Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 14.04.2018, 21:58

Yazar: Arabesk_Çocuk

ses

selam kolay gelsin benim şöyle bi sorunum var bi tane bluetooth lu kulaklık aldım ben vinaptan yayin yapiyorum kulaklıgı aktif edince yayına ses gitmiyor bu sorunumum çözebilirseniz sevinirim

Monday, 27.08.2012, 17:07

Rulette radyolara giremiyorum [Sorry, something went wrong....]

Fındık... dediğim gibi sadece güncelle dediğim zaman bu oluyor sid listesinden aynı sid numarsına tıkladıgım da bu sorun çıkmıyo..

Monday, 27.08.2012, 16:56

http://b1208.hizliresim.com/10/v/cb993.jpg bu mozillanın resmi... buda chromenin http://b1208.hizliresim.com/10/v/cb9b7.jpg

Monday, 27.08.2012, 16:52

Oqus Pokus öncelikle ilginiz için tşk ederim..tarayıcıdan oldugunu sanmıyorum çünkü mozilladan denedim aynı chromeden denedim yine aynısı dediğim gibi ruleti güncelle dedğim zaman çıkıyo bu sorunda 2-3 gündür var daha önce olmuyordu..tşkler..c clenaer programanı kullanıyorum

Monday, 27.08.2012, 16:43

ruleti güncelle dedğim zaman çıkıyo ama ruletteki sid listesine tıkladıgımda böyle sorun olmuyo..şimdi farkettim onuda

Monday, 27.08.2012, 16:23

selam kolay gelsinn..ben ruletten girerken her radyoda bu çıkıyo bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..tşkler Sorry, something went wrong. The link you have selected is not valid and should not be called. Please go to the Flatcast homepage and try again.

Monday, 25.10.2010, 00:46

login failed server unreachable

göstermiş oldugunuz ilgiden dolayı size çok tsk.ederim

Sunday, 24.10.2010, 20:40

sizide yoruyorum kusura bakmayın portlarımın açık oldugunu biliyorum dogru yaptım radyodayken sag tıkladıgımız zaman maping info yazan kısımda mypc denilen yer +

Sunday, 24.10.2010, 20:31

zen bi tane örnek veriyim ben ama flatın anasayfasında deniyim dedim bi kaç radyo bazılarına giriyo bazılarına giremiyom www.duygudunyasi.net mesela buna giremiyorum..

Sunday, 24.10.2010, 19:50

zen dediklerini yaptım yinede girmiyo virüs progarımıda yok pc de ilginden dolayıda teşekkür ederim..

Sunday, 24.10.2010, 19:46

Alıntı sahibi "ZeN" engel olan modemdeki port degil guvenlik duvari (eger portunuz acik ise) windows guvenlik duvari,virus koruma programinin guvenlik duvari hatta cocuk guvenligi icin kullanilan koruma programlarida olabilir kontrol edin flatcast icin ozel icin verin guvenlik duvarindaki portu acmalisiniz asagida ornek olarak bakabilirsin windows guvenlik duvarinin nasil acildigina.. WINDOWS XP'de PORT NASIL ACILIR? Alıntı sahibi "ZeN" bilgisayarinizdaki yada modeminizdeki firewall yani guvenl...

Sunday, 24.10.2010, 19:10

Alıntı sahibi "ZeN" bilgisayarinizdaki yada modeminizdeki firewall yani guvenlik duvari baglanti kurulmasina engel oluyor Alıntı sahibi "ZeN" firewall ayarlarinizda flatcast icin izin vermelisiniz.. Alıntı sahibi "ZeN" bilgisayarinizdaki yada modeminizdeki firewall yani guvenlik duvari baglanti kurulmasina engel oluyor firewall ayarlarinizda flatcast icin izin vermelisiniz.. zen ama başka radyolara girebiliyorum modemde portlarımda açık

Sunday, 24.10.2010, 16:32

arkadaşlar girmek istediyim radyolarda bazılarında böyle bir hata veriyo login failed server unreachable nedeni nedir acaba..bu radyolara daha önceden girebiliyodum şimdi girmiyo bide yayın alacakken your firewall blocked acces diyo bunun anlamı nedir..yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim