Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 20.07.2010, 23:17

Yazar: y0zqaTLee_-_

Flatcast Fcp Tema -Sana Geliyorum(Sevgi)

sade ve hoş bir tema ah bide photoshop güzel olsaydı xD

Wednesday, 7.07.2010, 00:21

SeRSeRi TeMaLaR

Alıntı sahibi "Sütlac" indirme linki cali$miyodu hemde bu sitede ayri site uzantilari ile indirme yapilmaz diger temalara bakarsan gorursun nisa sana link vermis oraya bak istersen ayrica duzenleme yapma imkani ilk 10 dakika icinde var sadece sanirim sana sonradan aklıma geldini ve düzenleme yapamadığımı sölemiştim ayrıca ben buraya ne yarışmaya ne başka bişeye geldim allaturkayada ilk girişim ve forma uğradım tema paylaşim bi tane dedim herhangi bir yarışma içinde olsam fcp temalarla deil webt...

Wednesday, 7.07.2010, 00:06

SeRSeRi TeMaLaR

Alıntı sahibi "Sütlac" masallah bilmedigin yokmu$ (: peki fcp eklemeyi neden yapmadin (: indirme linki olarak koydum sonradan aklıma geldi ve düzenleme yapamadım

Tuesday, 6.07.2010, 22:56

SeRSeRi TeMaLaR

Alıntı sahibi "nisa nisa" Tema Ekleyenlerin Dikkatine (Lütfen bu başlığı okuyun) veYeni Sitede Tema ve FCP Eklemek burayı oku o şekilde foruma ekleyebilirsin arkadaşım bu sölediklerinin hepsini biliyorum ayrıca photoshop fireworks freehand programlarının hepsini kullanabiliyorum (: ayrıca flatcastla ilgili problem ve sorunlar için kendi sitemde kendi hazırlamış olduğum videolar bulunmakta

Tuesday, 6.07.2010, 22:29

SeRSeRi TeMaLaR

Alıntı sahibi "AlaKaa" Emegine saglik arkadasim paylasim icin cok tskkürler.. fakat fcpsini göremiyorum fcp sini dowload link olarak göstermiştm

Tuesday, 6.07.2010, 18:43

SeRSeRi TeMaLaR

dowload LiNK _---> http://sharingme.com/files/2/d71m9heslm75x6/SeRSeRi TüRKiYe1.fcp gerçekten en çok hoşuma giden temalarımdan birisi ve özendiğim temalardan birisini sizlerede sunuyorum