Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Saturday, 11.04.2015, 12:55

Yazar: €bru

sidimizden ismimiz silinmiş

teşekkürler oquz

Thursday, 2.04.2015, 20:40

sidimizden ismimiz silinmiş

SELAM RADYOMUN SİDİNİ ATTIGIMDA NUMARA YERİNE İSİM YAZILIYDI BizbizeFm DİYE AMA İSMİMİZ SİLİNMİŞ VE BİZİM NORMAL RADYOMUZ 24 SAAT AÇIK İSİM YAZILMASI İÇİN GEREKLİ TÜM KURALLARDA SAYI FLN TAMDI BU KONUDA YARDIMINIZI İSTİYORUM YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM TSKLER ŞİMDİDEN SİD: 1439355 RAYO İSMİ : BİZBİZEFM TEŞEKKÜR EDERİM............

Sunday, 6.07.2014, 23:17

sid eklenmesi

oguz sidimiz degisti yeni sidimizi ß!zß!ze-Fm veya Bizbize-Fm olarak eklermisiniz sid :1439355

Wednesday, 30.04.2014, 18:48

MeltemL Fcp Tema Gemi

Ellerie saglık prensesimmmmmmmmmmmmm

Monday, 17.03.2014, 00:20

sidimi attıgımda ismimin görünmesi

tsk ederim oqussssssssssssss

Sunday, 16.03.2014, 21:56

sidimi attıgımda ismimin görünmesi

SELAM RADYOMUN SİDİNİ ATTIGIMDA NUMARA YERİNE İSİM YAZILMASINI İSTİYORUM YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM TSKLER ŞİMDİDEN SİD: 1424271 RAYO İSMİ : BİZBİZEFM TEŞEKKÜR EDERİM............

Wednesday, 15.05.2013, 21:58

Aglama, Halli El beki, Yesilli erkekler icin temalar, karakedi75

GAYET NET VE OLAGANÜSTÜ ŞIK BİR ÇALIŞMA OLMUŞ ELLERİNE GÖZLERİNE YÜREGİNE SAGLIK MÜKEMMELSİN HER ZAMANKİ GİBİ NUMBERONE

Sunday, 9.12.2012, 14:53

Flatcast Index.Dragon_Qupido

harika olmuş bücürüm bebegimmmmmmmmmmmmmmmm süpersin sen ellerine saglıkk ummahhhh

Monday, 3.12.2012, 09:00

Flatcast index 2012 Ayyıldız_Qupido

fıstıgımmmmmmmmmm bücürüm ellerine saglık azmin elinden hiç bişey kurtulmuyor demi senin elinden hiç bisi ustasız yardımsız bunuda başardın helal sana ellerine saglık sıpam tskler paylasımına durmak yok devam devam

Friday, 30.11.2012, 19:09

Düşün ki o bu konuyu okuyacak..ona ne söylemek isterdin?

yasemmmmmmmmm bak bi bisi dicem insan cizilir geri gelir bumerang misali iste sıkıntı yok biz cizmekten bıkmayız :

Monday, 19.11.2012, 22:39

kırmızı-gece___________ Ds.€bru By.Okann

Alıntı sahibi "by okannn" Tema,index v.s yapmaya aslinda hic vaktim yok alllah nasip ederse insallah 2013.2.aydan sonra cok rahatlicam o zaman temada indexte yapcaz kismetse . Ebru kardesim cok ugras verdi bu temada gercekten....... Emekleri icin tsklr......... Pc si de az iyi olsa daha guzel görecegim ama yinede seninle calismak guzeldi Ebru kardesim tsklr....insallah yine devam edicez........ abicim büyük keyf aldım biseyler ögrenebildiysem ne mutlu yorum yazan degerlendiren tüm arkadaslara k...

Monday, 19.11.2012, 10:59

kırmızı-gece___________ Ds.€bru By.Okann

GÜZEL YAYINLARDA KULLANINIZ ..!!!!!!!! DEGERLİ OKAN ABİM HEMSOMLA İLK ORTAK ÇALISMAMIZ DİLERİMKİ BÖYLE BİR USTAYLA YİNE ÇALISMA İMKANI BULURUM SEVGİ VE SAYGILARIMLA....

Thursday, 1.11.2012, 01:33

Flatcast Fcp Tema [Hayallerim Seninle] Designer Alakaa

tek kelime ile kusursuz yoruma gerek yok temanın kendisi konuşuyor emeklerinize saglık ceylana katılıyorum 5+1 yıldız taktım biriside gökyüzünden indi tskler paylasımicin usta