Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 16.08.2011, 18:34

Yazar: pixie

winampla yayin yapma sorunu..

winampla yayin yapma sorunu.. nacizane fikrim burdakini denedinmi

Tuesday, 16.08.2011, 18:28

Gel de gülme

tsk ederim

Tuesday, 16.08.2011, 18:20

Nasil Bir Kadin Ariyorsunuz?

yorumlariniz icin ben tesekkur ederim

Tuesday, 16.08.2011, 18:19

Herşeyde Vardir Bir Hayir.

begenilerinize ben tesekkur ederim

Friday, 31.12.2010, 23:49

Herşeyde Vardir Bir Hayir.

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer... Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın... Ancak kıyamadıkların vardır... İşte o kıyamadıkların gerçek DOSTlardır. Bir zamanlar Afrika'daki bir ülkede hüküm süren bir kral vardı. Kral, daha çocukluğundan itibaren arkadaş olduğu, birlikte büyüdüğü bir dostunu hiç yanından ayırmazdı. Nereye gitse onu da beraberinde götürürdü. Kralın bu arkadaşının ise değişik bir huyu vardı. İster kendi başına gelsin, ister baskasının, ister iyi olsun, iste...

Friday, 31.12.2010, 23:45

Nasil Bir Kadin Ariyorsunuz?

Nasıl bir kadın arıyorsunuz ya da nasıl bir erkek ? Aşkınızı yaşamak için istediğiniz insan nasıl biri? Nasıl tarif edersiniz o aradığınız insanı? ve o aradığınız insanı gerçekten bulsanız hemen koşar mısınız onun yanına? Yoksa ürküp geri mi çekilirsiniz? "Terk etmiş ve terk edilmiş" bir kadının macerasını anlatan Çiğdem Anat'ın "Aklım Nereye Gidiyor, Ellerim Nereye" kitabını okurken gördüm birden cevabı. Kitabın bir yerinde o cümle çıkıyor karşınıza, romanın kahramanı olan kadınla yeniden iliş...

Friday, 31.12.2010, 23:41

Hayata Yön Veren Sözler

1-Düşünmeksizin söylenen söz, nişan almaksızın tüfek atan avcıya benzer. Türk Atasözü 2-Kişi kalbinde düşündüğü gibidir. Hz.Davut 3-Rüzgar mumu söndürür, yangını alevlendirir. Anonim 4-İnsanın hayatı, insanın hayalidir. Andre Gide 5-Size ne yapacağınızı söyleyebilirler ama ne düşüneceğinizi asla. Anonim 6-Hiçbir zafere çiçekli yollardan gidilmez. La Fontaine 7-Korkaklar ecelleri gelmeden birkaç kere ölürler. Cesurlar ölümü bir kere tadarlar. William Shakespeare 8-İyi yaşamak değil, yaşamayı iyi ...

Friday, 31.12.2010, 23:31

Gel de gülme

Hayırlara vesile Gayet saf, terbiyeli, iyi niyetli(!) bir kız arkadaşımla; yine aynı derecede saf, terbiyeli, iyi niyetli, mülayım bir erkek arkadaşımı hayırlara vesile olsun diye Msn'de tanıştırıyorum. Bunlar bir süre konuştuktan sonra buluşmaya karar veriyorlar. Akşam heyecanla kız arkadaşımı arıyorum önce. "Ee nasıl geçti?" diyorum. Arkadaşım son derece sinirli cevap veriyor. "Erkek milleti değil mi, hepsi aynı. Daha bir saat geçmeden, tuttu bana 'Sekse düşkün müsün?' diye sordu. Bastım tokad...

Sunday, 19.12.2010, 21:38

Son Mesaj Benim Diyorsaniz!!

son mesaj benimdir o kadar

Sunday, 19.12.2010, 21:26

WIN 7 de Dj Mixeri acilmiyor ..!!

evet kaliteli buldugum heryerde yerim olur hem ebrucuk yeni gelenle dalga gecmeye utanmiyormusun nasil karsilama bu yollardan cok gectim yemem hatta girgir konularinin eglence bolumlerinde yapilmasi gerektiginide biliyorum kahretsin cok zekiyim

Sunday, 19.12.2010, 21:03

(Tema Oylama) Duyuru !!

iyi bi uygulama olmus vatandasa (user) secme hakki vermek yani

Sunday, 19.12.2010, 20:59

Özel, özeldir!

ne paylasilmis merak ettim

Sunday, 19.12.2010, 20:56

WIN 7 de Dj Mixeri acilmiyor ..!!

µTorrent yasal degil ayrica bukadar karmasik bir cozum yoluyla ugrasmakda mantiksiz olur benim onerebilecegim bilgisayarini uzaman birine gotur ve windows7 yuklettir butun driverlerinide yuklesinler nede olsa ucret karsiliginda yapiyorlar