu allah razi olsun sizden yaptiginiz elestirilerden ve yorumlardan yola ciktim hepten sag olun saygilarr...

Sunday, 16.05.2010, 01:02

~~Kimim Var~~

selam tema cok güzell olmusss eserde ayrica bir güzelll emeginize yüreginize saglikk asinur abla ve azab abiiii saygilarr

Saturday, 15.05.2010, 02:16

Sürmelim~ Bir Ay Dogar

selam sürmeli kardesss gercekten harika calisma olsun emegine yüregine saglikkkkk

Saturday, 15.05.2010, 01:44

Hayatin_Afilli_Yüzü2

yorumlariniz iicn tsk ederim saygilarr...

Saturday, 15.05.2010, 01:42

Hayatin_Afilli_Yönü1

yorumlariniz icin tsk ederim saygilar... asicimm resim cok güzel siir daha da bir güzel ve anlammmmliii yüregien saglikkk canim .tsk ederim herkese saygilarrr...

Saturday, 15.05.2010, 01:39

Masum_Gözler

selam yorumlariniz icin tsk ederim bu ilerlemede sizlerin cok payi var yorumlarinizla yönlendirdiginiz icin herkese cok tsk ederim saygilar..

Saturday, 15.05.2010, 01:36

Siyah_Beyaz

yorumun icin tsk vera siz yanlislarimi söyledikce düzeltiyorum bu kendime yaptigim bir temaydi ekledim öylesine tskler resim saygilar..

Saturday, 15.05.2010, 01:30

DIRENIYORUM YOKLUGUNA fcp BY RUYAMNUR

cok güzel olmus rumyamnur emegine saglik saygilar...

Friday, 14.05.2010, 20:22

Hayatin_Afilli_Yüzü2

yaptiginiz yorumlara tsk ederimm yorumlarinizla nerelerede düzeltme yapacagimi anliyorum ve bunun icin size tsk ederim sagilar... alaka bey yorumunuz icin tsk ederim evett kalabalik olmus ebnde farkettim bir daha ki calismada dikatim de tsk edeirm saygilarr.....