Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 31.12.2012, 02:35

Yazar: karayazgim

SEVGI ve ASK üzerine...

Alıntı sahibi "€fsunn"

Monday, 10.12.2012, 01:21

SEVGI ve ASK üzerine...

Alıntı sahibi "ZENoBIA"

Monday, 10.12.2012, 01:19

SEVGI ve ASK üzerine...

Alıntı sahibi "Meliscanan"

Wednesday, 14.11.2012, 23:33

SEVGI ve ASK üzerine...

Alıntı sahibi "€fsunn" hasretin keskin bir kokusu vardır bilir misin? hani genzini yakar, damla damla düşer yüreğine gün be gün eritir, parçalar ciğerlerini kezzap misali... nefes almak anlamını yitirir uykuların bölünür, ateşler içinde uyanırsın apansız deli gibi çarpar yüreğin en olmadık saatlerde hüzün çöker buğulanır gözlerin haykırmak istersin gecenin sessiliğine sessiz bir çığlık olur sesin... lanet edersin mesafelere bir defa görebilmek için sevdiğini günlerce, gecelerce yalın ayak yürür...

Sunday, 28.10.2012, 01:52

SEVGI ve ASK üzerine...

BİR NEFESLİK ZAMANIN VAR Bu dünyada her şey yalan Malda yalan mülkte yalan Yatlar yalan Katlar yalan Bir nefeslik zamanın var Belki gençken gideceksin Belki yaşlı göçeceksin Bu gerçeği bileceksin Bir nefeslik zamanın var Anan yalan baban yalan Eşin yalan işin yalan Ero yalan dolar yalan Bir nefeslik zamanın var Yaklaştıysa ölüm sana Kaçamazsın sağa sola Müslüman san inan bana Bir nefeslik zamanın var

Sunday, 28.10.2012, 01:46

SEVGI ve ASK üzerine...

AYRILIK NEDİR BİLİR MİSİNİZ.. Ayrılık nedir bilir misiniz Ayrılık kanadı kırık bir kuştur Ayrılık kavuşmayan varılmayan Bitmez yollarda yokuştur Ayrılık hüzündür yalnızlıktır Ayrılık olmayan sabahın gecesidir Ayrılık duymayan kulağın sesi Görmeyen gözün hayat gailesidir Ayrılık uzaklardan gelmeyen yolcu Ayrılık gittikçe büyüyen bir çığdır Ayrılık dili tutulmuş gibi bülbülün Suskunluğa gömülen çığlığıdır

Saturday, 27.10.2012, 01:23

SEVGI ve ASK üzerine...

yürüyorum ey yar insanlarin arasinda kimi yorgun kimi dökük kanar sabir yarasinda özlüyorum seni zamanla barisamadim gecip gidiyor ömür günlere doyamadim.ucum yok bucagim yok saklimdasin ey yar haberin yok yillar gecti sönmedi ates yaniyorum ey yar haberin yok.üsüyorum ey yar yanginlarin ortasinda yürek kirgin yürek talan kanar sewda yarasinda kahirli yillari cizdin alnima dost eyledin beni gecip giden kuslara ucum yok bucagim yok saklimdasin ey yar haberin yok.....

Monday, 15.10.2012, 22:26

SEVGI ve ASK üzerine...

Alıntı sahibi "YaraliCeylan" Eskisi kadar özlemiyorum seni, Ve ağlamıyorum olduk olmadık zamanlar da.. Adının geçtiği cümlelerde, gözlerim dolmuyor.. Yokluğunun takvimini tutmuyorum artık. Biraz yorgunum..Biraz kırgın.. ...Biraz da kirletti sensizlik beni ! Nasıl iyi olunur henüz öğrenemedim ama "İyiyimler" yamaladım dilime. Tedirginim aslında, seni unutuyor olmak, Hafızamı milyon kez zorlamama rağmen yüzünü hatırlayamamak korkutuyor beni.. Gel diye beklemiyorum artık, Hatta istemiyorum gelmeni...

Monday, 1.10.2012, 00:35

SEVGI ve ASK üzerine...

