Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 29.09.2010, 00:14

Yazar: Masum Masum

Flatcasat fcp tema Seni Seviyorum

emegine saglik mine abla sade ve $IK bi calisma olmus paylasim icin tesekkurler..

Tuesday, 28.09.2010, 23:50

bugün ne keşfettin ..?

iyi tesbit canim, benim kizlarim (canavarlarim) olmasada hayatin cok monoton olacagina emin oldugumu fark ettim

Tuesday, 28.09.2010, 23:49

Alla Turkaa Admin Seçimleri

mersu babush ben kurtarmisim yani ama olsun, murat benim oy hala senindir ))

Tuesday, 28.09.2010, 23:45

bugün ne keşfettin ..?

hayatta bizleri cok mutlu edebilecek haberler alabilecegimizi kesfettim

Tuesday, 28.09.2010, 21:19

Mysite.mynet.com Tavsiyemdir

geci olaak baska bir site acabilirsiniz asagidaki linke bakin Blogcu.com üzeri ücretsiz Flatcast Radyo Portali

Tuesday, 28.09.2010, 21:07

Mysite.mynet.com Tavsiyemdir

xedaatt, benzer bir sorun asagidaki linkdede belirtildi eger sizede aynisi olduysa bu demek oluyorki mynet sitesinde gecici bir onarim soz konusu yada bir sorun var bir gun kadar bekleyin duzelme olmaz ise site yonetimine mail atin radyoma girilmiyor

Tuesday, 28.09.2010, 19:41

radyoma girilmiyor

bu linke bakabilirsiniz, asagilarda domain yonlendirme hakkinda tr.gg sitesi bilgi vermis.. http://www.bilginame.com/internet/alan-a…yonlendirme-10/

Tuesday, 28.09.2010, 19:37

radyoma girilmiyor

bu adresi size kim aldi ve mynet sitesine yonlendirmeyi kim yapti ? o kisiden yine yardim isteyin ayni sekilde yonlendirme yapsin .. sordugunuz ve istediginiz sey flatcast ile alakali olmadigi icin cok fazla yardimci olamaycagiz malesef flatcast sorunu olmus olsa resimli anlatimla yardimci olmaya calisirdik..

Tuesday, 28.09.2010, 19:17

radyoma girilmiyor

uzgunun burda kimse sizin icin yapamaz burdaki amac size onerilerde bulunup kendiniz yapmanizi saglamaktir bu arada tr.gg sitesindeki adresinize girdim orayi kullaniyorsunuz sanirim eklediginiz adresi edit domaini ne zaman aldiniz acaba suresi bitmisde olabilir eger yeni ise tr.gg sitesine yonlendirme yapabilirsiniz com adresinizi.. zaten mynette acikca yaziyor sebepleri.. siteniz ve adresleri ne zaman aldiginizla ilgili daha net bilgi verirseniz yardimci olabiliriz.. 1- edit adresini ne zaman a...

Tuesday, 28.09.2010, 19:07

radyoma girilmiyor

mynet uzerinden aldiginiz sitede sorun var adres yonlendirmesi yanlis olabilir yada hesabinizda sorun olmus olabilir bu sorun flatcast ile alakali degil mynette bulunan hesabiniza bakin ve radyo icin daha once sorunsuz kullanabiliyorsaniz ayni ayarlari yeniden yapin

Tuesday, 28.09.2010, 18:16

Flatcast Fcp Tema ~σкуαηυѕ~ Kirmizilim

eline saglik canim kirmizi sevenler icin guzel olmus buttonlari guzel dusunmussun, yalniz biraz daha canli gorunmesi icin cercevelere ve buttonlara golge ve kabartma eklesen daha iyi olurdu paylasim icin tesekkurler

Tuesday, 28.09.2010, 18:08

Radyoyla ilgili

en guncel resim bu sekilde flatcast ve resimler arasindaki fark sizi yaniltmasin 4.15 yada 4.16 kaldirildi artik goremezsiniz..

Tuesday, 28.09.2010, 17:05

flatcast fcp tema <<<<Yar Yar

emegine saglik ayyuzlum alakanin dedigine katiliyorum birde yazilarda pattern kullanmamis olsan iyi olur, kucuk boyuttaki yazilarda gorunumu bozuyor paylasim icin tesekkurler..

Tuesday, 28.09.2010, 17:02

flatcast-fcp-tema-güzelsin

Alıntı sahibi "ekintoprak" masum 2 mi verdin ekin toprak ben juri degilim inanmiyorsaniz konu ile alakali yetkililere sorabilirsiniz ben yorumumu deneyimli bir kullanici olarak yaptim oneride bulundum dikkate alirsan daha basarili olursun ayrica eger oy verebilecek durumda olsaydim temana iyice incelersem 3 kaba taslak bakarsam 4 verirdim emege ve hak edene hakkini vermek boynumun borcudur arkadasim

Tuesday, 28.09.2010, 13:51

Flatcast fcp tema-Megan Fox

eline saglik tema boyutu 800x600 olmasi gerek oylamaya girebilmesi icin linkteki konuya bakabilirsiniz Tema Ekleyenlerin Dikkatine (Lütfen bu başlığı okuyun) veYeni Sitede Tema ve FCP Eklemek

Tuesday, 28.09.2010, 13:47

flatcast-fcp-tema-güzelsin

emegine saglik ekin cizim guzel sadece yazi temanin yaninda hafif kalmis yazi fontu ve style biraz daha goze hitab ederse daha zengin bir gorunum cikar paylasim icin tesekkurler..

Tuesday, 28.09.2010, 13:42

Flatcast Fcp Tema ~ σкуαηυѕ ~Pink

emegine saglik canim sen ne ara yaptin bunlari

Tuesday, 28.09.2010, 13:40

Flatcast Fcp Tema ~ σкуαηυѕ ~Turkuaz

aman allahim hayalmi goruyorum defalarca ekleyen kisinin nickine baktim ve gercekten cok sasirdim ellerine saglik canim, seninde paylasimini gormek guzel simdilik yorum yapip seni urkutmek istemiyorum bikac tane daha ekle bak gor seni yorumlara bogacam saka bi yana emegine saglik gulum cok sevindim devaminida bekliyoruz...

Sunday, 29.08.2010, 15:15

Söz Resimle Bütünleşti...

ellerine saglik canim hepside cok anlamli ve guzel