Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 25.03.2013, 21:00

Yazar: sefikdinc

Sahane Olmus

Emeklerinize saglik,basarilarinizin daim olmasi dileklerimle.gercekten cok sahane olmus. AKSARAY-YESiLOVA-FM

Friday, 4.05.2012, 17:51

sazli indexin acilmayisi

selamlar tekrar.ya sizide rahatsiz edioyrum ama baska diger indexler aciliyor,sadece bu acilmiyor.acilan sayfada sadece radyo adi yazisi,vede flatradyo geliyor ekrana. defalarca inceledim her sey normal,baska indexleride denedim sorun yok.ama her nedense sadece bu. tsk ederim selam hürmletlerimle

Saturday, 28.04.2012, 23:33

sazli atesli indexi indiremiyorum

merhabalar sazli,atesli indexi download yapamiyorum.sanirsam mümkünde degil.ama nasil download yapabilirim aceba bir bilgi verebilirmisiniz. tesekkür ederim selamlar

Wednesday, 29.02.2012, 21:36

Index Acilimi

Kardesim Karayel. ele emegi göz nuru dökerek yaptiginiz birbirinden güzel index,ler icin tesekkürler.yanliz benim bir sorunum var.sizin yapmis oldugunuz bu indexleri acamiyorum.WinZip biliyorsunki ücretli vede aceba sizin bildiginiz bedava bir acma programi yokmu ?.bir cevap alabilirsem cok mutlu olurum.basarilarinizin devamini,yasaminzda basarilar dilerim. selam saygilar

Thursday, 11.08.2011, 06:02

FLatcast-Sevdan oLmasa-İndex

MERHABALAR MAVIS KARDESIM. gercekden eserlerinle ögünebilrisin.binbir emek vererek bizlere sundugun bu eserlerinin degerini tahmin etmek sanirsam bence imkansiz.basarilarinin devaminin ebedi olmasi dileklerimle mutluluklar,esenlikler dilerim

Monday, 8.08.2011, 04:17

su an hangi sarkiyi dinliyorum ?

vallahi günde bilmiyorum ama belki yüzlerce sarki dinliyorum hangisini sayayimki ))) cünkü yayinda oluyorum ekseriyetle...

Monday, 14.03.2011, 05:50

Tesekkürler

Selamün aleyküm kardesim- gercekden cok sahane vede güzel olmus emeklerin icin tesekkürler.Rabbim canina can sagligi,ömrüne ümür eklesin.insallah devamida gelir daim basarili olursun. (yanliz en asagidaki oyun bölümü hareket halinde olmasa daha güzel olurdu kanisjundayim) selam ve dualarimla.

Saturday, 22.01.2011, 17:16

Homepage Acman Gerek

MERHABALAR: flatcastda radyo actikdan sonra senin bir site (homepage) acman gerek.homepageyi acdikdan sonra istersen indexsiz sadece radyoyu,yada indexli) komple sitene ekleyebilirsin ama indexsi eklerken radyo SID numarasini vede bazi seyleri degistirmen vede kaydetmen gerekiyor. kolay gelsin.eger sorunun olursa edit mail ye yazabilirsin orda sana daha detayli bilgi veririm. selamlar yardımlar forum üzeri olmalı

Wednesday, 19.01.2011, 14:52

emegine saglik

merhabalar kardesim Karayel. EMEGINE SAGLIK güzel bir paylasim.ama senden bir ricada bulunsam mümkünmü yapman aceba ? sayfanin kirmizi alanini (cerceveyi) tam ekrana göre yaparmisin.kenardaki siyah yerler biraz bozuyor,eger yine mümkünse bol bol üc hilal vede bozkurt eklemen mümkünmü ? simdiden sonsuz tesekkürler kardesim,allahim zeval vermesin yar ve yardimcin olsun. selamlar

Wednesday, 19.01.2011, 14:46

Tesekkürler

Merhabalar. el emegi göz nuru dlkerek hazirlamis oldugun index gercekten cok mukemmel.emegine saglik.ama bir sey unutmussun galiba... oda radyo sid nr sinin eklenecegi yer.ne kadar ugrastimsa tam ortali yerlestiremedim.rica etsem ilgilenirmisin ? basarinin daim olmasi dileklerimle.

Wednesday, 24.11.2010, 19:18

Flatcast Kirmizilim Index - EnginxC

MERHABALAR. her seyden önce el emegi,göz nuru dökerek hazirladiginiz birbirinden güzel tasarimlar icin tesekkür ederim.ama benim bir problemim var.ben sizlerin hazirlamis oldugunuz tasarimlarin index lerini acamiyorum.ne yapmam gerek acmam icin aceba bu konuda bana yardimci olabilirmisiniz ? basarilarinizin daim olmasi dileklerimle. tesekkür ederim sevgi selamlar