Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 24.06.2010, 10:53

Yazar: BYOMEGA

Flatcast Fcp Tema -ilk tema (BYOMEGA)

Alıntı sahibi "cicidici" bende arkadaşlarıma katılıyorum ilk çalışmanız olarak gayet başarılı...emeğinize sağlık..bizimle paylaştığınız için teşekkürler..başarılarınızın devamını dilerim... minik bir ayrıntıyıda yazmadan geçemiycem temada ki yazı da " ı " harflerini bilerek mi yazmadınız ? teşekkürler cicidici radyoda yaza yaza "ı" harfini kullanmayi unutmuşum evet bilerek yazmadım fontlarda problem olmasın diye yoksa bi alıp veremediğim yok kendisiyle yağmur sizede teşekkür ederim beğendiğiniz...

Thursday, 24.06.2010, 10:47

Ona Sevdiğimi Söyleyiverin

emeğinize sağlık Beyaz_Gelincik bu harika paylaşım için teşekkürler

Wednesday, 23.06.2010, 13:58

Gök Kapılarını Titreten Dua; İsm-i Azam

ALLAH razı olsun paylaşım için teşekkürler ALLAH ı anıp onun sevgisiyle yaşayıpta huzura ermeyen kimse olamaz ALLAH bizlere onun sevgisiyle yaşayan ve mutluluğu bulan kullarından olmayı nasip eder inşallah

Wednesday, 23.06.2010, 13:48

Flatcast Fcp Tema -Acik Mavi Araba Tema By Miko

paylaşım için teşekkürler mikail27 buttonlar çok güzel duruyor

Wednesday, 23.06.2010, 13:21

Ayetel Kürsi Duası/Suresi; Arapça Okunuşu, Türkçe Meali/Anlamı ve Fazileti

bu güzel ve yararlı paylaşım için size çok teşekkür ederim Endam yüreğinize sağlık ALLAH razı olsun

Wednesday, 23.06.2010, 10:36

Şimdi Sen Yoksun Ya…!

beğendiğinize sevindim arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler alıntı olduğunu belirtmemişim

Wednesday, 23.06.2010, 10:32

anlamlı karikatürler

paylaşım için teşekkürler sema056 hepsi birbirinden güzel

Wednesday, 23.06.2010, 10:24

Yanlizlik

paylaşım için teşekkürler

Wednesday, 23.06.2010, 10:16

Şimdi Sen Yoksun Ya…!

Şimdi sen yoksun ya.. öyle garip, öyle yetim ki yüreğim. Yaşamaktan geçtim, nefes alamaz oldum. Ah bir görebilsem seni. Ah bir gözlerine bakabilsem, yüreğine dokunabilsem. Elini tutmak istesem çok mu olurum? Ya dudaklarından öpmek istesem? Sarılsam sana şöyle, sarılamadığım tüm zamanlar için.. Acısı dinse sensizliğimin. Aç kalmış yüreğimi doyursan sevginle. Sahi.... sen hiç acıkmaz mısın? ! Yok yok çok oldu biliyorum. Şimdi sen yoksun ya.. sana dair herkesten sakladığım gülüşlerim soldu, sadece ...

Wednesday, 23.06.2010, 10:09

Bu Aşkın Adı: Sonsuzluk...

paylaşım için teşekkürler Beyaz_Gelıncık yereğinize sağlık

Wednesday, 23.06.2010, 09:24

Alıntı sahibi "AlaKaa" Emeginie saglik kardes.. Ilk olmasina ragemn cok hos duruyor gercekden.. Illeride cok harika seylere imza atacaginizin bir gösterisi .. Paylasim icin cok tskkürler.. teşekkürler AlaKaa bu sözleri duymak yüreklendiriyor beni sitedeki ustaların paylaşımlarıyla daha iyi olmaya çalışıyorum KARDELEN_NL,**RUYAMNUR** yorumlarınız için teşekkürler

Tuesday, 22.06.2010, 14:11

bugüne kadar hep keske deyip durdum

bu güzel paylaşımınız için teşekkürler KELEBEK24

Tuesday, 22.06.2010, 13:33

hayalle yaşamak

çok güzel yüreğinize sağlık paylaşım için teşekkürler

Tuesday, 22.06.2010, 12:38

teşekkürler DJ*LAZ*GÜLÜ vakit ayırıp değerlendirme ve yorum yaptığınız için sağolun

Tuesday, 22.06.2010, 12:13

beğendiğinize sevindim guneydeniz yorumunuz için teşekkürler

Tuesday, 22.06.2010, 11:41

tşekkür ederim ekintoprak beğendiğinize sevindim elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum

Tuesday, 22.06.2010, 11:36

teşekkürler Beyaz_Gelıncık begendiğinize sevindim sizede teşekkür ederim BORAN55 yüreklendirdiniz beni paylaşımlarınızı imrenerek takib ediyorum sizden bu güzel sözleri duymak mutlu etti beni sağolun

Tuesday, 22.06.2010, 11:32

sağolun ((yesil-cimen)) yorumunuz için teşekkürler