Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 20.01.2013, 08:52

Yazar: bhnist

yayında kamera acma sorunu

Alıntı sahibi "))ONUR((" Ekranın sol kösesinde nasil bi görüntü cikiyor ? ikinci kamera mı acılıyor ?beyaz sayfa mı cıkıyor ? ekranı göremedigim icin bi sey soylemem yanlis olacak. tahmini cevap olarak vereyim activex göncelleyiniz Flatcast ActiveX ( Güncel Sürümler) evet ikinci bir kamera aciliyor ne yapmamgerek

Saturday, 19.01.2013, 15:57

yayında kamera acma sorunu

selamlar arkadaslar ben windosw7 kullanıyorum sorunum radyoda kamera actıgımda temadakı goruntumden harıc ekranın sol ust kosesınde buyuk bı goruntum daha cıkması bu sorunu nasıl kaldırabılırım sımdıden tskler

Tuesday, 25.12.2012, 14:23

Rulet

Selam 24 saat yayın yapan 1343710 sid nolu radyomuzun RECELFM olarak gorunmesini rica ediyorum simdiden tskler

Tuesday, 18.12.2012, 15:07

selamlar ruylet yardım rıca

arkadaslar nedense forumda konu acamıyorum rulete nasıl kayıt olucaz yanı demek ıstedıgım orda sıd no yerıne radyo ısmının cıkmasını ıstıyorum

Sunday, 28.10.2012, 21:28

tema fcp bulamama sorunu

arkadaslar w.ndows7 kullaniyorum yaptigim temalarin fcp sini bulamiyorum ornegin masa ustune kaydettiysem orda bulunmuyo gorunmuyo bu konuda bi yardimci olursaniz sevinirim

Friday, 28.09.2012, 19:06

yayın alamıyorum [sorry, video bandwith to high]

arkadaslar windows7 starter kullanıyorum yayın alamıyorum yayın aldıgımda mıkser acılmıyor ve ''sorry, video bandwith to high'' diye bi uyarı alıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Saturday, 21.01.2012, 21:19

herseye ragmen kırmızı -bykral

ön zileme : http://desingbykral.blogcu.com

Sunday, 13.11.2011, 18:20

Flatcast index Limon kasasi

yuregine saglik kardes hos bi tasarim

Sunday, 13.11.2011, 18:02

by kral kalbim index

arkadaslar gri tonlarinda bi index umarim beyenirsiniz önizlene http://www.dsbykral.blogcu.com/

Saturday, 12.11.2011, 22:06

siyah ve turuncunun asaleti

yorum için tskler arkadaslar

Friday, 11.11.2011, 22:11

Alıntı sahibi "MELTEML" çok güzel olmus emeklerinize saglık resmi çalmak istedim olmadı umarim yardimci olabilmisimdir beyenmenize sevindim

Monday, 7.11.2011, 18:08

arkadaslar uzun bir sure yoktum aranizda gelirkende bos gelmek istemedim ) siyah ve turuncunun tonlarinin uyum sagladigi guzel bir index hazirladim umarim beyenirsiniz yapmaniz gereken kodlarin içinde i bulup yerine radyonuzun logosunu koymak gifler için istek dj gifleri bolumunden yararlanabilirsiniz ve onemli bi konu daha radyo paneli index boyutuna uygun tutmak amaciyla buyuk tutulmustır radyonuzun admin panelınden radyo boyutunuzu 861-703 olarak degismeniz tavsiyemdir indexteki boyut 800 600...

Monday, 24.01.2011, 03:17

by kral kirmizinin asaleti index

Alıntı sahibi "sefikdinc" Merhabalar. el emegi göz nuru dlkerek hazirlamis oldugun index gercekten cok mukemmel.emegine saglik.ama bir sey unutmussun galiba... oda radyo sid nr sinin eklenecegi yer.ne kadar ugrastimsa tam ortali yerlestiremedim.rica etsem ilgilenirmisin ? basarinin daim olmasi dileklerimle. assagıdakı kodları bulacaksınız buraya sid no yazan yeri silip kendi sid numaranizi yazacaksiniz <div id="html1" style="position:absolute; overflow:hidden; left:94px; top:430px; width:800px;...

Tuesday, 18.01.2011, 15:44

by kral kirmizinin asaleti index

Alıntı sahibi "T U R U N C U" Burhan elien sağlık arkadaşım güzel bir çalışma çıkartmışsın radyo kapalıdır hizmetide güzel olmuş benimde kullandigim kodlardan biri bende yakisiyor radyolara bazıları anlayamıyor ama radyo olup olmadıgını yorumun için cok tesekkurler evet katılıyorum radyo kapalı olayını bazıları anlamıyor ama ne yapalım bızde detaylı acıklama ypıyoz bu arada radyo kapalı olayını senden esınlendım barı yetısemıyoz arkadan takıp edelım senı

Wednesday, 12.01.2011, 17:18

Tuttu - Tutmadı

tuttu )))))) alttaki okey oynuyor

Tuesday, 11.01.2011, 23:00

pembis meltemL

paylasim için tskler

Tuesday, 11.01.2011, 20:18

KIVIRCIK ALİ''yi Kaybettik...

allah mekanini cennet kabirini nur etsin kederli ailesile sabir ihsan eylesin ÖNEMLİ NOT: toplum olarak o kadar zayıf ınsanlarızkı bazı seylerın kıymetını elimizden gittiginde anliyoruz buda bunlardan bir ornek

Monday, 10.01.2011, 19:05

bykral kirmizilim fcp tema

yorumlarınız için tesekkurler