Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 1.10.2007, 18:59

Yazar: FATIH

Flatcast icin Port Acmak

Port acmak ıle ılgılı söylenılen uygulamalı göruntunun hepsını yaptım ve olumlu sonuc aldım tesekkur ederım sızlere arkadaslar

Sunday, 23.09.2007, 08:08

Flatcast icin Port Acmak

Alıntı sahibi ""DJEraY"" bu ney için ? nasıl ne ıcın ???

Saturday, 22.09.2007, 23:25

Flatcast icin Port Acmak

ırem kardes hayır dedıgınızın anladım ama sorumda benım söylemek ıstedıgım benım portum acık ama dınleyenlerın buyuk bır bölumu gıremıyor. ıkıncısı ıse ben yayını baska bırısıne verıyorum sorunum olmadan ama o anda yayında olanın portu kapalı pc yı kapayıp acıyorum.gerı gırıyorum ben gıremıyorum tamam bu safhada dj portu acık olması lazım ama bır kac arkadas benım port um acıkken ben gıremıyorum onlar portu kapalı olan dj ın yayınına gırebılıyorlar..sadece bu normalınde zaten ırem kardes eger ha...

Saturday, 22.09.2007, 23:15

Flatcast tamirhane

extras --> internetoptionen --> allgemein --> temp, cookies browserverlaus /löschen cerene kardes pardon ama ırem kardese dene dedigin bu formulun anlamı nedır acaba turkce bendekı özur.nereden gırecegımızıde sorsam kızmassın degıl mı(((

Saturday, 22.09.2007, 23:07

Flatcast tamirhane

ayrıca sana tesekkur ederım verdıgın kısa ve özlu bılgıler ıcın..basarıların devamı dılegıyle ben sana bulasık camasırda yardım et demıcem ama ben sıze yardıma gelırım belkın))))

Saturday, 22.09.2007, 23:06

Flatcast tamirhane

ceren kardes yokk yaafff ben ıstemem bulasık camasır yardımıı ne anlarım ben bulasıktan camasırdan))bende ırem kardesın dedıgı gıbı admın beyın hazırladıgı sayfayı kullanıyorum ama aynı ben demek ıstedıgını bana karsı anladım ama ben cok sorarım bırde bakılırkı soru degıl degıl verıyor olarak görunurum.sızler sag olsun yanıtsız kalmıyor.sorularım ama sızlerde bılırsınız kı ögrenmenın tek sartı ögrenmek ve sormaktan gecer.((: saygi ve sevgilerimle...

Saturday, 22.09.2007, 14:04

Flatcast icin Port Acmak

ama o sorunun degısık bır tarzı daha var yayında olan dj ın poırt u kapalı gösterıyor.fakat portu acık baska bır dj yayına dınleyıcı olarak rahatlıkla katılabılıyor ustelık o gırınce dıgerlerımız de yayına gıdebılıyoruz.benım port um acık olmasına ragmen benım yayınmı da cıkınca cıkarken dıger bır ıkı kısıyıde dusuruyor

Saturday, 22.09.2007, 13:30

Flatcast icin Port Acmak

selam arkadaslar;arkadaslar ben port ayarlarımı actım thıs pc:+ dıyor bende ama yayında olan dj ın producer:- dıyor benım + olmama ragmen ben onun oldugu yayına neden dınlemeye gıremıyorum.sevgılerımle

Saturday, 22.09.2007, 13:14

Ftp üzeri ücretsiz Web Alani

yaaa((ceren kardes öyle demee ne olurr ınadım ınat kuracam ben bu radyoyu bu ınatla bır cok ayarlarımı actım.bu arada sana gene cok tesekkur ederım yardımların benım anlayabılecegım gıbı((((: (tabı radyo kurmamayı sayfassak) ))))))

Saturday, 22.09.2007, 13:07

Flatcast: Kayitli Üye olmak

ceren vermıs oldugun bu guzel acıklaman ıcın sana tesekkur ederım...emegıne saglık

Saturday, 22.09.2007, 13:00

donuyorr..

DEGERLI ARKADASLAR;benim daha önce asla simdi anlatacagim problemim olmamistı.ben port ayarlarını actım.fakat nedendır anlamıyorum ıkı gundur bugun ucuncu gun oldu benım sayfalarım yayında ıken oldugu yerde kendılıgınden donuyor mıkserın uzerındekı add pause talkover gıbı..yazıları görunmuyor yayında yazdıklarım kayıp oluyor dınleyıcıler görunmuyor bende dahıl olmak uzre ne yazabılıyorum nede yazdırabılıyorum sayfa adeta donuyor add yı acık mıksere muzık atmak ısedıgımde sayfa bır turlu normal b...

