Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Friday, 26.11.2010, 21:58

Yazar: massimo_federico

Café Blue Moon INDEX Ortak calisma BORAN55&BABUSH

FINDIK UFFFF amma uzattiniz haaa, jüri olanin [edit] bu lafinla kaliteni gosterdin buradaki butun jurilere ) ilk snein [edit] demek ben juri degilim sorunu olan ozelden yazsin bana

Friday, 26.11.2010, 21:24

Babush arkadasim ile konustum olay bitmistir. baskasinin yetkisi yorumu ne olursa olsun beni alakadar etmez bu konuda baskasini ilgilendirmez.... konu benim icin kapandi guzel paylasim icin tskler yeniden ustalara

Friday, 26.11.2010, 16:04

meral mod okadar komiksinki gözlerimden yaslar geldi ben BaBuSh ile gorustum olay kapanmistir. neden alakasi olmayan insanlar yorum yapiyor kimsenin bisi yazmasina gerek yok .burada bu konuyla vakit kaybetmeyin iyi paylasimlar

Thursday, 25.11.2010, 21:46

benim bilgim bana yeter ispata gerek yok resimin orjinali layere cevirmek cok zor ben yapamam:-)) turkece cok güldüm al sana link tema adi RageKings iyi forumlar

Thursday, 25.11.2010, 20:25

ben kimseye hizmet etmem dostum tekim (biz) diye birsey sokmadim hayatima kimleri kast ediyorsan yolumuda sasirmam caliyorsun cirpiyorsun demedim boran 55 kalitesi tartisilmas sevdigim saydigim bi insan eminim oda beni seviyordur benzerlik hiseetim dedim iyi forumlar dilerim /orjinal dosya olarak gormek daha guzel olurdu hersey layer cevrilmis) ozur dilerim

Thursday, 25.11.2010, 20:03

kardes benzerlik oldugunu hisettim tamam PSD ekle bakalim emin ol özür dilerim

Thursday, 25.11.2010, 18:54

benzerlik yokmu simdi hic? temadaki göz neden var radyo index ile ne alakasi var gözün? cok ilginc geldi bana ve kardes ekle PSD forum olarak hepberaber bakalim ozur dilerim elbette sen olsan sende ayni seyleri dusunebilirdin saygi duyarim ben her goruse..

Thursday, 25.11.2010, 13:41

selamlar cok guzel gorunuyor kaliteli paylasim olmus bana birazu cagrisim yapti sekil ve gozler bu temaya cok benzettim ellerinize saglik gerekli yerlerr iyi duzenlenmis

Wednesday, 27.10.2010, 07:53

flatcast tema-cali kusu

guzel olmus ellerine saglik

Wednesday, 27.10.2010, 07:52

sürgünüm

ellerine saglik

Wednesday, 27.10.2010, 07:51

FLatcast Fcp (Dini) Tema

guzel olmus ellerine saglik