Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 26.04.2010, 10:48

Yazar: dj.birbestee

Herkez Gibisin Sende :((((

kadın uzaklara dalmış birini beker gibi amam ümitsizce kaadının yüzündeki ışık bir ümit ışıgıgibi... butonlar güzel degişik bir tarz begendim. yere düşen gü l de kadının umutları hayalleri gibi...sende herkes gibisin gittin arkanda bir yıkıntı bırakarak emegien saglik cok begendim...

Monday, 26.04.2010, 10:35

~~*~~Sade Tema 2 Renk~~*~~

"tatlı bir tema oldugunu düşüyourm iki ciçek sanki temayı alttan ve üstten koruyo gibi butonların açısı degişik ve güzell olmuş rahat kullanılabilinir bir tema renklerr de güüzel elinize saglık

Monday, 26.04.2010, 08:52

AYRILIRSAK ÖLÜRÜZ BiZ TEMA _*YAGMUR*_

harika dizayn olmus ...butonlar dişinde kücük olduklarinin kanisindayim emeginize saglik...Almak istedim , ellerini alamadım Bakmak istedim, gözlerine bakamadım Sarmak istedim, kollarıma saramadım Görmek istedim, son defa göremedim çünkü aramıza ölüm girdi…

Monday, 26.04.2010, 08:46

Ayrilmayalim

styl farklı bir tarz.emegine saglik abemmm ...yesil mavi ben daha cok senin tema larinde şiir agirlikli bekliyordumm sanad o yakişir abemmm neden yok hiç şiirr ki biliyorum senin super şiirlerin var...

Monday, 26.04.2010, 08:39

chalte(hindistan efsanesi) by/asikardelen

harika calisma olmus .emeginize saglik ama kualnişli oldugu kanisinda degilim renkler super ...

Monday, 26.04.2010, 08:32

GECE'NIN HÜZNÜ (NEW) Gifli

Ben seni bir caddede tanıdım soğuk kış akşamlarında, Ben seni ter edişinde tanıdım. Benden bu kadar ben benim olan gecelere dönüyorum, Gecenin karanlığı sana olsun. çok güzel ve anlamli bir tema olmuş amed emegien saglik diyecek bir söz bulamiyorumm ..Gecenin karanlığı sana olsun,

Monday, 26.04.2010, 08:22

Maviş

Asude bakışların yanık kokusu verdi yaktı Sorarmısın hislerime senin yelkenlerinde düşü ne Ayın gözü kördü bu gece Karanlıklar masama sindi Bulutlanan başım yine yalnız Esaretinde masum mahzenine çekildi çok hoş bir tema olmu yeşil mavi emegine saglik...

Sunday, 25.04.2010, 11:41

BEKLEYECEĞİM

Kadın ne olsa olsun hep bekleyendir ya... temadaki kadında bekliyor bütün asilliğine rağmen. çünkü o seven kadın. butonların ortada olması değişik bir renk katmış temaya bozmamış durumu aksine bir farklılık katmış. ben beğendim picassonun elinden çıkmış bir tablo gibi bu tema da... tebrikler.

Sunday, 25.04.2010, 11:35

LOWEYOU

güzel bir gönderme olmuş... arada hatırlatmak iyi olur.

Sunday, 25.04.2010, 11:32

CÖLDEKI KADIN - EFLATUN (2 TEMA BIR ARADA )

çöldeki kadın çok sade ve sade olduğu kadar da güzel insanı dinlendiren bir tema. zengin bir duruşu var temanın. usta bir ressamn elinden çıkmış pahallı bir tablo gibi... Diğer temayı çok beğendiğimi ifade edeyim, kadının güzelliği saçındaki toka; her iki temada kullanılan yazıdaki parlak renkler çok şık durmuş... Çok güzel iki tema ellerinize sağlık...

Sunday, 25.04.2010, 11:23

ÖMRÜMÜ YIKTIN GİTTİN fcp by nisa 21.03.2009

çok kullanışlı bir tema olur diye düşünüyorum. renkler çok güzel. yanlız tema daki resim fazla farkedilmiyor. Gizemli bir havası var temanın sanırım ona bu gizemi katan farklı olduğu kadar bir o kadar da güzel olan renkleri ellerine sağlık...

