Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 11.01.2010, 23:51

Yazar: **ASI~KIZ**

ULKELERDEN KATILIM ?

Alıntı sahibi ""beratcan"" **ASI~KIZ**, biçokkez cevaplandı konu başlığı açmadan önce arama butonunu kullanmalısınız aradığınız cevabı linkte bulabilirsiniz http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=15034 SORUMUN CVPLARI ONLAR DEGIL!!! HERHANGI BIR RADYOYA GIRIPTE HANGI ULKEDEN KATILDIKLARINI OGRENEBILECEGIMIZ BIR PRGRAM SORDUM.SABIT BIR RADYOYA PRG EKLEYIP OGRENMEYI ZATEN BILIYORUM.TSK...

Monday, 11.01.2010, 23:49

flacast radyosuna kim hangi ulkeden katiliyor

Alıntı sahibi ""EviL"" O deliyi niye arıyorsunuz merak ettim o deliyi yakalarsam vuracamda ondan :x:

Monday, 11.01.2010, 23:48

guzel bir konuya deginmisim ama cvplar yanlis...ben hangi radyoya girersem o radyodaki dinleyicilerin hangi ulkeden oldugunu ogrenmek mumkunmu dedim.kendi radyona o prg eklersen gorunebilecegini zaten biliyorum.tsk ederim ama cvplar yanlis ((

Monday, 11.01.2010, 00:24

ULKELERDEN KATILIM ?

SELAM ARKADASLAR.KAFAMI KARISTIRAN VE ACIL OLARAK CEVAPLANMASINI ISTEDIGIM BIR SORU VAR.DIYELIMKI BIR RADYOYA BIR PROGRAM YUKLUYORSUN VE O RADYOYA GIREN DINLEYICILERI O PROGRAMLA HANGI ULKEDEN KATILDIKLARINI OGRENIYORSUN.YADKAC KISI MESELA ALMANYADAN VE KAC KISI TR DEN.BU SADECE SABIT BIR RADYO ICIN GECERLI.SORACAGIM SUKI DIYELIMKI BEN BIRINI ARIYORUM KI ARIYORUM ZATEN RADYO RADYO BULMAK ZOR.OYLE BIR PROGRAM YOKMUKI PC YE YUKLEYIP VE HANGI RADYOYA GIRIYORSAN O RADYODAKI DINLEYICILERIN HANGI ULKE...

Wednesday, 1.10.2008, 23:39

Zyxel Modemde Port Açma (Videolu Anlatım)

daha modemimim goruntusunu gonderemiyorum portlarimi nasil acacam cok calismam lazim cok :book: bu arada kuculte kuculte bu hale geldi maksimum %50 olmasi lazimmis.bu modemden bu goruntuden googleden bile aradim bulamadim napcam ben :blink2:

Monday, 29.09.2008, 23:35

Zyxel Modemde Port Açma (Videolu Anlatım)

slm arkadaslar benim modemimin markasi SPEEDTOUCH 546T VE NE YAPTIMSA PORTLARIM ACILMADI YADA BEN BECEREMEDIMAYNI MODEMI KULLANAN ARKADASLARDAN VIDEOLU ANLATIM YARDIMI ISTIYORUM TSK EDERIM SIMDIDEN... :wallb:

Tuesday, 23.09.2008, 02:23

selam herkese.tam olarak sorunun nasill acikliyacagim bilemiyorum fakat deli gibi radyodan radyoya kosan bir deliyi ariyorum fakat bu her radyoya girip tek tek nicklerin neler yazdigini okuyup bulmak zor 2 defa o deliyi yakaladim ama artik bu sekil aramaktan yoruldum.bana yardim edecek kimse varmi acaba? yani MISAL BIR RADYOYA GIRDIM VE DIREK BIR PRG ACTIM O PRGDA O RADYODAKI NICKLERIN HANGI ULKEDEN KATILDIGINI OGRENMEM MUMKUNMU? bir prg var ama onada bir radyo ile uye oluyorsun bana butun radyo...

Sunday, 30.12.2007, 17:22

SABİT İP - PORT SORUNU

PORTLARIM HALA ACILAMADI YANI ACAMADIM AYRICA MAPPING EKSI GOSTERIYO HALA MODEM IPINI BULAMADIM NERDE OLDUGUNU BILMIYORUM AYRICA YAYIN ALDIGIMDA SABAHA KADAR BASINDA DURSAM GELEN OLMUYO FAKAT BAZIRLARI VAR OZELLIKLE CAFEDEN GIRENLER.STATISC TEKI CLIENTS O SIYAH YER YESIL OLUVERIYO VE HERKES GELEBILIYO O CIKINCA HERKES DUSUYOR VE GASTLAR ALMANYADAN GELENLER OLURSA KIMSE DUSMUYO RAHAT GIRIYOLAR CLIENTS DE YESIL ISIK YANIYOR IYIDE BEN HERZAMAN GAST YADA VEFADEN GIRENI NERDE BULAYIM YA BEN PC PEK AN...

