Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 4.10.2013, 16:15

Yazar: *beyazgül*-

flatcast

Alıntı sahibi "*beyazgül*-" selamun aleykumben not yazmıstım ama sanırım gözyasidan baska gelmemis melye bacim bir sorunum var http://resulehasretfm.blogspot.com/ bu adreste radyom var flatcastan eskiden girisler vardi dinliyicilerim ordan giris olmadigını dile getirdiler reklam görünüyor ben o reklamı nasil kaldirim bana bu konuda yardimci olursaniz memnun olurum selam duayla kalın...

Tuesday, 10.09.2013, 14:34

damar tema 2013

ilginiz için teşekür ederim ama galiba ben beceremiyecem siz fcp geçirseniz sevinirim.. şimdiden teşekürler

Thursday, 14.02.2013, 19:32

Tema kayan yazı kodu nedir

SELAMU ALEYKUM KARDESLERIM SIZDEN BIR RICAM OLCAK BENIM DINI RADYOM VAR .. RADYO TEMASINA KAYAN YAZI KODU EKLEMEK ISTEDIM OLMADI ACABA RADYO BLOGCULARIN KODU FARKLIMI BIZIM RADYO ADRESI ...BU BU KONUDA YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM SELAM VE DUAYLA

Sunday, 20.01.2013, 18:17

indexs

SELAMU ALEYKUM GECENİZ FEYİZLE HAYIRLA DOLSUN..CAN KARDEŞİM EMEĞİNİZE YÜREGİNİZE SAĞLIK İNDEXSLERİNİZ ÇOK GÜZEL SELAM VE DUAYALA KALIN

Wednesday, 2.01.2013, 17:04

Selamu Aleykum

EMEĞİNİZE SAĞLIK CANO ÇOK HARIKA OLMUŞ MÜSADENIZ VARSA RADYOMDA KULANMAK İSTİYORUM SELAM DUAYLA

Saturday, 10.11.2012, 16:15

Ilahi

cürmüm ile geldim sana sultan ALLAH RAHMAN ALLAH TÜM DERTLERE DERMAN ALLAH

Friday, 9.11.2012, 22:42

İndex Yardim

can kardeşim tekradan teşekür ederim. işlami radyom için beyaz gülü bir indekş rica edebilirmiyim. radyomun adı resule hasret.fm

Friday, 9.11.2012, 21:44

Indexs

Alıntı sahibi "YoRqUn" *beyazgül*- Sanırım Sizin Asıl Sorununuz Radyonun Boyutlarının Büyük Olmasından Kaynaklanıyor Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir Bu Konudaki Anlatıma Bakıp Radyonuzun Boyutlarını Düzenleyebilirsiniz olduuuuuuuuuuuuuuuu allah razı olşun şenden herdaim üzerimde ne bir yük kaltı indekş halederşek tamm inş

Friday, 9.11.2012, 20:56

tema

selamu aleykum canlar cumanız mübarek olsun bir ricam var kardeşlerim sizden radyomda bir kardeşimizin dogum günü niki can ahmet 11 kasımda doğum günü kutluyacaz rabbim nasip etse sizden de yardım istyorum.dini bir tema dogum günü teması hazırlarmısınız kardeşimize duacınız oluruz bu konuda yardımcı olursanız memnun oluruz selam duayla kalma dilegiyle

Friday, 9.11.2012, 20:43

radyo indexs

selamu aleykum can kardeşlerim sizden bir rica olucak benim radyo açılırken radyonun bir kışmı görünmüyor indexsle alakalı düşündüm .değiştim yıne aynı radyo ya giriş olunca kenar kaymış tema bir kısmı görünmez ne yapmam gerek yardımcı olursanız memnun olurum saygılarımla

Thursday, 1.11.2012, 11:46

Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

selamu aleykum gönlü güzel kardeşlerim uzun zamandır sanaldan uzaklaşmıştım islami radyom var baya girmediğimden dolayı şifremi unutum sid ve ana radyo bilgişi elimde ordan açıyom radyomu ama bir dj yayın almak isterse veremiyom şifrem yok bu konuda yardımlarınızı arz ediyorum .selam duayla kalın buraya yazmak zorunda kaldım özür((