Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 25.08.2010, 10:12

Yazar: night27

Yarinim Yok...

teşekkürlr filiz yüreğinize sağlık yorum ve beğeniniz için teşekkürler

Sunday, 22.08.2010, 00:53

Gözlerinin Can Bebeği

rica ederim meliscanan yorumun için ben teşekkür ederim

Sunday, 22.08.2010, 00:51

Yarinim Yok...

sağol özgürüm ellerin dert görmesin yorumun için teşekkürler

Sunday, 22.08.2010, 00:47

Beni Bana Bırak

cicidici,deli kurt sizlerinde yüreğine sağlık teşekkürler

Sunday, 22.08.2010, 00:46

Gözlerinin Can Bebeği

cicidici,delikurt,sibela,kızıl deli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar

Sunday, 22.08.2010, 00:44

sürgün sevdam

sağol yaralı gülüm beğeni ve yorumunuz için teşekkürler

Wednesday, 18.08.2010, 10:53

Üstteki üyeye şarkı sözleri le cevap verme :))

sazlıklardan havalanan bir ördek gibi sesin ürkek şaşkın kararsız duyuyorum ve sen bir gökkuşağı kadar güzelsin rengarenk biraz sonra gidecek görüyorum ve ben yağmurlar altında bir yolcu ıslak yorgun tutkulu yürüyorum sensiz ben yolumu bulamam haykırmak istiyorum konuşamıyorum konuşamıyorum konuşamıyorum konuşursam gözyaşlarım beni boğacak biliyorum görüyorum duyuyorum konuşamıyorum bu ayrılık akşamında sen sustuğuma bakma konuşmaya gücüm yok beni anla söyleyemediklerimi bak gözlerimden anla her...

Wednesday, 18.08.2010, 10:44

Üstteki üyeye şarkı sözleri le cevap verme :))

Hasretler ayriliklarla baslar Yanan yürek sessizce aglar Bütün anilar canlaniverir Sanki hiç bitmemisler gibi Yolu gözlenen giden sevgili Geri dönecekmis gibi Için için har gibi Kaplar bütün benligini Bir garip olursun bunun ardindan Bazi bir rüzgar gibi Eser ayrilik yeli Gider sevgilinin ardindan Önceleri sessizdir ayrilanlar Mutlulugu baska yerde ararlar Oysa geçen günlere yakinirlar Ayriliktir bu çeken anlar Için için har gibi Kaplar bütün benligini Bir garip olursun bunun ardindan Bazi bir r...

Wednesday, 18.08.2010, 10:14

sürgün sevdam

kelebek,özgür,snm yorum ve beğenileriniz için çok teşekkürler ...

Wednesday, 18.08.2010, 10:10

flatcast fcp-tema-ayrilik

emeğine ellerine sağlık ekin çok güzel olmuşlar

Wednesday, 18.08.2010, 09:56

Dogum Günün Kutlu Olsun Ekintoprak

çiçekli olanı ben ekliycem demedim demi ben sana dedim şimdi ama geç kaldım sanırım hehe

Wednesday, 18.08.2010, 09:46

Dogum Günün Kutlu Olsun Ekintoprak

hemşom doğum günün kutlu olsun yeni yaşını sevdiklerinle mutlu ve sağlıklı geçirmen dileğiyle resim ekliycektim kelebek benim resmi (ç)almış

Tuesday, 17.08.2010, 10:58

sürgün sevdam

Sürgün ettim seni yüreğimin en ücra köşesine Kapattım kapılarını hep orada kalasın diye Kalmadı içimde ne mutluluk nede neşe Karalar bağladı kalbim kahredip gidişinle Mahkum ettim seni kalbimdeki cezaevine Cezan müebbet çekip gidemezsin istesende Belki birgün güneşim olursun tatlı gülüşünle Sensizlikle zindan olan dünya dediğim hücreme Kahır edesim geliyor seni benden alan kaderime Ağlarım artık kanlı gözlerimle Sen beni sonsuza kadar affetmesende Gidiyorum birtanem mahşerde kavuşmak dileğiyle

Monday, 16.08.2010, 12:29

Beni Bana Bırak

saol aygül teşekkür ederim iyi günümde değilim yine sanırım