Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 2.11.2010, 10:53

Yazar: bacanak31

Radyoyu açtiğimda miksere attiğım müzik çalmıyor ve nik sorunu

yok olmadı maalesef onuda yaptım..bence sorun internet explorer 8 den dolayıdır diyecem ama ilk baslarda niye yapmadı? yda yükledigim baska bir program mı engelledi onu?

Monday, 1.11.2010, 15:40

yaptım resimde ve sizin anlatıklarınızla aynısını yaptım o bölümü regdettinden sildim...tekrar yükledim olmadi....yine sildim.. işin garip olanı bunları silmeme ragmen dinleyic olarak gittigim radyodalardan flatcast sürüünü yükleme gibi engel çikmiyor direk radyo açiliyor..eskiden yüklü olmayinca activex yükle çıkıyordu?

Friday, 29.10.2010, 22:51

sevgili arkdaslar ben windows 7 ultimate kullanıyorum ve program ekle kaldırda flatcast in porgramı gözkmüyor?

Friday, 29.10.2010, 12:05

Alıntı sahibi "Beratcan" ses kartınızda sorun olmuş olabilr (yeniden yükleyiniz) atlama yapan mp3 türkçe karakterlere bakınız (öneri) Flatcast producer'i silip tekrar kurmayı deneyiniz (şarkı atınca mixer kapanıyor düşüncesiyle) farklı tema kullanamyı deneyiniz (örnek flatcast ın kendi temalarından birini) atlama yapan mp3 lerinizden birini masa üstüne alıp ordan mixere atmayı deneyiniz sürükle bırak yöntemini deneyiniz ses kartında sorun yok normal müzik çalıyor... atlama mp3 olayi alacagini s...

Thursday, 28.10.2010, 21:42

merhaba sevgili arkdaslar benm sorum olacak : 1-Radyoyu açtığımda miksere attiğim müzikler çalmıyor..Eskiden çalan müzikler dünden beri çalmıyor..? 2- Radyoda dikkatimi çeken bir nokta ise Nİk alma konusunda bosluk karakteri ve kare karakteri kullanımları ile ilgili.. yani tam olarak açıklamak gerekirse nikcin basina ve sonuna boşluk karakteri konulup aynı isimden birtane daha alinmasi? Bunun çözümü nedir acaba? bende almaya çalışıyorum fakat sorun çıkarıyor? en kısa zamanda yardımlarınızı bekli...