Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Friday, 15.11.2013, 14:34

Yazar: fuatist_66

Bugün sizi "en iyi anlatan şiir"

Değerlisin Benim İçin Değerlisin benim için İyi günde en zor günde Yaşıyorum senin için Bugün yarın geçen dünde Ben sevginin delisiyim Sana aşık birisiyim O ömrünün gerisiyim N e istersen iste benden Sen kalbimin hep içinde Aşkın yanar avucunda Adın dilimin ucunda Bir parçasın bu bedende Ömrümce seni bekledim Sevgimi sana sakladım Resmini öpüp kokladım Başka görmez gözüm sende Sevinirim duysam sesin Bülbülüyüm aşk kafesin Hep eller ne derse desin Ben gülerim sen gülende Senle aşka yol bulurum Se...

Saturday, 2.11.2013, 10:59

Anlamlı Sözler

Kahvede iceriz Çayımızı 3 Şeker OLmaz Bizde Delikanlı 2 Şekeri Atarız Tavşan Kanı Cayımıza Sohbet Ederiz Bizden Büyük Adamlarla..

Saturday, 2.11.2013, 10:56

Anlamlı Sözler

Ayakta olmek diz ustu yasamaktan daha cok onur vericidir...!

Saturday, 2.11.2013, 10:55

Anlamlı Sözler

ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez

Saturday, 2.11.2013, 10:49

YOZGATLIYIM Adilerle ugrasmayi ettim is kopeklermi, geciremez bana dis beni goren eder bak altina cis ---yozgatliyim ben gardasim yozgatli ----ha bu nihat yurt ha abdullah catli muslumaim turk’um elimde yay’im ok atmayi belleti bana dayim bayragimda hilalim vede ay’im ---yozgatliyim ben gardasim yozgatli ---ha bu nihat yurt ha abdullah catli catli abim benim itlere kabus itlere ve cakal dotlere kabus kan emen su herbir bitlere kabus ---yozgatliyim ben gardasim yozgatli ---ha bu nihat yurt ha abd...

Saturday, 2.11.2013, 10:47

YOZGAT’lı... Ötelerden geliyorlar, toz dumanla; dört atlı, Dedik ki; ’Kimdir bunlar?’ Dediler ki; ’Yozgatlı’, Giyinmiş kuşanmışlar, ayazdan mı, çift katlı, Çapanoğlu; bakışı sert, yüreği de pek tatlı... .....Sier Nacobi.....

Saturday, 2.11.2013, 10:46

YOZGAT İLİ BENDE SANA HAYRANIM ............YOZGAT İLİ SANA BENDE HAYRANIM Cennet vatanımda ana yurdumda Güzel yozgat bende sana hayranım Nice sırlar saklı senin ardında Güzel yozgat bende sana hayranım Kara köprüsüne büyük çamına Çorak evlerine düzlük damına Odaları taştan koca hanına Güzel yozgat bende sana hayranım Çamlığnda duran meşe dalına Duasıyla taşlar olan geline Göz yaşından çıkan lale gülüne Güzel yozgat bende sana hayranım Bozlak ovasına çayır sazına Maral gibi koşan nazlı kızına İnc...

Saturday, 2.11.2013, 10:45

Yozgat Güzellemesi Yiğitler şehridir yürektir Yozgat Eğilmez bükülmez bilektir Yozgat Kendi küçük fakat manası büyük Bütün memlekete direktir Yozgat En büyük kusuru(!) samimiyeti Hamiyet cemiyet ve milliyeti Haksızlığa isyan bir meziyeti Delidir doludur lâkin niyyeti Temizdir, güzel bir dilektir Yozgat “Çamlık” bozlağımda “tüten” bir nefes “Sürmeli” içimde ateşten bir ses Rüzgâr! Esentepe’de es bağrıma es! Ahmet Efendi’den almıştır bir ders Hakk’a bağla özün, kes gayrıdan kes Bozkırın bağrında g...

Friday, 1.11.2013, 16:32

KASIM SOĞUKLARI ! Bir başkadır şimdilerde, şu gurbetin akşamları Oğuşturtur insan bir an, ne varsa bütün azaları Donup ürpertir, uçuklatıp titretir oysa dudakları Üşütür, sinsi sert geçer geceler, birde karanlıksı içimi acıtır, yakındırır beni, O KASIM SOĞUKLARI ! Şimdi zaman yine yürek titreten, kara bir kış ortası Boşalmaya hazırdır, yağmurla dolu olanca bulutları Ah birde O gündüzün soğukları, vede gecenin ayazı Tıpkı yaşamı gibi donuk, birde soluk gurbetin havası içimi acıtır, sarsıp durur b...

Friday, 1.11.2013, 16:26

Anlamlı Sözler

İnsan şişirilmiş bir tulum gibidir, ağzı açılınca söner. Kaşgarlı Mahmut

Friday, 1.11.2013, 16:26

Anlamlı Sözler

Olgun insan, güzel sözler söyleyen değil, söylediğini yapan ve yapabileceğini söyleyendir. Confucius

Friday, 1.11.2013, 16:25

Anlamlı Sözler

İnsanların en kötüsü, iyiliği kötülükle karşılayan ve insanların en iyisi, kötülüğe karşı iyilik yapandır. Hz.Ali r.a.

