Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Monday, 15.07.2013, 14:46

Yazar: sibela

~~İçimden geldiği gibi~~

Oyy bir sürü alkışım gelmiş .. Çok teşekkür ederim.. Seninde yüreğine sağlık arkadaşım..

Monday, 15.07.2013, 14:42

~~İçimden geldiği gibi~~

Teşekkür ederim yorumunuz için renksizgazete..

Friday, 12.07.2013, 11:46

~~İçimden geldiği gibi~~

Çokk çokk teşekkür ederim.. Güzel yorumun için çok sağol Meliscanan..

Friday, 12.07.2013, 11:23

~~İçimden geldiği gibi~~

Seninde yüreğine sağlık fifim.. Evet içimden geldiği gibi yazmaya devam edicem.. Çok teşekkür ederim arkadaşım..

Thursday, 11.07.2013, 14:49

~~İçimden geldiği gibi~~

~~İçimden geldiği gibi~~ Tertemiz bir sayfa içi umut dolu bir gülümseme ile huzur bulur yürekler. İnsanın içten içe canı acır bazen gerçekten o acıyı hissedersin. Elinde avucunda kalan bütün umutların toplamını alıp gün doğumuna kadar sessizliği dinlersin. Usul, usul gidersin yanına ..bilirsin hissedildiğini seni beklediğini. Zaten bir umut değil midir yaşamak. Sessizlik içinde bütün saç tellerini okşar kokusunu içine çekersin ..gözlerini kapamıştır fakat yüreğidir seni gören. Başka bir dünyada...

Monday, 24.06.2013, 15:28

Sanirmisin...

Emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler

Monday, 24.06.2013, 15:26

Kendimden Özür Diliyorum

Emeğinize sağlık güzel paylaşım için teşekkürler..

Monday, 24.06.2013, 15:23

~~İçi Yaralım~~

Oyy çok teşekkür ederim engin.. Seninde yüreğine sağlık arkadaşım.. Beğenmene sevindim bir sürü alkışım gelmiş sağolll ..

Friday, 21.06.2013, 12:00

~~İçi Yaralım~~

~~İÇİ YARALIM~~ İÇİ YARALIM.. KALBİNDE DÜNYALAR SAKLAYANIMÖYLE MUHTAÇ BAKIYORUM Kİ SANA HANİ SOKAKTA GÜNLER BOYU AÇ DOLAŞAN YOKSUL ÇARESİZ KALMIŞ ÇOCUK YÜREĞİ GİBİ ÜŞÜYEN HANİ BİR SARILABİLSEN SIKICA BİRDAHA BIRAKMAYACAKSIN VE BENİ CİĞERİNİN BİR KÖŞESİNDE AĞIRLAYACAKSIN NEFESİM.. VAR BİŞE GÖZLERİNDE ..VAR İŞTE BİLİYORUM İÇİNE ,İÇİNE GİRİYORUM VE SENİ ORDA SEVİYORUM ELLERİNİ TUTUYORUM SIKICA ÇİZGİLERİNDEN ÇİZGİLERİNDEN BULUYORUM BENLİ TARAFLARINI USULCA KOYUYORUM BAŞIMI OMZUNA YÜREĞİNİN SESİNİ D...

Friday, 21.06.2013, 11:29

~~Bu Şiir Benim Olsun~~

Teşekkür ederim yorumunuz için sağolun..

Monday, 20.05.2013, 15:13

~~Bu Şiir Benim Olsun~~

Oyyy çok teşekkür ederim.. Seninde yüreğine sağlık arkadaşım.. Birsürü alkışımda gelmiş çok sağol enginn..

Friday, 17.05.2013, 11:34

~~Bu Şiir Benim Olsun~~

Alıntı sahibi "rizegüzeli" BİR ÇIRPIDA BİTTİ HERŞEY… İŞTE ŞİMDİ ..ŞİMDİ ANNEM BEN NASIL BÜYÜDÜĞÜMÜ ÖĞRENDİM ANNEM .. (ASLINDA ŞİMDİ BAŞLIYOR HERŞEY DİMİ ASİSSSSS) içten gelen duygularınla yazmış olduğun bu şiirde yine harikaa olmuş arkadaşım,yüreğine sağlık . Oyyy fifim evet herşey şimdi başlıyor .. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim.. Seninde yüreğine sağlık arkadaşım..

Friday, 17.05.2013, 11:30

~~Bu Şiir Benim Olsun~~

Alıntı sahibi "Meliscanan" Cok cok cok güzeldi yine ... VE yine bu güzelligi paylastigin icin KOCAMAN TEsekkür ettim Sibela.... Bende çok çok teşekkür ediyorum güzel yorumun için .. Seninde yüreğine sağlık Meliscanan..

Friday, 17.05.2013, 11:27

~~Bir Olsun~~

Teşekkür ederim yorumunuz için By-Rmx sağolun..

Friday, 17.05.2013, 11:25

~~Bir Olsun~~

Oyy ne kadar güzel yazmışın arkadaşım.. Çok teşekkür ederim güzel yorumun için .. Seninde yüreğine sağlık sagol fifim..

Thursday, 16.05.2013, 10:51

~~Bu Şiir Benim Olsun~~

~~BU ŞİİR BENİM OLSUN ~~ KÜÇÜCÜĞÜM BAK SENİ SARINDIM MAVİ ŞAPKAM VE ATKIM TURUNCU KAZAĞIMLA BİRLİKTE ÇOCUKLUĞUMUDA ALDIM YANIMA GİDİYORUM.. AMA KORKMA SEN BANA DOĞRULTULMUŞ OLAN NAMLULARDAN BEN SANA ADADIĞIMDA HAYATIMI GÖZE ALDIM DARAĞACINI ŞİMDİ İDAM SEHPASINDA HERGÜN. HERGÜN BİR HAMLEDE ATILACAK TEKME ZAMANLARINDA ÖLÜYORUM SİYAH PERDE ÇEKİLDİ ŞEHRİMİN BÜTÜN SOKAKLARINA ELİMDE …ELİMDE SEVDİKLERİMİ SAKLADIĞIM SANDIĞIM.. ÇIKIŞ YOLU ARIYORUM. ÇÖZÜM DİLENİYORUM SULTANLARIMDAN PADİŞAH ÖNÜNDE DİZ ÇÖ...

Thursday, 16.05.2013, 10:37

~~Bir Olsun~~

Çok teşekkür ederim bu güzel yorumun için .. Sizinde yüreğinize sağlık sağolun Meliscanan..

Monday, 13.05.2013, 14:16

~~Bir Olsun~~

Teşekkür ederim yorumunuz için pismicrop sagol..

Wednesday, 8.05.2013, 15:32

~~Bir Olsun~~

Oyy bir sürü alkışım gelmiş.. Çok teşekkür ederim güzel yorumun için engin.. Seninde yüreğine sağlık arkadaşım çok sağoll