Birtanem yok benim Sevgilim; Yada iyiki doğdun diyebileceğim biri yok.. Sizler gibi değilim ben Geçen senelerin izleri war yüreğimde Yılların yüklediği yalnızlk üzerimde Ve bitmeyen son baharlarım, yağmurlar gözlerimde Merak etme ben hep yanndayım diyebilecek biri yok yanımda O yüzden kormuyorumda awuclarımdan kayıp gidecek die birşeyim Çünkü yok şu kayatta benm kaybedecek birşeyim.. Bende sewmıstım yıllar önce yürekten Aslında benımde wardı herşeyım,, Bende birine yuklemiştim yllar önce hayatın...

Monday, 1.10.2012, 00:33

SEVGI ve ASK üzerine...

Ben seni kocaman bir yürekle sevdim. Gözlerim değil, yüreğimdi seni gören. Sen damarlarımdaki kana karışıp, geldin oturdun yüreğime. Bir başka yerde olamazdın zaten. Sen, benim en değerli yerimde, yüreğimde olmalıydın, orada kalmalıydın. Çok aşka ev sahipliği yapan bu yürek, ilk kez bu kadar kolay kabullendi seni. Herhangi bir konuk değildin artık. Bu yüzden ne ağırlama faslı vardı, ne de uğurlama. O yüreğin gerçek sahibiydin. Şimdi sonbahar, kışa giriyoruz ya... Ben dört mevsim baharı yaşadım s...

Monday, 1.10.2012, 00:31

SEVGI ve ASK üzerine...

Bir beyaz kağıda çizdim seni Hep düşündüm yaraladın kalbimi Canımı acıttın her zaman ki gibi Eh be güzelim seviyorum seni Esmer tenini görünce bu herif Herşey gidiyo şerit şerit Aklıma geldiğinde akıyor her damla Gözümden akan sensizlik Efsane gibi o güzel gözlerin Bitiriyor beni hayatımın güzeli Seni sevdim, seviyorum, seveceğim Eh be güzelim seviyorum seni Hayatım roman olmuş seninle Sarı sayfalara dökülmüş isminle İsmin kadar güzelsin sende Şunu bil yaşamam sensizlikle

Monday, 1.10.2012, 00:30

SEVGI ve ASK üzerine...

GÖKYÜZÜ KARANLIK GUNEŞ DOGMUYOR YAGMURLAR YAGIYOR SOKAKLAR BOMBOŞ ECELIM MI GELMİŞ CANIM TITRIYOR ÖLMÜŞÜM BEN ZATEN HAYATIM SARHOŞ BEKLERIM BEN YARİ GELMEK BILMIYOR ÖZLERIM BEN ONU HASRET DINMIYOR SEVERKEN ÖLSEM DE ÇİLEM BİTMIYOR NE OLUR GEL ARTIK BEKLETME BENİ KADERIM GULMEDI BENI BITIRDI CANIMI ALDILAR NEFESIM BITTI ECELIM GELMEDEN ÖLÜMÜM GELDİ HANI GELECEKTIN GELMEDIN GITTIN

Monday, 1.10.2012, 00:29

SEVGI ve ASK üzerine...

Hiç gereği yokken hayata giren insanLar, Hiç gereği yokken karşına çıkarLar . . Hiç gereği yokken gününü, haftanı, beLki de yıLLarını aLırLar . Hiç gereği yokken akLından geçen her düşünceye buLaşırLar . . Hiç gereği yokken seni istemediğin... kadar mutLu ederLer . . Hiç gereği yokken hayatını değiştirirLer . " Sonra hiç gereği yokken hayatından çıkıp g i d e r L e r . "

Monday, 1.10.2012, 00:28

SEVGI ve ASK üzerine...

sevgılım senden bır GÖZ ıstıyorum yalnız benı gorecek. sevgılım senden bır KALP ıstıyorum yalnıs benı sevecek. sevgılım senden bır AŞK ıstıyorum ÖMÜR BOYU surecek............

Monday, 1.10.2012, 00:27

SEVGI ve ASK üzerine...

