Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 9.10.2012, 01:13

Yazar: BERDU$

flatcast preset/resimler ve hayaller/asikardelen

acuclarim patlamak üzere kardelen cok fazla oluyosun ama beaa saka ,saka, yüregine saglik kardelen yine cok güzel calismalar paylasmissin.....

Tuesday, 9.10.2012, 01:03

flatcast preset/guller ve dudaklar//asikardelen

renklerin sadeligin ve zariflikle masumiyeti bir temada bulusturmak icin nasil bir hayalgücü ile dolu bir yürege sahip oldugun temaya bakinca az cok tahmin edebiliyor insan emegine yüregine saglik kardelenn..

Tuesday, 9.10.2012, 00:55

flatcast preset fcp tema//son arzum//asikardelen

herkezin gönlündeki son arzusunun gercek olmasi temennisi ile tebrikler kardelen emegine eline yüregine saglik cok hos bir calisma olmus yine ....

Tuesday, 9.10.2012, 00:49

flatcast preset fcp tema//kalp kiriklari//asikardelen

harika calismalar kardelen yürregine saglik, her biri ayri ayri bir güzellikte...

Tuesday, 9.10.2012, 00:38

flatcast preset//olmasada olur//asikardelen

ellerine yüregine gözlerinin nuruna saglik kardelen yine cok güzel bir calisma, tebrikler

Tuesday, 9.10.2012, 00:28

Degerli halk sanatcisi bir YILDIZ daha kaydi.....

degerli bir halk sanatcisini daha kaybettik, mekani cennet olsun, basimiz sagolsun, onu miras biraktigi türküleri sazi ve sesi ile dinledikce anarken böyle bir temada karsimizda olmasi onu anilarimizda yasatmanin cok anlamli bir bir sekli,emegine ve yüregine saglik kardelen cok güzel anlamli bir calisma tebriklerrrr....

Sunday, 11.03.2012, 21:22

**** Sen ****

Sen,evet sendin,bir bakışta kalbimi çalan. Gündüzleri güneşim,geceleri ayışığım olan. Uykularımı kaçırıp, aklımı karıştıran. Mutluluklar dolu rüyalara,hayallere salan. Ben,evet bendim,sana delicesine vurulan. Güzel yüzüne bakınca,gözlerinde tutuklu kalan. Düşündükçe seni,hüzünlü şarkılarda sessizce aglayan Adına, sevgi dolu sayfalarca şiirler yazan. Sen,evet sensin sevgiye değer vermeyen. Sevmek,sevilmek nedir hiç bilmeyen. Seveni acımasızca yok sayıp terkedip giden. Sadece bir rüya imiş demekki...

Sunday, 22.01.2012, 00:05

flatcast preset//kirmizi gece//asikardelen

yüregine saglik ASii her calismanda ayri bir güzellik , ayri bir hikayenin fotografini cekmis gibi yansitiyorsun tebriklerrrr

Saturday, 21.01.2012, 23:58

flatcast preset//kan gulleri//asikardelen

komsummm yine harika bir calismani paylasmissin emegine tesekkürler ,yüregine saglik

Thursday, 17.11.2011, 23:10

**** SiTEM ****

Tanıştığımızda sanki yeniden doğmuştum Ekmeğim,suyum,aşım,aldığım nefesim olmuştun.. Hani sen bensiz nefes bile alamıyordun Benim seni sevdiğim gibi,sende beni seviyordun Senin olamazsam canıma kıyarım diyordun Bizi ölüm bile gelse, ayıramaz diyordun Nerde kaldı sevgin.. şimdi bir yabancı oldun Kendine değil ama bana hiç acımadan kıydın Bak gör eserinle artık övünebilirsin zalim Sonunda sayende bir bezgin bir adam oldum Gözünaydın vefasız,insafsız, sonunda başardın Hayat verdiğin, seni seven gü...

Saturday, 9.07.2011, 21:35

**** DiL YARASI ****

Herkezin vardır bir gönül acısıKiminin yüreğindedir kara sevdasıKiminin ise yanındadır tatlı belasıAh, ah! birde olmasa, şu dil yarasıSevenler kavuşunca oluşur mutluluk yuvasıBir baskadir sevdiğinle yaşamak bir ömür boyuYeterlidir aslinda paylaşılan,bir yastık, ekmek ve suAh, birde olmasa ya, şu acı dolu dil yarasıAma,malesef zamanla sona erer cicim aylarıZor olur ayırd etmek doğrular ile yanlışlarıOysa; saygı, sevgi ve sabırdır mutluluğun anahtarıAaah,ah; olmaz olsun sevenleri ayıran şu dil ya...

