Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 10.10.2007, 22:04

Yazar: **dj-tutku**

yayın devretme

arkadaşlar öncelikle selam eder saygılarımı sunarım..benimde buna benzer bi sorunum var. yurt dışından bi arkadaşıma dj lik verdim,ama yayını alamıyor, normalde yayını kapatmadan dj değişmesi lazım ama benim portlar açık olmadığı için yayını ancak kapatarak diğer dj arkadaşa devrediyoruz.ama yurt dışındaki (ALMANYA) arkadaşım bu şekilde bile yayını alamıyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.yayın kapalıyken dahi flatcast'tan alamıyor..

Tuesday, 4.09.2007, 19:23

1 DİNLEYİCİM BENİ ETKİLİYOR...

i-rem ve drivermaker2005 yardımınız için teşekkür ederim radyoyu acmayı başardık sayenizde sağolun, ama şimdi başka bir sorun çıktı karşımıza sitedeki radyonun alanı radyonun 800x600 den kücük olduğu için radyo yarım gözüküyor o alanı nasıl büyütebilirim acaba çok oluyorum ama kusura bakmayın artık..bu arada sitemızın linki......radyoceylanım.com..radyonun lınkı......http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=435907 bu arkadaslar.rardımlarınız için teşekkür ederim.

Tuesday, 4.09.2007, 19:19

herkese iyi akşamlar tamam teşekürler dediklerinizi yaptım ve radyom açıldı ama boyutu küçük onu nasıl düzeltebilirz acaba adresim http://radyoceylanim.azbuz.com ilginiz için teşekkür ederim

Tuesday, 4.09.2007, 15:11

ben bir web site kurdum ama radyomu sitemin içine koyamıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen.. daha doğrusu radyonun html sini koyuyorum ama açılmıyor. resimli anlatım olursa cok sevinirim

Wednesday, 29.08.2007, 13:55

sevgili i-rem medemimi resetlediğim zaman zaten otamatik olarak fabrika ayarlarına gidiyor.modemi resetledikten sonra ben explorerden modem ayarlarıma girip gereken ayarları yaptıktan sonra modemimi etkimleştiriyorum..dediğin buysa bunu zaten yapıyorum..eğer başka bişeyden söz ediyorsan o konuda cahilim haberin olsun.

Wednesday, 29.08.2007, 00:53

i-rem modemin kıtapcığı var ama port açmaktan bahsetmiyor....ilginiz için tüm arkadaşlara teşekkürler....SAYGILARIMLA..

Tuesday, 21.08.2007, 19:28

ARKADAŞLAR İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM AMA İKİ LİNK'TE İŞİME YARAMADI NEDENİ İSE BENİM MODEMİM SPEEDCOM ART25GSU TAM OLARAK BU MODEMİN PORTLARINI AÇMASINI GÖSTEREN BİR LİNK VARSA RİCA ETSEM YOLLARMISINIZ..

Tuesday, 21.08.2007, 02:09

arkadaşlar öncelikle sorunumla ilgilendiğinize teşekkür ederim.. hebinizin dediklerini yaptım sadece yapamadığım modem ayarı onuda neden yapamadım diyorsanız modemimin markası SPEEDCOM ART25GSU eğer bana bu modemden ayar yapmamda yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim. aksi taktirde bu modemi balkondan aşşağıya atacağım benimkiler gelmeye başladı ...SAYGILARIMLA

Friday, 10.08.2007, 02:31

arkadaşım (mekansız) öncelikle sorunumla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. anlattığım sorun gerçek yayın yaptığım radyo....meric-fm... tabi burda isim vermem doğru oldumu bilmiyorum ama olayı gerçekten görmek isterseniz yayınıma beklerim ama tabi önce o dediğim dinleyici yayınıma girecekki sizde girebilesiniz. müsayit bir zamanda sizi misafirim olarak yayınıma beklerim ve sorunu birebir yaşarsınız bir arkadaşım bana sorunun msn den kaynaklandığını söyledi ama ne kadar doğru bilmiyorum..yalnız...

Friday, 10.08.2007, 01:14

ÖNCELİKLE SELAM EDER VE SORUNUMA YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDİYORUM...BİR DİNLEYİCİM BENİM YAYINIMA GİRMEDEN KİMSE GİREMİYOR VE O DİNLEYİCİM YAYINIMDAN ÇIKTIĞI ZAMAN DİĞER DİNLEYİCİLER DÜŞÜYOR... BU SORUNUMA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM... SAYGILARIMLA...