Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 9.12.2010, 10:39

Yazar: ~ZehirLi_CiceK~

yalnızca sen benim ol ben senin...

Alıntı sahibi "GİZLİ ÖZNE" Kücük bir kivilcim düstü gönlüme Yavas yavas süzüldü Kalbime Kalbimde yer buldu kendine Hic bilmezdim ama Derindeymis Yerin Pek derin! Istesemde silinmez yerin Eger birgün gideceksen beni öldürde git Öldürki sen gittikten sonra sensizliginde kaybolmayim Ama~ Bensizlik seni mutlu edecekse git. Yüregimi ortaya koydum ben mutlugun icin Yüzündeki gülümsemeyi bi an olsun görebilmek icin hüzünün gölgesi bile yüzüne düsmesin Gözlerinde yalnizca mululuk sevgi yesersin Gözyasl...

Thursday, 9.12.2010, 10:24

>=SeN HiC BiLMeDiN BeN HeP SeVdiM SeNi=<

Emegine yüregine saglik Aygül cook güzel bir eser ve malesef Sevilen Seveni Sevseydi = Seven Aptal Sevilende NanKöR olmazdi Paylasimin icin tskler

Thursday, 9.12.2010, 10:19

git dedi gittim...

Alıntı sahibi "TurkEce" Bazen Giden değil kalandır Terk eden,Giden de Bu Yüzden Gitmiştir Zaten.." Ece´ye katiliyorum bu konuda Gizli Özne emegine yüregine saglik .... güzel bir paylasim

Thursday, 9.12.2010, 10:15

üşüyorum...

Alıntı sahibi "GİZLİ ÖZNE" Sayardım yaşanılanları sensiz tüm gecelerde Sözlerini duyarım gelmeyen tüm seslerde Ayrılık hiç olmamalı sevilen yüreklerde Üşüyorum diyorum ama dönüş yok gidişlerde Emegine yüregine saglik Gizli Özne

Thursday, 2.12.2010, 09:41

Dokunmayın Bana

Alıntı sahibi "atardamar" Hani ay herkese gülümserken, Mevsimler kimseyi dinlemezken, Hani çocuklar gibi zaman nedir bilmezken, Eskidendi, çok eskiden. Şimdi ay usul, yildizlar eski Hatiralar gökyüzü gibi gitmiyor üstümüzden Geçen geçti, Geceyi söndür kalbim Geceler de gençlik gibi eskidendi Şimdi uykusuzluk vakti. Emegine yüregine saglik güzel bir paylasim olmus tskler

Thursday, 2.12.2010, 09:32

Uğruna Ben Ölürdüm...

Emeginize yüreginize saglik ikiside birbirinden Güzel paylasiminiz icin tskler

Wednesday, 10.11.2010, 10:27

Canım BeniM

Alıntı sahibi "**C@N" Ne zaman bir yerde görsem sıkı sıkı sarılmak istiyorum Gözlerine bakarak seni seviyorum Demek; yüregine saglik C@N Paylasim icin Tskler

Wednesday, 10.11.2010, 10:21

özlemek

Alıntı sahibi "**C@N" Hiç bi şey yapamadan Usulca herşeyin güzel olacağı o imkansız günü beklemek. Ve özlemek özlendiğini bilerek Aklında o Aklında geçmiş Aklında gelecek Delirmemek için kendini zor zaptetmek. seni senden çok özlemek............. Yüregine saglik C@N Güzel Paylasim icin Tskler >> Özlemek ve Özlenmek << >>cook güzel bir duygu<<

Wednesday, 10.11.2010, 10:15

yalan

Alıntı sahibi "GİZLİ ÖZNE" Hırsız gibi düşlerimde Gizli gizli sevdalanırım Tutunurum kendime O da yalan o da yalan Bir bildiğim var Kimi hala sevdiğim Bir horoz öter susar içim Sende sabah bende gece yarısı Emegine yüregine saglik GizliÖzne hersey YaLaN dunyada ... Malesef Paylasimin icin Tskler

Wednesday, 10.11.2010, 10:12

sevginin bedeli

Alıntı sahibi "**C@N" Çıkmamalı asla yüreğe konan. Çıksa da karşına âlemi cihan, Candan da ileri olmalı canan. Sevginin bedeli değildir kolay. Emegine yüregine saglik C@N cok güzel bir SiiR >>> Sevginin BedeLi KoLaY DeGiLdiR.....

Wednesday, 10.11.2010, 10:06

Ben Seni Sevdim...

Alıntı sahibi "melye" Cünkü ben seni hiç görmedim... Ellerimi tutmanı değil, Cünkü ben sana hiç dokunmadım... Gözlerine bakmayı değil, Cünkü ben onlara hiç dalmadım... Ben, senin beni sevmeni sevdim... Yüreğinde bana yer vermeni sevdim Benimle konuşurken, sesini nefesini sevdim. Ağladığımda uzaktan tesellilerini sevdim. Düşlerde benim olmanı, senin olmamı sevdim... Ve... BEN SADECE SENİ SEVDİM Emegine saglik Melye cook güzel bir paylasim Tesekkürler

Tuesday, 9.11.2010, 09:49

Yoksun Kalbimde

Emegine yüregine saglik MahurGözlü cok güzel ve bir o kadarda hüzünlü bir SiiR Paylasim icin Tskler

Monday, 8.11.2010, 09:22

Tek Gerçeğimsin...

Alıntı sahibi "melye" Seni çok sevdim. Ve yaşamımın biteceği son nefesimi vereceğim ana dek hep çok seveceğim. Yani seni severek öleceğim... Emegine yüregine saglik Melye Paylasim icin Tskler

Friday, 5.11.2010, 09:54

sen yoksun

Yüregine saglik ... bu güzel paylasim icin tskler

Friday, 5.11.2010, 09:52

>>HiC SeVDiNMi SeNiN OLMaYaN BiRiNi<<

Alıntı sahibi "-->AyGüL<--" Senin olmayan bir şehirde, bir gecede, bir bedende yaşadın mı hiç? Sen hiç gerçekten sevdin mi senin olmayan birini…..... AyGüL cok güzel bir paylasimm emegine yüregine saglik

Friday, 5.11.2010, 09:38

yaşa

Emegine yüregine saglik Can güzel bir paylasim icin tskler

Tuesday, 2.11.2010, 09:29

veda

Emegine saglik Gizli Özne cok güzel bir paylasim tskler