Sunday, 30.12.2007, 15:55

Flatcast icin Port Acmak

BU MODEMIN IPINI NERDEN BULACAM HERYERDE KARSIMA PC NIN IPI YANI INTERNET IPI CIKIYOR.MODEM IPIM NERDE :blink2: AYRICA 1 DEN 244 DE KADAR DENEMEMMI LAZIM YOKSA MODEM IPI ZATEN SABITMIDIR DIREK OMU YAZILACAK ACIKLAYIN LUTFENNNNNNNNNNN :cry:

Tuesday, 25.12.2007, 16:12

SABİT İP - PORT SORUNU

MAXMA EVET ACTIM.AYRICA BENIM IP 85.166.137. VE SONUNDA IKI RAKAM DAHA VAR UYGULUYORUM SABIT IP ALMAYA CALISIYORUM FAKAT BAGLANTIM KOPUYO VE AG BAGLANTILARINDA LAN AGI TEK KALIYO SANIRIM BECEREMIYECEM.YETENEKSIZIM GALIBA

Tuesday, 25.12.2007, 15:52

SABİT İP - PORT SORUNU

Başlat>>Tüm programlar>>Donatılar>> Komut Sistemi >> Açılan siyah pencereye ipconfig/all yaz ve enter e bas Açılan komutlardan modemin ve bilgisayarinin iplerini görebilirsin DEDINIZ... AMA AYNISINI UYGULADIM FAKAT IP ADRESI FALAN GOSTERMIYOR.SORUN IP ADRESINI BULMAKSA GOOGLEDEN BULUYOR VE AYNINI UYGULUYORUM FAKAT O ZAMANDA BAGLANTIM KOPUYOR :cry: YA BU PC NIN DILINDEN ANLAYIP BU ISI COZCEM YADA BU PC BENIM FIZIKSEL GUCUME YENIK DUSUP SISTEMI COKERTIP BALKONDAN ATACAM :wallb:

Tuesday, 25.12.2007, 12:22

Flatcast icin Port Acmak

BIRSEY SOYLIYIMMI ? YINE YAPAMADIM :wallb: BENMI COK APTALIM YOKSA BU PC BENIMLE OYUNMU OYNUYOR :x: SABIT IP ALAMIYORUM CUNKU BAGLANTIM KESILIYOR AMA MODEM ISINI HALLETTIM SANIRIM FAKAT MAPPINGIM HALA EKSI :wallb:

Saturday, 22.12.2007, 17:18

Flatcast icin Port Acmak

SLM BANA BIRILERI SU GICIK SPEEDTOUCH 546 T MARKALI MODEMIME FLA T PORTLARINI ACMAM ICIN YARDIMCI OLABILIRMI ACABAAAAAAA :cry: CUNKU SIZIN VERDIGINIZ RESIMLI ORNEKLERLE BENIM YAPMAYA CALISTIKLARIM COK FARKLI SON 6 AYDIR PORT ACMAK ISTIYORUM CUNKU MAPPINGIM EKSI AYRICA STATISC TE NE ARTI NE EKSI VAR NEDE UNLEM ISARETI BUKADAR SACMALIK OLABILIRMI YAAAAAAA...SON CAGRI YARDIM EDILMEZSE MODEMIMI BALKONDAN ASAGI ATACAGIM EL FATIHAAAAA :x:

Thursday, 4.10.2007, 08:44

BASIMIN BELASI PORTLAR :)

SELAM SITEDEKI YAZILARI HEP TAKIP EDIYORUM AMA BEN YINEDE PORTLARIMI ACAMADIM AVRUPADA YASIYORUM BAZILARI SERVISE TELEFON ACARSAN YARDIMCI OLURLAR DEDILER AMA MALESEF YARDIMCI OLAMADILAR.BENIM MODEM SPEEDTOUCH 546T MODEL.VE PORTLARIM KAPALI.ISIN ENTERESAN YANI BENIM STASTISCIMDE NE + NE - VAR !AYRICA RESIMLERDE GOSTERDIGINIZ LAN OLAYI FALANDA BEN BULAMADIM IPIMI GIRIYORUM BAMBASKA YERLER CIKIYOR.YAYIN ALDIGIMDA KIMSE GIREMIYOR BASKASI YAYIN ALDIGINDA BEN GIREMIYORUM.ANCAK BI ARDAKAS VAR O RADYOY...

Thursday, 26.07.2007, 20:34

Flatcast Producer 4.15.21

SLM FLATCAST YETKILILERI VE DIGER ARKADASLAR.BIRDEN FAZLA SORUM OLACAK YETKILILERE YA SU PORTLARDAN BISEY ANLAMADIM BU 1.IKINCISI STATISTICK IN YANINDA NE + BU NEDE ! VAR BENDE HIC BIR SEY YOK YANI HATTA GOSTERDIGINIZ RESIMDEN DEGISIK BIR STASTISTICK CIKIYO BENDE BUNUN NEDENINI OGRENEBILMEM MUMKUNMU ACABA VE STASTISTICKIMI BURAYA KOPY YAPSAMDA BAKSANIZ BIRSEY OLURMU YANI KISIYE OZELMI BU STASTISTICK BASKALARIDA GORSE BIRSEY OLMAZ DIMI SAKA BIR YANA CVP BEKLIYORUM TEK EDERIM

Monday, 23.07.2007, 18:46

surum 4.16

selam flatcast yetkilileri bizimde birden fazla sorunumuz var bu surumde fakat ben en onemlisini dile getirmek istiyorum.bizim yayinlarda radyoya girmek ve ozelliklede girdikten sonra orada kalmak bir mucize nedense radyoya girisler son zamanlarda bayagi guclesti ve cok dusuyorlar.bilmiyorum bu her radyodami var yoksa sadece bizdemi eger bir bilginiz varsa iletirseniz seviniriz saygilar...