Saturday, 25.06.2011, 13:21

**** Gece Yarisi Sohbeti ****

Dün gece yarιsι evimin balkonuna çιktιm. Önce şöyle derin bir nefes çektim. Denizi, ayι ve yιldιzlarι görüyordum. Onlara senden, çoook selam söyledim. Deniz, gökyüzü ile bütünleşmiş masumdu. Ay ve yιldιzlar bulutlarιn arasιndan gülümsüyorlardι. Sanki anlatacaklarιmι merakla bekliyorlardι. Dakikalarca sohbet ettim gece yarιsι onlarla. Senin masum güzelliğini anlattιm onlara. Deniz, dinledikçe sessizce durulmakta. Ay ve yιldιzlar ise gizleniyorlardι bulutlarιn ardιna. Baktιkca gecenin karanliginda...

Thursday, 23.06.2011, 14:48

**** DAG EVi ****

tessekkür ederim` @Si~K@RDELEN

Thursday, 23.06.2011, 14:24

**** DAG EVi ****

Gözlerim Dalinca zaman zaman uzaklara Hep sen, hep sen geliyorsun o an aklima Hayalin canlaniyor ,o güzel endamin ile karsimda Tarifi zor duygular doluyor bedenime ve ruhuma Bir anda alip götürüyorlar beni bir hayal dünyasina Tutup elinden kaciriyorum seni ,issiz bir dagin basina Tüm kötülüklerden uzak,tertemiz doganin ortasina Papatya ciceklerinden tac yapiyorum o kivircik saclarina Agaclardan bir ev yapiyorum dagin yamaclarina Askimizi yasiyoruz doyasiya özgürce doganin ortasinda Iste be gülüm...

Wednesday, 1.06.2011, 00:37

**** BEN O SENi ÖZLÜYORUM ****

degerli yorumlariniza cok ama cook tesekkür ederim dostlar ...... saygilar..........

Wednesday, 1.06.2011, 00:13

**** BEN O SENi ÖZLÜYORUM ****

Bazen bir seylerin eksikligini hissediyor bu yüregim Bir Film sahnesini izlerken yada duygusal bir sarki dinlerken Donup kalir o anda bir noktada derinlere bakislarim Sanki zamani durdurup bir an gecmisi yasarim Bir sinema perdesine dönüsür gözlerim Bakislarini benden kacirmaya calistigin andaki gözlerin Dokundugumda heyecandan titreyen ellerin Yüreginin carpintilarini fisildayan nefesin Ben o ilk görüstügümüz o günleri özlüyorum Gizli mektuplasmalari,saklambac oynar gibi bulusmalari Göz göze , ...

Saturday, 2.04.2011, 17:14

***** Cantanem *****

Seninle başlar günüm sabah güneşi dogarken Sensin yine geceleri rüyalarimi süsleyen Bir an olsun çikmiyorsun düşüncelerimden Çünkü be Cantanem, seni çok seviyorum ben Dünyanin sahibi olacagimi bilsem de ben Yinede seni isterim,vazgecemem senden Aşkin bir yudum zehir olsa! içerim düşünmeden Yeterki yalniz beni sev, yalniz benim ol sen Egerki senin yaninda olucaksam ebediyen ben Hic düsünmeden ölüme dahi gelirim senin peşinden Aglama,sil gözyaşlarini, hiç sorma bana neden Çünkü be Cantanem, seni! ...

Tuesday, 29.03.2011, 01:10

FLatcast-Kırmızı GüL-İndex

gecimli % 1 oraninda da bile olsa katkim olmus olmasi beni cok onurlandirdi ) % 1 hisse ile ortagiz yani eyyyy ehaliii duyanlar duymuyanlara iletsin bu index de benimde katkim varrr ) tesekkür ederim Gecimli ortagim

Tuesday, 29.03.2011, 00:53

FLatcast-Kırmızı GüL-İndex

kirmizi ile grii renk tonlarinin bu kadar hos birbirine uyum sagladigini , bu harika calismaniz sayesinde ilk defa cok iyi farkina vardim, tek kelime ile HARiKA olmus diyorum...

Tuesday, 29.03.2011, 00:21

Kırmızı-GüLLer-İndex

Gecimli ) emeginize ve yüreginize saglik, harika bir calisma olmus, basarilarinizin devamini dilerim , paylasiminiz icin tesekkürler , nekadar icten emek sarfettiginizin cok iyi farkindayim )