Saturday, 22.09.2007, 12:52

Flatcast tamirhane

fındık kardes cokguzel ve kolay erısım yoluydu sana tesekkur ederım...

Saturday, 22.09.2007, 03:35

Flatcast: Kayitli Üye olmak

Selamlar Arkadaslar;Ben flatcasta ilk geldigim gun flatcast logın nı acarak nick almistim fakat suan ikinci bir mesennger actım nick alacam yeni bir nıck te tabi radyo kurmak icin ama flatcast logın olan kutunun altında yazan su yazıyı tıklayınca kutu kayıp oluyor tekrar denıyorum gene kayıp oluyor acılmıyor yenı nıck almam engellenmıs gıbı yanı kapalı gıbı bu yazıyı tıklayınca( "i am new and want to register")sizce ne yapmam lazım ilk aldigim msn nın ıse sifresinı unuttugum icin ona ulasamiyoru...

Saturday, 22.09.2007, 02:43

filezilla indirme ve sıta almak

filezillayı nasıl ındırıyoruz bana ustte admınımızın verdıgı lınkı tıkladım cok karıstırdım ve sıte almak ıcın nasıl uye olacam sadece gırecegım ve tıklayacagım yerı bılmıyorum suan yabancııı bılmemenın zararları

Friday, 21.09.2007, 22:01

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

ASLI KARDES HAYIR BEN BAGIRMADIM BENIM YAZI YARZA TARZIM BU SEKILDE YALNIS ANLAMAYIN

Friday, 21.09.2007, 21:19

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

SELAM ARKADASLAR; POPUP NE ISE YARAR NASIL YAPILIR.?USTEKI RADYO KURMAK ICIN GÖSTERILEN SAYFALARI UYGULAMADIKI GIBI YAPTIKTAN SONRA CEVAP,BENIM E MAIL ADRESIM MESSENGER UZERINDEN ORAYAMI KOD GELECEK.?BIRDE RADYOYU KURDUKTAN SONRA SES KESILMELERINI ÖNLEMEK ICIN VIP AL-PI NIN GÖSTERDIGI 32*16 YI RADYODAN EXPORT MODE>>>AUDIO>>GUALITY UZERINDEN AYARLAMAK.(ama 32*16 ya nasıl ulasacagım onu bılmıyorum export mode ve audıo)yayın esnasında yapılan ve görulen ayarlar olması lazım dıye bılıyorum yardımcı ...

Friday, 21.09.2007, 14:51

Flatcast tamirhane

FINDIK KARDES MALASEF KUSURA BAKMA AMA SANA ZAHMET VERDIM ANLAMI NE IDI NE ISE YARAR INDIRINCE ONU NASIL BULACAGIM PC DE DOSYA HALINDE MASA USTUNE ATABILIRSEM ATTIMI DUSUNURSEK ICINE GIREREK AYARLARDA NE GIBI DEGISKLIK YAPILMASI LAZIM

Friday, 21.09.2007, 14:22

Flatcast tamirhane

VERMIS OLDUGUN GUZEL BILGELERINDEN DOLAYI TESEKKURLER EDERIM FINDIK KARDES VE DIGER ARKADASLAR.FINDIK KARDES SON BIR SORUM O SAYFAYI ACAR ACMAZ INDIRMEM ISTENEN BIR DOSYA VAR ONU INDIRIYORUZ DEGIL MI.?

Friday, 21.09.2007, 14:08

Flatcast tamirhane

SELAM ARKADASLAR;BEN 3+1 BU GUZEL FORMULLERI HER ASAMADA DENERKEN AYNI ZAMANDA YAYINDA DINLEYI OLMAM LAZIM DEGIL MI IKINCISI ISE DEGERLI ADMINIMIZIN VERMIS OLDUGU 1 NUMARALI ALTIN FORMULU NASIL UYGULAYACAGIM NERELERDEN ULASACAGIM YARDIMCI OLUR ISENIZ COK SEVINIRIM.(1. Çözüm imkanı: internet aracını değiştir. Eğer yayını Internet Explorer ile yapıyorsanız bir de FireFox ile deneyin ya da tersi FireFox --><-- Internet Explorer) VERILEN BIR NOLU FORMUL YARDIMLARINIZ ICIN SIMDIDEN TESEKKURLERIMI SUN...

Friday, 21.09.2007, 02:28

dinleyemiyorum da dinletemeiyorum da

edit : bu soru tam 3 baslik altinda soruldu ve her seferinde size cevap verildi lütfen yazdıgınız mesajlara bir göz atin