Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 22.10.2009, 11:15

Yazar: DJ Huseyin

erkekler ağlamaz(by/asikardelen)

Ellerine saglik Asikardelen cok guzel olmus paylasim icin tesekkurler

Tuesday, 8.09.2009, 17:00

TASARIMI BANA AİT OLAN Bİ İNDEX

bu harika paylasim icin tesekkurler ellerinize saglik saygilar:::...

Thursday, 8.01.2009, 22:26

manzara

ellerine yüregine saglik guzel bir temaolmus .

Thursday, 8.01.2009, 21:06

gül

ellerinize yüreginize saglik cok guzel olmus saygilar.....

Monday, 24.11.2008, 21:00

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

bu harika tema icin tesekkür ederim ellerinize yureginize saglik

Friday, 10.10.2008, 11:24

AskiNar Tema 2

bu süper tema icin tsklr ellerinize saglik süper olmus paylasiminizin devamini bekleriz saygilar CILGIN...

Wednesday, 21.05.2008, 22:31

Herseyimsin fcp Tema

harika olmus ellerine saglik gercekden harika olmus cok begendim ellerin dertgörmesin insALLAH

Thursday, 1.05.2008, 23:19

lütfen

slm benkral kusura bakmazsan bi isdegim olacak benim senden burda bulunan pamukprensess temasinin burdan silinmesini isdiyorum ben o benim icin ozel bi temaydi ama baskalarida alip kullaniyomus kimsenin kullanmasini isdemiyorum bu temayi silebilirmisin lütfen eger bunu yapabilirsen cok sevinirim hersey icin simdiden tesekkurederim saygilar dj huseyin .....

Thursday, 24.04.2008, 23:21

ÖZEL TEMA ISTEKLERINIZ BURAYA

cok tesekkur ederim ben kral ellerine saglik harika olmus cok super elbettedeki herzaman davetlimizsiniz herzaman bekleriz radyomuz gelmek isdeyen herkese acikdir saygilar DJ KRAL dan ....

Thursday, 24.04.2008, 13:31

GELMEYEN YOLCU

cok guzel bir tema olmus bu lazca ellerine saglik saygilar DJ KRAL

Thursday, 24.04.2008, 11:28

super

ben kral ellerine saglik hepsi super olmus banim bir isdegim olacak eger sakincasi yoksa yapabilirsen sevinirim dj esmer melek yazan temayi bana duzeltebilirmisin o resimlerin yerine bu resimleri koyabilirmisin ve giris ses kucuk buyuk kalin renk onlarin tamamini koyabilirmisin mumkunse dj ismi DJ PAMUKPRENSESS radyo ismi KRALKARADENIZ FM eger yapabilirsen cok sevinirim hersey icin simdiden tesekkurederim saygilar djKRAL dan isde resim bu

Monday, 14.04.2008, 01:01

radyoma giremiyorum

slm arkadaslar benim sorunum bu Ihr Netzwerk erlaubt es nicht Daten über UDP Port 40123 zu übertragen. Vermutlich benutzt eine andere Anwendung bereits diesen Port. radyoya giremiyorum surekli bu cikiyo ne yapmam gerekiyo ilgilenirseniz sevinirim simdiden tesekkurederim ....

Thursday, 3.04.2008, 13:44

Kiz Kardesimin Gelinligi, Sehidimin Son Örtüsü (FCP Tema)

ellerine yuregine saglik ben kral cok harika olmus beni cok etkiledi bu tema yuregine saglik tesekkurederim saygilar dj huseyin kralkaradeniz-fm

Thursday, 3.04.2008, 13:01

Flatcast Producer 4.15.21

masum masum ve hemserim radyoya misafir olarak gelebiliyo activite yuklu olmasa bunuda yapamaz sanirim oyle deyilmi yoksa benmi yanlis biliyom

Thursday, 3.04.2008, 12:58

Flatcast Producer 4.15.21

evet bende aynen oyle biliyom yani otomatik olarak kendiliginden yuklenmesi gerekiyo ama arkadasimin dedigi onda sadece 4.15 gozukuyomus baska bisey gorunmuyo diyo bende bi anlam veremedim bunun sebebi leptop oldugu icin olma ihtimali varmi yoksa yapabilecegimiz baska bisey varmi

Thursday, 3.04.2008, 12:43

selam arkadslar

selam arkadaslar benim bi sorum olacak benim radyom var kendim 4.16 yi kullaniyorum ve radyoda da bu kayitli ancak bitane dj imin leptopu var ve sadece 4.15 gorunuyo radyoda kayitli olan 4.16 dj arkadasim 4.15 i yukluyo ama yayini alamiyo bu konuda neyapmam gerekir ilgilenirseniz sevinirim ilginize simdiden tesekkurederim saygilar dj huseyin kralkaradeniz-fm

Saturday, 1.03.2008, 04:27

..:: Alternatif Ve Ücretsiz Ftp Alanı ::..

yukarda vermis oldugunuz bedava hosting den Posting Error #348983484 209.85.135.104, please ensure your browser sends referer infromation (Norton Internet Security, and other products can block sending referers.) #85394820 Please check this url for instructions as to howto enable sending referrers http://byet.org/referrers.php bana boyle bir not geldi nedir bunun manasi yardimci olursaniz sevinirim tesekkurederim