Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 28.01.2011, 14:18

Yazar: Sevgi Adasi

flatcast ( kırmızılım index 2011 ) By.Karanlıkdüş..

Ne denilebilinir ki böyle zerafet dolu,incelik dolu fevkalade, etkileyici böyle bir calismaya Arkadas Helal diyorum, ellerine ,yüregine ve gözlerine saglik tebrikler ediyorum... Gül nedir ki ? Solup gider. Gün nedir ki ? Gelip geçer. Ateş nedir ki ? Söner biter. Sizlere olan sevgim sonsuzdur ancak mezarda biter... tsk ler,

Friday, 28.01.2011, 13:28

Flatcast 2011 Güllü index 17 - Karayel64

Selamun aleykum Emeğinee ve ellerinee sağlıkk abimmm çokk güzell index çalısman olmus paylasım ıcın tesekkurler

Wednesday, 26.01.2011, 15:42

Flatcast 2011 index 15 - Karayel64

Slm***** Kişinin güzelliği yüz ile, yüzün güzelliği göz ile, Aklın güzelliği dil ile, dilin güzelliği söz ile belli olur. Ne denilebilinir ki böyle zerafet dolu,incelik dolu fevkalade, etkileyici böyle bir calismaya karayel abisi Helal diyorum, Çok tsk ler

Wednesday, 26.01.2011, 14:15

Flatcast 2011 index 14 - Karayel64

Selamun aleykum . Emeğinee ve ellerinee sağlıkk abimmm çokk güzell index çalısman olmus paylasım ıcın tesekkurler MuM DiBinE ıŞıK VeRmeZ aMa ÇevReSini AyDınLaTmaK iÇiN KeNDisiNi YaKar BiTi rir!!!!!

Tuesday, 25.01.2011, 11:41

Flatcast 2011 index 12 - Karayel64

Ne denilebilinir ki böyle zerafet dolu,incelik dolu fevkalade, etkileyici böyle bir calismaya karayel abisi Helal diyorum, ellerine ,yüregine ve gözlerine saglik tebrikler ediyorum... ///Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak… = ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ = Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Vurulmak… = ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ ¦ = Korkum Ölüm Değil; sizler Tarafından Unutulmak… //// Tsk ler.

Friday, 21.01.2011, 13:02

Flatcast 2011 index 11 - Karayel64

Selamun aleykum Emeğinee ve ellerinee sağlıkk abimmm çokk güzell index çalısman olmus paylasım ıcın tesekkurler ..Sade basarilar dilerim.... MuM DiBinE ıŞıK VeRmeZ aMa ÇevReSini AyDınLaTmaK iÇiN KeNDisiNi YaKar BiTirir...!!!

Wednesday, 19.01.2011, 12:15

Flatcast 2011 index 10 ( imza Koymadim ) - Karayel64

«·´·`.(*·.¸(·`.¸¸.·´)¸.·*).´·» «·´¨`*·.¸.. HELAL . ..·*¨·» «·´¨`*·.¸ HARIKA: ..·*¨·» «·´·``.(¸.·´(¸.·**·.¸)·`.¸).´·» Selamun aleykum , Emeğinee ve ellerinee sağlıkk abimmm çokk süperrrrrr **Sade ve şik bi sey demiye söz bulamiyom çok kibar index çalısman olmus paylasım ıcın merci abimm,

Wednesday, 19.01.2011, 12:05

Flatcast 2011 index 10 Kirmizi ( imza Koymadim ) - Karayel64

«·´·`.(*·.¸(·`.¸¸.·´)¸.·*).´·» , «·´¨`*·.¸.. HELAL . ..·*¨·» «·´¨`*·.¸ HARIKA: ..·*¨·» «·´·``.(¸.·´(¸.·**·.¸)·`.¸).´Slm *Hayatta Bir Canın Osun Bir de Candostun... Her Can Dost Olmaz Haberin Olsun...Candan Dostlara, Canlar Kurban Olsunnn........£meğine sağlık abi güzel index olmuş paylaşım için teşekkürler Basarilar dilerin

Monday, 17.01.2011, 18:26

Flatcast 2011 istek index - Karayel64

*Selamun aleykum *Emeğine yüreğine sağlık abi çok hoş olmuş:-) paylaşım için tşkler ***** Basarilar dilerim.

