Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 5.03.2013, 17:00

Yazar: sensenol

CEVAP: Coşkun Bilişim Reklamsız Sponsor Hosting dağıtıyor

Alıntı sahibi "sensenol" Merhaba arkadaşlar, Burada birçok kişinin hosting konusunda sıkıntısı oldugunu biliyorum. Bende sizlere bir güzellik yapıyım dedim ve Sponsor Hosting sunucusu ayırdım ve bu sunucudan alınan hosting'ler tamamen ücretsiz olarak sizlere verilmekte. Tek yapmanız gereken şey http://coskunbilisim.net/web-hosting adresine gitmek ve oradaki satın al butonuna tıklamak. Gidilen sayfadaki bilgileri girip hesabınızı açabilirsiniz. Bir problem oldugunda Sitenin sol aly kısmında dest...

Tuesday, 5.03.2013, 16:51

Coşkun Bilişim Reklamsız Sponsor Hosting dağıtıyor

Alıntı sahibi "YoRqUn" Biraz Daha Detalı Bilgi Verirseniz Seviniriz Free (Bedava) Beliri Kısıtlı Bir Süresi Varmıdır.? Alan Adı Tam Olarak Nasıl Olacak.? vs vs Gibi Biraz Daha Detaylı Bilgi Verirseniz Bizler İçinde Sizin İçinde Daha İyi Olacaktır Bence Yarın detaylı bir video çekip konuya ekleyeceğim. Firma bana ait size ben doğrudan güvence veriyorum. Ek olarak sorularınızın cevaplarını konu mesajına ekliyorum.

Tuesday, 5.03.2013, 14:21

Coşkun Bilişim Reklamsız Sponsor Hosting dağıtıyor

Merhaba arkadaşlar, Burada birçok kişinin hosting konusunda sıkıntısı oldugunu biliyorum. Bende sizlere bir güzellik yapıyım dedim ve Sponsor Hosting sunucusu ayırdım ve bu sunucudan alınan hosting'ler tamamen ücretsiz olarak sizlere verilmekte. Tek yapmanız gereken şey http://coskunbilisim.net/web-hosting adresine gitmek ve oradaki satın al butonuna tıklamak. Gidilen sayfadaki bilgileri girip hesabınızı açabilirsiniz. Bir problem oldugunda Sitenin sol aly kısmında destek butonu var Oradan isted...

Saturday, 12.02.2011, 17:26

Flatcast da ayrı ayrı yerlerden Birlikte Yayın Yapabilirmiyiz ??

benım coklu yayın yapmaktan kastım ben dj ıken yayındayken arkadasımla canlı baglantı yapmayı kasteddım Bilmem anlatabıldımmi

Saturday, 12.02.2011, 17:03

Flatcast da ayrı ayrı yerlerden Birlikte Yayın Yapabilirmiyiz ??

Selamun aleykumm. Ben yarın akşam bıraçtane kardeşimle aynı anla yayın yapmak ıstiyorum böyle bırsey mumkunmu bana yardımcı olabılırmısınız sımdıden ALLAH RAZI OLSUN

Friday, 24.12.2010, 22:05

ücretli host+domein arıyorum

allah razı olsun ben gencshell den aldım kardeslerım cok sagolun

Wednesday, 22.12.2010, 17:07

ALLAH RAZI OLSUN Zen KARDESIM TESEKKUR EDERIM

Wednesday, 22.12.2010, 16:25

FLatcast Dini İndex

ALLAH RAZI OLSUN KARDESIM COK GUZEL BIR ÇALIŞMA BAŞARILARININ DEVAMINI DILERIM

Wednesday, 22.12.2010, 16:18

EVET ONUR ABI SADECE RADYO ICIN KULLANICAM İLERİDE GEREK DUYARSAM BASKA TRANSFER YAPARIM

Tuesday, 21.12.2010, 14:30

arkadaslar daha önce ücretsiz host ve domein aramaktaydıma ma sımdı ucretlı domein+host aramaktayım ama host boytutu trafiği kaç olmalı dıye dusunuyorum bana önerilerde bulunabilirmisiniz

Tuesday, 7.12.2010, 13:38

ASP destekli ücretsiz Host arıyorum

tm kardeş bır dahakinde google ye sorarım merak etmeyın ALlAH RAZI OLSUN

Friday, 3.12.2010, 23:23

ASP destekli ücretsiz Host arıyorum

Arkadaşlar ben ASP destekli ücretsiz host arıyorum sizlerin bildiği hatta kullandıgı ASP destekli host lar varsa buraya yaza biilirmisiniz Şimdiden teşekkür ederim ALLAH RAZI OLSUN

Monday, 6.09.2010, 09:43

Mysite.mynet.com Tavsiyemdir

Alıntı sahibi "BaBuSh" Bir Tane Yönlendirme Adreside Benden Olsun wwww.sitenizinismi.dinleriz.biz Gibi Uzantılar Alabilirsiniz Buradan tesekkür ederim verdiğiniz bilgiler yardımcı oldu bana

Monday, 6.09.2010, 03:31

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

icimdeki ses bu konuya yorum ytap diyor ve bende o sesi dinliyorm