BEN BOŞLUĞUNDA SIĞINACAĞIN LİMAN DEĞİL HER NEFES ALIŞINDA YAŞAM SEBEBİN OLMALIYIM. AKLINA GELDİĞİNDE BİR MERHABA ......DİYENİN DEĞİL... YÜREĞİNİN HER ATIŞINDA CARPAN DAMARIN OLMALIYIM. GÖZLERİNDEN AKAN BİR DAMLA YAŞ DEĞİL... GÜLERKEN YÜZÜNÜN SOLMAYAN IŞIĞI OLMALIYIM

Monday, 1.10.2012, 00:26

SEVGI ve ASK üzerine...

karanlık gözlerinin karası bir sevda bu damla damla eriyorum ne bir şiir ne bir şarkı benligimdeki sadece iki sözcük seni seviyorum seni seviyorum çıldırmaksa bu cılgınım adının harflerinin gectigi her kelime cakılıp kalıyor beynime antik mermerlerin omuz başlarında bir deniz kenarına uzanmış güvercin toplulugu dilberin dünyanın ta öbür ucunda yine sen yine sen çig damlalarıyla sabahın serinliginde güneşin doguşunu bekleyen çiceklere nasıl sabırsızsa arılar bende öyle sabırsız yollarını gözlüyor...

Monday, 1.10.2012, 00:25

SEVGI ve ASK üzerine...

seven-e niçin seviyorsun denilmez... sevmek kalb işidir karşı gelinmez... bende çok seviyorum oda bilinmez.... ecel gelmedikçe ne yapsan da ölünmez...

Monday, 1.10.2012, 00:23

SEVGI ve ASK üzerine...

DAM MAHKUMUNUN SÖZ HAKKI VARDIR BARİ SON ARZUMU SORDA ÖYLE GİT ARININ ÇİÇEKTE GÖZ HAKKI VARDIR BİR BUSE İÇİN DURDA ÖYLE GİT MADEM GİDİYORSUN BURA SON DURAK NE ADRES NE MEKTUP NE RESİM BIRAK KENDİNDEN BİR PARÇA BİR CİSİM BIRAK SAÇINDAN BİR KAÇ TEL VERDE ÖYLE GİT ARDIMDAN BİR DAMLA YAŞ DÖKERSEN ADIMI ANDIKÇA AH AH ÇEKERSEN KABRİME BİR GONCA GÜL DİKECEKSEN NE OLUR YAŞATMA VURDA ÖYLE GİT HEM YILLARCA OYNA GÖNÜL SAHNEMDE HEM PERDEYİ KAPAT EN MUTLU DEMDE SİTEM OKLARINA HEDEF SİNEMDE AÇTIĞIN YARAYI SAR...

Monday, 1.10.2012, 00:22

SEVGI ve ASK üzerine...

NE OLUR KISKANIP ÜZME KENDİNİ. BİR BAŞKA SEVGİYE İHTİYACIM YOK. KİTLEDİM KALBİME SENİN SEVGİNİ. BİR BAŞKA SEVGİYE İHTİYACIM YOK. CANIM GİBİ SEVDİM ŞÜPHELİMİSİN . DİKENİ OLMAYAN BİR GÜL GİBİSİN . YAŞAMA HEVESİM HER ŞEYİM SENSİN . BİR BAŞKA SEVGİYE İHTİYACIM YOK. ALDATTI DESELER SAKIN İNANMA . SEVECEĞİM SENİ HEP YAŞADIKÇA . SENSİN GÖNLÜMDEKİ NADİDE GONCA . BİR BAŞKA SEVGİYE İHTİYACAIM YOK

Monday, 1.10.2012, 00:20

SEVGI ve ASK üzerine...

Hiç, bir insanı unutmak, bir insandan vazgeçmek, bir insanı hayatından sonsuza kadar çıkartmak zorunda kaldın mı hiç? Hani ölmüş gibi, hani uzatsan da elini tutamayacağını bilmek gibi, her an kapından içeri gülümseyerek gireceğini bekleyip ama aslında hiç gelemeyeceğini de bilmen gibi. Ne zor şey değil mi ölmediğini bilmek, ama ölmüş gibi ulaşılmaz olması artık o insanın sana, ne kadar katlanılmaz bir gerçek değil mi sen hala bu kadar sevgili iken? Özlemek, bu kadar özlemek, etini kemiğini yakar...