Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 4.04.2017, 23:39

Yazar: etravon

Şarkılarımda Cızırtı Oluşuyor

tşkler arkadaş sorun halloldu videoyu izledim uyguladım yayında ses sorunu kalmadı yüreğinize sağlık saygılarrr.

Tuesday, 4.04.2017, 14:21

Alıntı Ses kartının sürücüsünü güncelle, faydası olmazsa flatcast djmixeri yerine herhangi bir player kullan, winamp, windows mediaplsyer vs. Vs bunu biraz açabilirmisiniz flatcast radyodan vazgeçmemimi öneriyorsunuz. Flatcast dışında bildiğim bir sitem yok tam olarak anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Monday, 3.04.2017, 19:33

slm arkadaşlar yayın yaparken mixer e attığım şarkıları ben bile anlamıyorum şiddetli bir cızırtı var yardım edebilirmisiniz saygılar.

Wednesday, 18.07.2012, 02:04

tema

slm arkadaşlar benim şöyle bir sorunun var.önceden XP kullanıyodum tema yapıyodum dj arkadaşlarada gönderiyodum şimdi windows 7 yükledim.tema yapıyorum radyoyada alıyorum ama mesela temayı masa üstüne alıyorum radyodan masa üstüne baktığımda tema görünüyor ama normalde masa üstüne baktığımda tema yok böyle olunca yapılan temayı gönderemiyorum bu konuda yardımınız olursa sevinirim.saygılarrr

Tuesday, 12.10.2010, 08:57

Yayin almak icin Flatcast sitesinde login yapamiyorum [edit]

Selam arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var. http://flatcast.com adresine girip yayın almak istediğimde giriş yapamıyorum name: xxxx password:xxxx yazıp login olmak istediğimde giriş olmuyor ilk etapda yanlış girdiğimi söyleyebilirsiniz hayır defalarca denedim çok dikkatli bakıyorum aynı nikle radyoyu dinlemek istediğimde kayıtlı yani altı çizili nik olarak radyoyu dinliyebiliyorum ama yayın almak için giriş yapmak istediğimde kesinlikle olmuyor.Ben bir başka nik aldım ama içinde giriş yapamadı...

Tuesday, 28.09.2010, 08:33

dj yazilari gifler ıstek bolumu

slm sizden rica etsem bizim içinde bir kaç renk ve şekilde dj ismi yazarmısınız şimdiden tşkr.ederim. DJ AYBERK DJ DEMET DJ KAGAN DJ GULAY

Monday, 27.09.2010, 14:22

DJ YAZISI ISTEYEN HER ARKADASA HAREKETLI DJ ISIMLERI

slm kardeş mümkünse Dj AYBERK - Dj DEMET - DJ GULAY bu isimlere ait bir kaç renk ve şekilde yazarsan çok memnun olurum şimdiden emeğine sağlık..

Wednesday, 8.09.2010, 14:36

Dj Isimleri

slm sizden her dj için bir kaç renkte dj isimleri istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum şimdiden teşekkür ederim. DJ AyBeRK DJ KaGaN DJ AsYa DJ HaZaN DJ SiRiN

Friday, 27.08.2010, 14:45

Radyo Ismi

Slm arkadaşlar benim sorunun şu radyo ismim küçük harfle yazılı bunu büyük harf olarak değiştirebilirmiyiz .Saygılar

Friday, 20.08.2010, 09:57

şifre sorunu

Slm arkadaşlar konuyu nereye yazacağımı bilemediğim için buraya yazdım.Radyomuza girimek yayın almak için rady ismini ve şifremizi yazdığımızda giriş yapamıyoruz sanırım şifremiz çalınmış bu konuda acil yardımlarınızı bekliyorum ne yapmam gerekli radyomuz için kullandığım msn adresimde açılmıyor sanırın onunda şifresi çalınmış lütfen bu konuda yardımcı olun saygılar...

Monday, 16.08.2010, 15:22

Yayin Açilmiyor

Alıntı sahibi "etravon" Slm.arkadaşlar bizim şöyle bir sorunumuz var yayını alan bir arkadaşımızın yayınını dinlemek için radyoya girmek istediğimizde radyo açılacak gibi oluyor ama açılmadan kapanıyor.o arkadaşın yayınını dinleyebilmek için önce ben yayın alıyorum o arkadaş girip benim yayını dinliyor sonra çıkıp yayını alıyor ve ondan sonra dinleyiciler dinleyebiliyor ve ben girip dinliyebiliyorum.arkadaşın ifadesine göre ben radyodan çıktığım an yayını düşüyormuş bu sorun 10 gündür var. daha...

Monday, 16.08.2010, 13:33

Yayin Açilmiyor

Slm.arkadaşlar bizim şöyle bir sorunumuz var yayını alan bir arkadaşımızın yayınını dinlemek için radyoya girmek istediğimizde radyo açılacak gibi oluyor ama açılmadan kapanıyor.o arkadaşın yayınını dinleyebilmek için önce ben yayın alıyorum o arkadaş girip benim yayını dinliyor sonra çıkıp yayını alıyor ve ondan sonra dinleyiciler dinleyebiliyor ve ben girip dinliyebiliyorum.arkadaşın ifadesine göre ben radyodan çıktığım an yayını düşüyormuş bu sorun 10 gündür var. daha önce yayınla ilgili bir ...