Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 27.10.2019, 19:56

Yazar: |Esinti|

By Esinti

İsteyen arkadaşlara DJ ismi İle Atabilirim

Saturday, 2.04.2016, 17:06

flatcast radyoda yayinda cizirti sorunu...

atilla bey bilmiyormda tartışma amaçlı yazmadım ben yanlış anlasılmasın lütfen sadece ben genel forumlarda onu gördüm hani konu güncel denilir güncel kalınır altta kalmasın diye ama sorunu çozdum ben sıkıntı kalmadı hayırlısı olsun bu konu çok sıkıntı valla formatsız çözüme giden olmamıs daha insallah faydalanabilirler iyi forumlar diliyorum herkeze....

Wednesday, 30.03.2016, 12:40

flatcast nick alamıyorum

kullanılmıştır yada karakterleri kabul etmiyordur kardes olabilir baska bir isim dene bence... sorununu çözecektir

Wednesday, 30.03.2016, 12:38

Arkadaşlar sorunu çözdüm ben anlatayım hemen bilgisayarımdan aygın yöneticisine giriyorsunuz ses driverlerini ordan kaldırın arkadaslar denetim masasındanda kaldırın ve tekrar yükleyin driverlerinizi sorun büyük bir ihtimal çözülecektir ben bu şekilde çözdüm sıkıntımı sorunumu VE en önemlisi flood atmadım foruma bu yüzden konu güncel konu güncel diye bu sorunu açık tutum sonra yanlış anlasılmasın buda bir çözümdür....

Wednesday, 30.03.2016, 03:28

Alıntı sahibi "Atilla_Ky" Alıntı sahibi "|Esinti|" konu güncel yardım edebilecek olan yokmu ya !! çözemedim ben hala Alıntı sahibi "|Esinti|" konu güncel !!!! Sorununuz ile alakalı muhtemel olabilecek çözüm yolları konu içinde mevcuttur. üst üste mesaj yazmak yerine, yeni çözüm yolu gösterilecek öneri bekleyiniz Bu arada tüm sonuclara rağmen değişen birsey yoksa yeniden format seçeneğide unutmayınız Atilla kardes ben bütün çözülere başvurdum olmadı formatta çözüm degil forumdada oguspogus arkad...

Friday, 25.03.2016, 04:07

konu güncel yardım edebilecek olan yokmu ya !! çözemedim ben hala

Monday, 21.03.2016, 22:01

Selam arkadaşlar aynı sorun bendede var suan driverlerde sorun yok çünki dell kullanıyorum kendi cd sini yüklüyorum 64 bit ama bendede var bu problem kaç gündür uğraşıyorum bir türlü bir çözüm bulamadım anlayamadım çözeniniz varmı !!!

Friday, 18.06.2010, 21:53

Flatcast fcp tema ~~*~~OLMAZ*~*OLSUN~~*~~

tebrkler güzel çalısma olmus ) basarılar dilerim

Friday, 18.06.2010, 21:46

Flatcast Fcp Tema-Sen Gittin Yaa By Esinti

tskelr sağolasnz ) siznde nicknz çok hoş cicidici )))) yorum için tskelr

Friday, 18.06.2010, 21:20

Flatcast Fcp Tema-Sen Gittin Yaa By Esinti

eyvallah tskelr sağolasınız )) yorum için tskler...

Thursday, 13.05.2010, 01:14

Esinti..

yorumlarınız için tesekkür ederim arkadaslas yans url olms düzeltmisdim özür diliyorm dikkat ederim tabi ama yaptım çalsmalar bunun yani 935 550 < boyutlarında oluyor 800 600 <<< boyutlarnda çalısamıyorm malefes dikkat ederim dicem ama dedim gibi 800 600 çalısamıyorm mahsum uyarmısdı ama yanlsk oldu özür diliyorum )) elimden gelendir bu 800 600 denicem