Friday, 1.11.2013, 16:22

Yalakalık bil ki yoldan sapmış ise çal yere et falakalık bağımlılık yapmış ise vazgeçilmez yalakalık ehliyim der öğünülür sonra olmaz doğunulur geri durun boğulunur burgacında yalakalık alınır işi sağlama gıcırdar yeri yağlama gözlerin bilmez ağlama mizacınla yalakalık amirle aran da misyon kara bulutlar emisyon cüzi miktar bir komisyon esasında yalakalık öpülür düğün alayı tükürük olur kalayı evlenir bilmez balayı dile kolay yalakalık vıcık vıcık yağsın safi başı sallaması kafi birazda cakalı a...

Tuesday, 29.10.2013, 08:11

ATATÜRK VE CUMHURİYET Baş eğmişken önünde altı asır her zorluk, Göçtü bir çınar gibi koca imparatorluk!.. Çatırdattı bu göçüş göklerini vatanın, Duyunca silkindi Türk narasını "Ata"nın!... Haykırdı kadın, erkek: "İhtilâl var, ihtilâl"! Çiğnenemez yerlerde mübarek, şanlı hilâl... Alev alev bayrağım kızıllıklarda yandı, Bütün millet "Kemal"in etrafında toplandı!.. Dönünce yurt ananın gözleri bir pınara Can verdi ulu tanrım bu devrilen çınara!.. Saldı o yeniden kök, filiz, gövde, dal budak: Irkının...

Monday, 28.10.2013, 07:20

DOSTLUK DOSTLARIM ’A Tarifi imkansız anlatmak için Sevği yumağıdır yaşanan dostluk Dost yoluna post ol, ne yaparsan yap Oturursun sonra, yok olmaz dostluk. İyi niyetli ol, anlarsın sonra Darda ise dostun, sakın kaybolma, İki teselli ver motif olmaya, Kapanır yaralar, sarınca dostluk, Bir biblo gibidir gönül köşkünde İyiyi anlarsın , kötü dışında; Hayal olur her şey yol bitişinde Kırma hiç kimseyi, örnektir dostluk. Sevgi damla damla birikir büyür İnsan gibi yaşa, mutluluk verir Ömür kısa yoldur,...

Sunday, 27.10.2013, 13:09

Hayatımın Anlamı Ürkekliğim boşaymış, aklım fikrim sen derken, Yürek atışım aşkım,hayatımın anlamı... Bütün varlığı ile,çok özledim gel derken, Yürek atışım aşkım,hayatımın anlamı... Alnıma yazı olmuş,gönlüme taht kurmuşsun, Dolu dizgin hasretim, beni bana sormuşsun, İçimde ki ateşim,sönmeyecek kormuşsun, Yürek atışım aşkım,hayatımın anlamı... Belki seni geç buldum, ama artık kaybetmem, Beni böyle sevene, inan ki ayıp etmem, Sen istemez isen yar, bir adım öte gitmem, Yürek atışım aşkım,hayatımın...

Saturday, 26.10.2013, 12:53

Seni Çok Özledim Bu Gün Ey gözleri,kaşları kara yarim Ey düşlerimde ki yıldızım Gökyüzünde ışıl ışıl parlayan ay’ım Yeryüzünde en güzel olanım Seni çok özledim bu gün Ey sol yanımdaki ızdırabım Elimdeki mızrabım Duvarda asılı sazım Sazımda ki hicazım Söyle neredesin Seni çok özledim bu gün Ey yokluğunda beni bana düşman eden Beni yüreğimle savaşa sürükleyen yarim Ne olursan ol İster kötü ol İster azrailim Gel artık Gel Seni çok özledim bu gün

Saturday, 26.10.2013, 12:51

€fsuNkaR & Meliscanan..Flatcast Fcp Tema [" Hisset Beni "]

çok güzel bir çalışma olmuş renkler dizayn süper emeğine sağlıkkk paylaşım için tşkkkk

Friday, 25.10.2013, 14:01

GÜZEL BİR BÖLÜM AÇMIŞSIN HEMŞERİM TEBRİK VE TEŞEKKÜR EDERİMMM HERZAMANKİ GİBİ SÜPERSİNNNNNNNNNNN

Friday, 25.10.2013, 13:59

'' Hoşgeldin Gülüm Sevinçle yüreğim coştu çağladı Yokluğun dünüm de kaldı ağladı Tanrım kaderimi sana bağladı Hoşgeldin Dünyama hoşgeldin gülüm Talihim yüzüme gülüyor artık Yaşamak bana zor gelmiyor artık Gönlüm sahibini biliyor artık Hoşgeldin Dünyama hoşgeldin gülüm Böyle bir mutluluk tatmadım inan Yanımda olsanda özlerim her an O gülüşün var ya ruhumu saran Hoşgeldin Dünyama hoşgeldin gülüm