Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 28.05.2011, 11:17

Yazar: NILO

Gelin Radyonuzu Biz Kuralım

özür arkadasım pek burda nasıl yazılır bilmiyorum özel mesaj bulunca hemen vercem

Saturday, 28.05.2011, 11:01

tsk

Radyonuzun ismi DERMAN-FMM ayrica indexs renkleri siyah üzerin kahve tonlari olursa sevinirim istek paneli ve iletisim adreside eklerseniz çok tskler -Radyonun SID numarası 1040290 -Radyo kurallarınız kendini bilene kural gerekmez -Dj.lerinizin listesi dj.nilo.dj.yalcın.djsevgi.djgül.dj yasmin -İletişim Adresi (edit:ozelden verin lutfen) -Radyonuzun boyutları 800x600 Olmalı (Admin girişinden Yapabilirsiniz)bu boyutlar iyi bencede -Ayrıca sitede Yazılmasını istediginiz yazı (ıyı oldugumuz ıcınmı ...

Thursday, 26.05.2011, 22:35

selam

blogcuya uygun ve radyomun adının yazdıgı siyah ve yanık kahve gibi tonlarda indexs yapmanızı rica ediyorum radyomun adı DERMAN-FMM simdiden tsk ler

Thursday, 12.05.2011, 22:13

cevapşarı okudum

cevapları okudum ve düşündümki yanlış yapmısım pc imden siliyorum virtulali ilginiz için tsk ederim

Thursday, 12.05.2011, 16:16

radyoya bot atıyorum

radyoma bot atıyorum fakat flascatta görünmüyor artık nasıl çözebilirim bu sorunu ne yapmam gerekiyor yardım ederseniz sevinirim

Monday, 7.03.2011, 17:11

Yeni Radyonuza Total Sayisini Aktarma [ Resimli Anlatım ]

tekrar selam bisi daha sorcam bu islemlerden sonra rdyoya herhangi bi zararı olurmu yoksa devam edermi eskisi gibi sıfırdan baslayarak tsk ederim simdiden

Monday, 7.03.2011, 13:07

tootal sayısını kaydırdım ltf yardım

selam arkadaslar bana yardım edermisiniz rdyomun total sayısını 0 lamısım ana sifreyle girdim ve altta diger acılmıs deneme rdyolarının birine book the user e tıkladım malesef rdyomun totali 0 landi baktim hepsine 2 sine kaymıs total sayısı izah ettiginiz gibi yapmaya calıstım 2 sini sildim 2 si kaldi o 2 sinde total yok ben ne yapcam simdi ltff yardım edin

Wednesday, 24.11.2010, 09:34

arkadaslar selam ben yeni katıldım aranıza

radyom var ama indeks yerlestirmesini ve rdyoyu indeksi yerlestirdikten sonra nasıl yerlestircem bunlari bi türlü yapamadim yardımcı olursanız cok sevinrim