Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Thursday, 13.10.2011, 13:17

Yazar: Y@smin

Yurdum İnsanı :D :D

Alıntı sahibi "__C e n K__" çok güldüm yaaaaa.tşk ler yasminnnnnnnn allah aglatmasin cengoo ... her daim gul

Thursday, 13.10.2011, 13:15

flatcast fcp tema//Je taime//Karayagiz66

D'accord, il existait d'autres façons de se quitter Quelques éclats de verre auraient peut-être pu nous aider Dans ce silence amer, j'ai décidé de pardonner Les erreurs qu'on peut faire à trop s'aimer D'accord la petite fille en moi souvent te réclamait Presque comme une mère, tu me bordais, me protégeais Je t'ai volé ce sang qu'on aurait pas dû partager A bout de mots, de rêves je vais crier Je t'aime, je t'aime Comme un fou comme un soldat comme une star de cinéma Je t'aime, je t'aime Comme un...

Friday, 16.09.2011, 08:51

sensiz olmaz... Fcp tema... Design Y@smin

Alıntı sahibi "MeRaL" Bu durumda tam 4lük tema bana göre Ben elestirileri acigim herzaman Dusuncelerini paylastiginiz icinde tsk ederim. bu tema 4 puanlik enaz demi ama 3 puanlik bi tema degil ?

Friday, 16.09.2011, 08:49

Flatcast fcp tema Biiidenem Sensiz

Basarilarinin herdaim boyle olur ablacim umarim.Ve bu temanda hak ettigi degeri alir insalah. Hayal gucune ve paylasan yuregine sgalik ellerin dert gormesin cok guzel bi calisma olmus.

Friday, 16.09.2011, 08:45

LazGülü Flatcast Fcp Tema Gidemem 2011

Lazgulu bacim ellerin dert gormesin.. senin ve bidenem ablamnin temalarida olmasa gozlerimiz bayram etmiycek. sayenizde gozlerimiz $enleniyor emegine hayal gucune saglik bacim.

Friday, 16.09.2011, 08:44

sensiz olmaz... Fcp tema... Design Y@smin

Hepinizede ayri ayri tsk ederim Arkadaslar guzel yorumlariniz icin ve beyeniniz icin. Ve guzel oldugu icin tema suan 4.03 puanlamada Bazilarinin nekadar adil puanlama yaptigi ortada . Helal olsun Onlara

Monday, 12.09.2011, 16:15

Flatcast fcp tema//karayagiz66

Cok beyendim Yagiz . Basarilarinin devamini dilerim arkadasim.

Monday, 12.09.2011, 16:14

flatcast fcp tema//YESILLI//karayagiz66

Yagiz cok muhtesem bi calismaya imza atmisin. ellerin dert gormesin arkadasim. Paylasan yuregine saglik.

Monday, 12.09.2011, 12:33

4 kardes

Bu dünyada 4 kardeş varmış. Bu kardeşlerin üçü doğru yolu seçmişler. namazını niyazını orucunu tutup Allah için hayırlı işler yapmışlar. Diğer bir kardeşleri ise kendini şaraba vermiş, hergün içip günah defterini rekorlar kitabına doğru sokmaya çalışıyormuş. Uzun süre sonra bu 4 kardeş ecelleri gelip ölmüşler. Kardeşler bir arada toplanıp sorguya çekilmişler. Doğru yolu seçen kardeşlerden ilkine sormuşlar; "Allah için dünyada ne yaptın?" "Orucumu tuttum namazımı kıldım zekatımı verdim Allaha lay...

Friday, 2.09.2011, 14:36

en zor tekerleme kimden gelecek?

Alıntı sahibi "Artık yok" oku oku diksiyonun düzelir Bunlar benim diksiyonumu daha cok bozuyor beaa

Friday, 2.09.2011, 14:15

en zor tekerleme kimden gelecek?

Alıntı sahibi "Artık yok" Gül dibi gibi, bülbül dili gibi Gül dibi bülbül dili Cok guzel tekerleme bu

Friday, 2.09.2011, 14:08

LazGülü Flatcast fcp Dini Tema Hasretinden 2011

Gul bacim her calisman gibi bu calismanda cok basarili ve cok guzel buldum emegine hayal gucune saglik..

Friday, 2.09.2011, 14:06

Flatcast fcp Tema -Dini Tema 13-4

Cok basarili buldum mikail . anlamida cok buyuk calisma olmus. emegine yuregine saglik.

Friday, 2.09.2011, 13:44

FLatcast FCP DiNi Tema 12

Cok basarili bi calisma olmua mikail. Diger calismalarina nazaran daha sade ve daha kulanisli buldum.. emegine yuregine saglik.

Friday, 2.09.2011, 13:42

Flatcast Fcp tema/mavisim-11(uSTa)

Tema dizayn'inizi cok basarili buldum Yazi font daha ince bi font secilebilirdi bu temaya cok kalin durmus diiye dusunuyorum . Resim renk tonlari mavi tonlardan olsaydi daha goze hos gelirdi diye duusnuyorum. Emeginize yuregine ve hayal gucunuze saglik usta.

Tuesday, 30.08.2011, 12:39

Ramazan kutlaması

Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun... Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm.Bayramınız mübarek olsun. http://muzikler.balca.net/muzikab/bayram10089.mid

Tuesday, 30.08.2011, 00:01

flatcast fcp tema (sade tema / ay ışıgı)

Alıntı sahibi "Artık yok" buldun tabi güzel temayı E napakk burda herkes firsatdan faydalaniyor demi bizim basimizda kelmi lol hani bulmusken bide biz yapalim bazi kiisiler gibi demi ama

Sunday, 28.08.2011, 13:52

flatcast fcp tema (sade tema / ay ışıgı)

Ben bunada imzami basacamm imzasiz ama fevkalede bi calisma olmus emegine sgalik cnm.

Sunday, 28.08.2011, 13:42

flatcast fcp tema (ayışıgı / ayışıgı)

Boylesine harik abi calisma imzasiz olurmu beaaa ... ben buna imzami basayimm dermisim emegine yuregine sgalik harikaa kelimesi yetersiz kaliyor gercekden ..