Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 2.02.2011, 19:03

Yazar: serdartemiz1

selamlar

Merhabalar ben Adanadab Serdar ben kendime radyo acmak istiyorumda bir türlü tam anlamiyla yardimci olacak bilgi bulamadim videolu anlatimda tam anlasilmiyor ben burda daha önce resimli anlatimli bir tane bulmustum mynetten ve blogcu komdanda eklemeler nasil yapilir resimli bir sekilde yayinlanmisti bu konuda yardimci olursaniz sevinirim bir dost grubumuz vardi radyoyu kapattilar dagilmak istemedigimizden bizler kuralim dedik yardimci olursaniz size minnet duyarim tlf yardimci olabilirseniz cagr...

Monday, 27.12.2010, 11:41

Yazar: serdartemiz1

tema resmi yüklememde devamli sorun yasiyorum

Merhabalar ben bendeki hazir temalarin arka plan resimleini degistirmek istiyorum ama birtürlü eklenmiyor bircok yerden resmin URL yaptim söylendigi gibide Backgrounddan Url ye kopyaliyorum ama resim gelmiyor bu konuda detayli bir aciklama yapabilirseniz çok sevinirim pc yükledimmi resim kayboluyor bazen ve arkadaslarima yolladigim zaman acilmiyor arka plan görünmüyor birde normal hazir temalardada isim ekleyip kaydedtigim halde arkadslarima yolladigimda isim gözükmüyor simdiden ilginiz için tsk...