Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 3.09.2011, 12:50

Yazar: ikrar35

mozilla çöküyor

çok tşk ederim..hepsini tek tek deneyecegim...emeginize saglık

Saturday, 3.09.2011, 12:21

mozilla çöküyor

daha öncede olmuştu silip yeniden yüklemiştim düzelmişti..ama şimdi düzelmedi..uzun zamandır yoktu sorun..güncelleme gelipte güncelle dediğimden sonra oluyor..yaklaşık 20 gündür yoktum ne zaman başladı bilemiyorum..bide benim pc de explorer yok yani varda açılmıyor..hepten sorunlu yani

Saturday, 3.09.2011, 12:11

mozilla çöküyor

selam ltf yardım edin..flatcast radyoda yayın alıyorum kısa süre sonra mozilla çökme raporu geliyor ve yayın kapanıyor.neden oluyor ve ne yapmalıyım..şimdiden tşk ederim

Wednesday, 3.08.2011, 13:52

flatcast radyolara giremiyorum

radyo açılır gibi mavi ekran geliyor sonra firewal blocked gibi bişey yazıyor bi süre sonra aşagıdakiler geliyor ...Flatcast uses the protocol UDP Port 40123. At the moment your system does not work with that protocol. Typical reasons: You are connected to the internet via router/firewall, which blocks UDP. You are using a "Personal Firewall" like ZoneAlarm, XP Firewall etc. Please open in the corresponding configuration settings UDP Port 40123. You are connected to the internet via router and t...

Wednesday, 3.08.2011, 13:23

flatcast radyolara giremiyorum

merhaba,daha önce flat radyolara giriyordum.formattan sonra sorun var..activex yükledim,adobe yükledim ancak hala error veriyor..ne yapmam gerekiyor eksik olan nedir ? ltf yardım edin..şimdiden tşk ederim

Wednesday, 18.05.2011, 17:16

radyodan herkes düşüyor yardım ltf.

mrb naçizane bir radyom var.daha önce bir sorun yoktu.ancak,dj lerden biri modem degiştirmiş.şimdi o dj yayın yaparken dinleyiciler gelmekte zorlaniyor.tam üç beş kişi giriyor,arkadaşlardan biri çıkınca herkes düşüyor.port açmış fakat oda tam anlamıyor.bunun sebebi ne olabilir.ltf,bu yaşlıya yardım ediniz.tşk ederim saygılarımla

Tuesday, 14.12.2010, 15:31

mixserim kayboldu yardım ltf :(

çok tşk ederim sevgili melye..hallettim..yüreginize saglık..iyiki varsınız..saygılarımla

Tuesday, 14.12.2010, 13:03

mixserim kayboldu yardım ltf :(

mrb ltf yardım edin..daha önce masa üstü bilgisayardan yayın yapıyordum ve şuan kullandıgım laptoptanda yapmıştım.ancak bugün yayın alıyorum mixser kayıp,rd üzerinde sağ tıklayıp desing diyorum gelmiyor.yine sag tıkladıgımda en üsteki slow dj mixser açık degil üstüne tıklanamıyor.tema degiştirdiğimde ise'' no audio device found'' yaziyor.ltf yardım edin.şimdiden tşk ederim saygılar

Monday, 18.10.2010, 16:19

photoshop proğ kurmak

çok tşk ederim..iyiki varsınız...saygılar

Monday, 18.10.2010, 15:19

photoshop proğ kurmak

çok tşk ederim. (yapmanız gereken ya o programın crack serialini googlden arayıp bulmanız yada) burda ne demek istediğinizi pek anlamadım ama,başka deneyeyim..buna benzer benim kullanabileceğim bi proğ önerirmisiniz ltf..

Monday, 18.10.2010, 14:17

photoshop proğ kurmak

merhaba,ltf yardım edin...real draw diye bi proğ var daha önce arkadaş kurmuştu çok işime yaramıştı.ancak süresi bitmiş..yeniden indirdim.çalıştır diyorum kuruluyor ancak,kullanamıyorum çünkü bi int sayfası açılıyor...onu yapmayınca kapanıyor..lütfen yardım edin...şimdiden tşk ederim saygılar

Tuesday, 28.09.2010, 00:22

dj yazilari gifler ıstek bolumu

çok tşk ederim.emekleriniz hakka kavuşa..benim istekler bitmez..yine ricam olacaktır.sağolun

Monday, 27.09.2010, 14:30

mahur gözlüm çok tşk ederim...emeğine saglık zahmet verdim..ben düz renk siyah istemiştim ama olsun biçok renk yapmışsın sagolasın..

Sunday, 26.09.2010, 19:27

mrb yine ben bi isteğim olabilirmi..büyük harflerle siyah renkte DJ HASAN yazabilirmisiniz rica etsem..bikaç değişik şekilde olursa çok sevinirim.şimdiden emeğinize saglık tşk ederim

Friday, 9.07.2010, 11:24

muhteşem olmuşlar....gerçekten çok tşk ederim..emeginize saglık...hakkınız ödenmez...süpersiniz

Friday, 9.07.2010, 11:05

merhaba,ben biraz fazla oluyorum farkındayım ama şeyyy yaniii yine dj ismi istesem haddimi aşmış olurmuyum. eger mümkünse yeşil:dj hasan, kırmızı:ede hasan ve mavi: ede hasan 34 yazarmısınız..şimdiden emeginize saglık tşkler

Wednesday, 30.06.2010, 19:40

yayın alamıyorum

çok tşk ederim..yine her zamanki gibi imdadıma yetiştin..halloldu sonunda...iyiki varsınız..sagolun varolun..

Wednesday, 30.06.2010, 19:29

yayın alamıyorum

yok can,hata falan vermiyor...sadece siyah ekran çıkıyor...pc den bazı prog silmistik..sanırım onlarla ilgili..ama ne silindi ne lazım bilemiyorum...ilginize tsk ederim..cvp bekliyorum ltf.

Wednesday, 30.06.2010, 18:51

yayın alamıyorum

mrb canlar,bana yardımcı olursanız minnettar kalırım...daha önce radyom vardı hiç sorun yaşamadan yayın alıyordum,dinleyicilerde rahatça giriyordu...ancak pc den bazı programlar silinmiş...şimdi başka radyoda yayın almak istedim tamamen siyah ekran geliyor ve alamıyorum...aynı sorunu kendi radyomdada yaşıyorum.acaba eksik olan nedir? ltf.yardım edermisiniz...şimdiden tşk ederim...

Tuesday, 22.06.2010, 12:51

Dj Isimleri-Istege Bagli Haraketli Herçesit Linkleri Ile Yazilar...

çok tşk ederim cicidici,emeginize saglık....begenmek ne demek bayıldım...süperler....sagolun var olun....