Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 2.10.2016, 15:26

Yazar: DiPLoMaNia

Merhaba nehir

Alıntı sahibi "karakedi75" ÖNIZLEME http://karakedi2015.byethost33.com/turuncu/ Selam nehir , bu index i 950*600 formatına uygun ftp ye uyarlama şansın varmı , böyle bir değişiklik yapabilirmisin

Friday, 3.07.2015, 16:17

Teşekkürler

Kumsal Fm adına teşekkür ederim , emeğinize yüreğinize sağlık..

Friday, 3.07.2015, 00:30

Radyo ismi ile görünmek

1158681 sid nolu radyomuzun rulette önerilen radyolar arasında Kumsal Fm olarak cıkmasını yönetimden rica ediyorum .....

Saturday, 24.05.2014, 23:21

Nehir Hnm

Alıntı sahibi "karakedi75" Alıntı sahibi "karakedi75" NEHIR HNM EN ALTTAN IKI TANESINE SADECE VesaiRe YAZA BİLİRMİSİNİZ RADYOMUZ 950*600 EBATLARINDA , BI AKSAM BEKLERIM DE SIZI VAKTINIZ OLURSA PAZARTESI AKSAMI YAYINDA YIM 21:00 ILE 00:00 ARASINDA... PALMIYE FM DE

Wednesday, 21.05.2014, 11:56

Yardimm

NEHIR HNM MERHABA , HARIKA BI ÇALIŞMA OLMUŞ , TASARIMINIZI ARKADASLARIMIN RADYOSUNDA KULLANMAK ISTIYORUM , SİZDEN RİCAM FLATCAST YERINI 950*600 YAPMANIZ VE GURBET GÜLÜ FM YAZMANIZ MÜMKÜNMÜDÜR RENK TONUNA UYGUN... ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

Sunday, 1.09.2013, 21:42

yardimci Olurmusunuz

iki sayfa da index i göremedim ama kendi pc me indirdigim bi ikilisayfa index iniz var altinda Rüzgar yaziyor kasımpati koymussunuz en altina,o index inizi beyendim onu yeniden tasarlamaniz mümkündür Ruzii KUMSAL FM diye ve oyunlardan birine istek paneli koyarak..ilginize teşekkür ederim simdiden.

Thursday, 1.08.2013, 00:04

mERAK kONUSU

flatcast radyolarda kişi sayı sınırlaması varmı,duyduğum a göre 100 kişi ile radyolar sınırlı imiş bu konuda bilgisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim bildiklerini paylaşırlarsa

Saturday, 11.05.2013, 12:54

Flatcast Radyo Indexsi Sen benim müzigimsin Tatli-bela

index de kullanmış olduğunuz facebook ve dj giriş i gibi butonların daha iyi olması gerekirdi zannımca renk olarak güzel...Ellerinize Sağlık..

Saturday, 16.02.2013, 12:59

SAM BROADCASTER v.4.x.x.x ayar

Melye benim zaten sıkıntım yayın esnasında mikrofon u kapatamamak,sarki çalarken de mikrofon kapanmiyor...ki vermiş olduğunuz video sam 2 yi kullanmayı gösteriyor,ayarlar verilmemiş..neyse gene de teşekkür ederim ilginiz için,sağolun...

Friday, 15.02.2013, 22:34

SAM BROADCASTER v.4.x.x.x ayar

arkadaşlar ben bir türlü ayarları yapamadım ve bulamadım konuyu,konu hakkında bilgisi olan varmı,müzik sesi gitse mikrofon çalışmıyor,mikrofon çalışsa müzik sesi gitmiyor,görsel olarak gösterebilecek varmı ? önceden xp profosyonel kullaniyordum ve sam 2 broadcaster im vardi ayarları yapabiliyordum ama şuan WİN7 kullanıyorum bir türlü olmuyor...bilgisi olan yada kullanan bir arkadaş arıyorum...

Wednesday, 6.02.2013, 11:27

Problemleri Çözemiyorum

Kurmuş olduğum radyo da arkadaşlar sık sık üyelerin girişlerin de sıkıntı yaşıyorlar,kimisi radyo ya hiç giremiyor,kimisi de girdiginde anlık düşüyorlar,bir kaçına uzaktan bağlantı sayesinde güvenlik duvarlarına Flatcast port ekleyerek yardımcı olmak istedim ama gene de büyük bi oranda sorunu halledemedik , ücretsiz ve ücretli alanlarda da hep aynı sorunla karşılaştılar....hatta radyolarını 128/kbs den 64/kbs ye çevirdim ama gene de sıkıntı yaşadılar...radyolara kurmuş olduğumuz index ler buna s...

Tuesday, 5.02.2013, 11:07

Flashli index, Sade gri radyo INdexi, karakedi75

Alıntı sahibi "karakedi75" tskler .. dabiki geliriz radyonun adresini verirseniz http://yureginizinsesi.blogspot.com/ nehir hanim geldiginizi söyledi arkadaslarim ama,karakedi geldi sana selam i var dedi...ama gene dew yazam adresi ben ne olur olmaz :-D

Monday, 4.02.2013, 22:31

Flashli index, Sade gri radyo INdexi, karakedi75

Nehir hanım güzel olmuş arkadaşımın radyosuna atıyorum index inizi..selam ınızı aldım,her daim bekleriz....efendim sizleride...

Monday, 28.01.2013, 16:48

Dark MeTaL İnDeX > HaLiL_66

Alıntı sahibi "halil_66" Tamam abi Zaman bulduğumda yapacam : ) halletttim halil,eli kulağında bende burlarda index satmaya başlarım :-D ama genede allah razı olsun,rabbim iyilerle karşılaştırsın...

Saturday, 26.01.2013, 17:56

bunun ikinci sayfasını ayarlıcaktın arkadaş için halil unuttun mu ne :-D du hatta abin olarak unutmamaman için yazem dedim kendi kendime :-D

Friday, 18.01.2013, 17:56

Yeni Radyo Music / HaLiL_66

EMEKLERİNE SAĞLIK HALİL SÜPER DURDU RADYOM DA...ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Thursday, 17.01.2013, 12:30

İndex Sadecik Ruzii

blogspot a dosyaları yüklemeyi yapamadım bu konuda yardımcı olabilecek biri varmı acaba ?yada bu index blogspot a uyuyormu ? ruzii yardım edermisin lütfen ?

Wednesday, 16.01.2013, 22:33

İndex Sadecik Ruzii

Ruzii Hnm bu index i uyarlamanızı bekliyorum inanın,eğer tr.gg ye uyumlu hale getirirseniz radyo ya kurucaz.. cevap lütfen.

Wednesday, 16.01.2013, 22:25

paylaşımların ı beyendim gerçekten de güzeller ama tr.gg yada ona benzer siteler için neden tasarım yapmıyorsunuz,çünkü çoğu kişi hosting ve domain kullanmıyor genelde....ayrıca index i halan bekliyorum halil unutturmuyayım dedim )