Sunday, 25.04.2010, 09:11

sevd,im seni.1.78

Hıçkırık misali bir sen tuttu içimde...Nefesimi tutsam geçer misin? yoksa gercekden nefesimi kesermisin? ewet ruzgar bende arkdaslara ketiliyorum teman sade ve cok hoş almuş ama bir kac ayrinti dişinde hocamm... emeginize saglık fakat yazılar simetrik deil ,yukardaki butonlar lila. misafir butonu ise mavi olmuş ...sevgiler

Saturday, 24.04.2010, 11:10

* Hergun bınlerce hayal kurarsın... *

Kadın temaya o kadar yakışıyor ki; bu yüzden bu tür temaları çok seviyorum. Sade,iç açıcı gerçekten hayal gibi bir tema... Uzaklara bakarak süzülmesi kadının,eteklerinin dalga dalga savrulması ve havanın kararmış olması temann adıyla da bütünleşiyor. Çok beğendim tebrikler...

Saturday, 24.04.2010, 11:00

* Kelebegin ömrü bir gündür / (Gifli)

Güzel tema olmuş demek yapılan bunca emeğe ve güzelliğe haksızlık olur sanırım. Harika bir tema... Kelebeğin ömrünün ne kadar kısa ve güzellik- narinliğinin kendisiyle doğru orantısını da biliriz. Kelebek kadın o kadar güzel ki, o kadar zarif ve asil duruyor ki gözlerini ayırmadan sürekli bakası geliyo insanın... Butonların yeri iyi seçilmiş, yazım tarzı temayla uyumlu olumsuz hiç birşey göremedim açıkçası. Başarılar dilerim çok güzel olmuş...

Saturday, 24.04.2010, 09:41

* Yasamaksa senı sevmek *

öylesine bendesinki ,ölüyorsun,ölsen, bende ölecegim sanki,çıkarsan içimden,bütün kanımda seninle birlikde akıp gidecek...öylesin...kan...gibisin...SEVGİLİYE.. tema cok güzel olmus renklerin uyumu cok hoş diket cekici ama cet alani benim kanimca kuculmuş tek sorun onu gördum ...paylaşim içinde tskler emegine saglik.

Saturday, 24.04.2010, 09:32

* Sen Gıdınce *

sen gundüzdün gecem oldun sevgilim bir umuttun hayal oldun yüragime sevgilim....evet temanız cok hoş ve sade olmuş paylaşiminiz için ayeiva tskler ...

Friday, 23.04.2010, 10:18

bir kizil goncaya benzer dudagin

gerçekten çok güzel bir tema sözlerle çok bağlantılı olmuş... sanırım bu şarkı sözü bu temayla ancak bu kadar ifade edilebilinirdi. kadının güzelliği olsaydı bir hata-ki yok herhangi bir hatayı bastırırdı bu güzelliğiyle. harika bir tema ellerine sağlık...

Friday, 23.04.2010, 10:13

düsen bir yaprak görürsen,hatirla

yaprakların sonbaharda birer birer düşmesi ne kadar hüzün veriyorsa, duygusallığa itiyosa insanı bu tema da alıp götürdü beni... kadını burda düşen yapraklara benzettim bir girdaba dönüşmüş rüzgar alıp götürüyo ama kadın buna direnmekte.... her aşkta üzülen hep kadın olur ya bu çatışmada da yenilecek gibi ama yine de aşkını yaşatmak uğruna savaşmakta... öncelikle çok güzel bir tema olduğunu belirtmek istiyorum herşeyiyle. acı, hüzün, direnç,savaşım ve sevginin büyüklüğü.. ve bir aşkın yenilgisi....

Friday, 23.04.2010, 09:54

~MELTEM~<<<SenHiçSevdinMi<<<

aslında tema çok daha güzel olabilirdi.butonlar biraz daha yukarıda olsa alan daha rahat kullanılabilinir.temanın adı başka olabilirdi resme uyumu açısından.resimde çok net değil kişiler tam seçilemiyor. hüznü yansıtıyor resim eline sağlık eleştirilerimi maruz görürsün umarım.