Monday, 17.01.2011, 12:29

Flatcast 2011 index 8 - Karayel64

Slmmm Emeğinee ve ellerinee sağlıkk abimmm çokk süperrrrrr bi sey demiye söz bulamiyom çok kibar index çalısman olmus paylasım ıcın merci abimm basarilar abimmm..

Monday, 17.01.2011, 12:25

Flatcast 2011 index 7 - Karayel64

Selamun aleykum Emeğinee ve ellerinee sağlıkk abimmm çokk Süper ve güzell index çalısman olmus paylasım ıcın tesekkurler .basarilar dilerim arkadas

Sunday, 16.01.2011, 21:19

Flatcast 2011 index 6 - Karayel64

Selamun aleykum Emeğinee ve ellerinee sağlıkk abimmm çokk güzell index çalısman olmus paylasım ıcın tesekkurler, Basarinizin devamini dilerim abi tsk,

Saturday, 15.01.2011, 19:27

flatcast 2011 index / desing by KARANLIKDUS.

Slm harika index basarilar dilerim karanlikdüş ,Basarinizin devamini dilerim .

Saturday, 15.01.2011, 19:14

flatcast sahra index / desing by karanlıkdus..

Selamun aleykum Emeğinee ve ellerinee sağlıkk Karanlıdüş çokk güzell index çalısman olmus paylasım ıcın tesekkurler basarilar dilerim

Thursday, 13.01.2011, 13:50

Flatcast 2011 index 5 - Karayel64

Slm Emeğine Sağlık Abim Çok Hoş Olmuş Gerçekten Tebrikler. Süper hayal gücü konusmus indexte... Basarilar dilerim abi,

Thursday, 13.01.2011, 12:30

Flatcast 2011 index 4 - Karayel64

Selamun aleykum *****Emeğinee ve ellerinee sağlıkk abimmm çokk güzell index çalısman olmus paylasım ıcın tesekkurler .. ***** *Hayatta Bir Canın Osun Bir de Candostun... Her Can Dost Olmaz Haberin Olsun...Candan Dostlara, Canlar Kurban Olsunnn.......

Wednesday, 12.01.2011, 17:17

M@v!s&AsiKardeLen-Giderim-İndex

slm benim gördügüm çözünlügü 1280x1024 piksel karayelin resimdeki ayni görüntü bende gösterdigi ayni index görüyorum bilginize tskler saygilarimla

Tuesday, 11.01.2011, 22:27

Flatcast index2 - Design By Karanlıkdüş

slm emeginize ve yüreginize saglik çok harika olmus süpersiniz basarinizin devamini dilerim Gönül Çalamazsan Aşkın Sazını Ne Perdeye Dokun Ne Teli İncit Eğer Çekemezsen Gülün Nazını Ne Dikene Dokun Ne Gülü İncit... Duygular vardir anlatilmayan Sevgiler vardir kelimelere siğmayan Bakislar vardir insani aglatan İnsanlar vardir asla unutulmayan Iste sizde onlardansin!!!!!!!!tsk ler

Sunday, 9.01.2011, 22:43

Flatcast index1 - Design By Karanlıkdüş

>>>>>>>>>>=AgLaMaYi BiLMeYeN GöZLeR SeVMeYiDe BiLMeZ=<<<<<<<<<< Slm elinize emeginize saglik super bi calisma olmus hepsi index leriniz birbirinden guzel ama bu bi harika tskler basarilarinizin devamini dilerim Sevgi karanlık bir tünelde yakılan mum ışığı gibidir... Size yolunuzu gösterir ama uzakta ne olduğunu söylemez. hayirli olsun tsk ler

Thursday, 6.01.2011, 12:27

Flatcast 2011 index 2 - Karayel64

Slm çok süper emeginize ve yüreginize saglik bi kelime bulamiyom demeye harikalar yaratiyorsunuz arkadas tsk. Duygular vardir anlatilmayan Sevgiler vardir kelimelere siğmayan Bakislar vardir insani aglatan İnsanlar vardir asla unutulmayan Iste sizde onlardansin!!!!!!!!zzzzzzzzz....MuM DiBinE ıŞıK VeRmeZ aMa ÇevReSini AyDınLaTmaK iÇiN KeNDisiNi YaKar BiTirir...!!!