Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 8.11.2012, 17:14

Yazar: titziyana

yayın alma

yardimci olduğunuz için tesekkürler...bi sorun daha olucak,radyo acildiğinda gelen reklamlari nasil engelleyebiliris..

Wednesday, 7.11.2012, 13:23

Yeni sid'den sonra yayın alma

anlatilan sekilde denedim yine ayni sorun var.. sadece radyonun kendi niciyle yayin açiliyo baska niclerle bu sorun oluyo

Wednesday, 7.11.2012, 13:08

yayın alma

slm. The streampassword is invalid! yazan bi sayfa acılıyo...

Wednesday, 7.11.2012, 00:30

Yeni sid'den sonra yayın alma

slm arkadslar,radyo sidim değistikten sonra,sadece ben yayin alabiliyorum...diğer dj arkadaslar yayin alamiyolar, beyas bi sayfa aciliyormus.yardimci olursanis sevinirim...

Wednesday, 5.09.2012, 20:36

sid sorunu

radyo kullanıcı adımı yanlış girmisim simdi oldu tekrar tsklr

Wednesday, 5.09.2012, 20:22

sid sorunu

flatcast.com a girdim ama create a new stream die bi sık yokki

Wednesday, 5.09.2012, 20:01

sid sorunu

yeni bir sid nosu almak istiyorum

Wednesday, 5.09.2012, 19:46

sid sorunu

slm.sid kodumu nasıl değiştirebilirim,lütfen tardımcı olunuz.

Tuesday, 14.08.2012, 13:09

index

slm MELYE...üstteki msjlari okudum indexteki resimler duruyo sadece indexin genel rengi siyahti sayfa rengi ,radyo kurallari ve siir vardi onlar kayboldu sayfa beyasa döndü ama resimler duruyo adresi yazim bi bakiverin ltf.tsklr...Edit...

Monday, 13.08.2012, 17:04

index

Slmlr..Sitemde radyo indexinde renk sorunu yaşiyorum.Önceden arka renk siyahti beyas oldu ve düzeltemedim..yardimci olunuz nolur...tsklr

Wednesday, 15.02.2012, 23:32

bu içeriği görüntüleyecek eklenti yok sorunu

offff delirecemm.. bütün yazdiklarinizi uyguluyorum fakat yine -bu içeriği görüntüleyecek eklenti yok - yazsısı var.bloglarda değisiklikler baslayinca bedava sitemden site acip radyomu oraya aktardim ve 10 gündür yayin yapiyodum,radyo sayfam yine aciliyo sid ve sifremi giriyorum ama sari bi sayfa ve o yazi.. bilgisayarim 32 pit.. 64 pitide yükledim, yayinci ve dinleyici için activeleride tekrar yükledim yine acilmiyo... napicam arkadslr yardim edin

Wednesday, 15.02.2012, 00:17

eklenti

MERAL teşekkürler.sorun halen dvm ediyo.radyoma sid ve şifremi giriyorum açilan sayfa da -bu içeriği görüntüleyecek hiç bir eklenti yok-yazisi geliyo. tekrar yardimci olursaniz sevinirim tşklr....

Tuesday, 14.02.2012, 15:44

Eklenti yok hatasi

eklenti yok hatasi aliyorum. neden? yardımcı olursunuz mu?

Thursday, 13.10.2011, 15:38

dj yazilari...

merabalar..arkadaşlar daha önce kullandığım gifleri temalarıma yükleyemez oldum...belli bi süresimi var..kördüğüm fm dj ceren iyi dinlemeler giflerini tekrar istiyorum...yardımcı olursanız sevinirim canlar

Tuesday, 11.10.2011, 09:46

Dj Yazilari Gifler Istek Bolumu

Alıntı sahibi "KAPADOKYALI GENC" iyi günler arkadaşlar..daha önce istemis olduğum lingleri yükleyemiyorum...kördüğüm/fm hoş geldiniz dj ceren sizlerle...tekrar yazabilir siniz mi? teşekkür ediyorum canlar...

Saturday, 17.09.2011, 15:12

Dj Yazisi

SLM ARKADASLAR..NURLU DAKİKALAR DJ YAZISI İSTEMİSTİM... CEVAP ALAMADIM.. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM..ÇOK TESEKKÜRLER...

Wednesday, 24.08.2011, 23:46

slm lütfen bana da NURLU DAKİKALAR yazabilir siniz mi? çokkk tesekkürlerrr

slm lütfen bana da NURLU DAKİKALAR yazabilir siniz mi? çokkk tesekkürlerrr

Monday, 25.04.2011, 17:50

Radyo Yazilari

SLM ARKADASLAR..RADYOM İÇİN.(.DJ CERENN SİZLERLE--KEYİFLİ DAKİKALAR--İYİ EĞLENCELER--KÖRDÜĞÜM..)hareketli yazilar istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.TESEKKÜRLER..