Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 29.05.2018, 10:01

Yazar: kirikkalplerfm

Beyaz tema

Yonca önce cvp icin tsk ederim hizliresim sitesine derken anlayamadim???özur dilerim ve temalari arkadas kendi yapiyor url ekliyor fcp yapiyor bu sorun bende daha yeni basladi ben bayadir 10-15 senedir flateyim ve yeni ilkez basladi o temayi yapan arkadasin kendinede yapiyor sorun yok yayina girdimi ama yapipta baskasina verdimi sorun oluyor cocu temalarda beyaz oluyor nedense ve bu sinir bosucu

Monday, 28.05.2018, 22:18

arka plan beyaz

slm arkadaslar yayin aldim yerde bazi djlerin arkaplanlari bende Beyaz oluyor iki haftadir hem Pc Hemde Laptop encok Pc kulaniyorum tek bende oluyor bu sorun geri bütün dinleyici arkadaslarin hic birinde Beyaz olmuyor ve bu sorun yok artik kafamiz Durdu niye olabilir Pcyi kablo üzeri giriyorum Laptop Wlan üzeri yayindaki arkadasa hep rica etmem gerekiyor desirmisin sayfa diye internetim 25000 Gb ben kendim yayin alirkende cocu sayfalar olmuyor Beyaz oluyor o yayinin büyüklüden olabilir ama sanir...

Tuesday, 15.05.2018, 15:42

port sorunu

Slm arkadaslar baya süredir flatcast sorun oldundan beri enson benim portum kapandi bilgisaray Win 7 ve Laptop Win 10 port actim bilgisaraydan sorna Laptop buda actim ozaman bilgisaraydaki port kapaniyor bilgisaraydan actim Zaman laptopdaki kapaniyor portu modem w724v oraya veriyorum port hatta ordan sildim ve mcaffe Virus progama verdim birde flatcaste yazmistim bana ip sabitle dendi onu yaptim laptopda ve bilgisaraydan ama sorna yayinlara girmedim engeledi sildim geri girebildim bazen wlan düs...

Thursday, 7.04.2011, 22:09

Kirikkalplerfm

Rica etsem sizden bana acaba gift yapa bilirminiz yukardan alta dorgu radyomuza hosgeldiniz diye ama sabit duran oynamicak ne sag sol nede baska türlü ve rengi kirmizi olucak özelikler sitemin rengleri cunku belili renglerde kalin yazili var bende birtane bulmustumda olmuyor sitedede sorun oluyor cok oynuyormus giftler cok varmis sitedede bende sabit istiyorum simdi ayri ayri yazilicak ama bir sag birde sola koymak istiyorum cünkü üc tane desik yazi sekliyle yaparsaniz sevinirim en fazla 3 tane ...

Saturday, 23.10.2010, 01:05

slm

Arkadaslar yardim lütfen banneri ekledim siteme ama ilani nereye veriyoruz bir türlü bulamadim yardim lütfen bana bende sitemi eklemek istiyorum