Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 9.07.2011, 18:28

Yazar: Asi_isyankar

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

Az önce radyomuzun linki 1.032.800 hayranlık Bir Ahmet Kaya Facebook sayfasında paylaşıldı

Saturday, 9.07.2011, 17:53

Anlamlı Sözler

Ahmaklığın alâmeti, kendi ayıbını bırakıp Başkasının ayıbıyla uğraşmaktır (Sırrî-yi Sekatî)

Wednesday, 6.07.2011, 10:29

Pikatel AirMax 101 port acma sorunu

Alıntı sahibi "Masum Masum" sorun cozulmustur, uzaktan yardim ile baglantida butun islemleri yeni bastan ayarladik Dns sunucusu Default Gateway ile ayni ayarlandi windows guvenlik duvarindan flatcast icin zaten verilmisti son olarak modem ayarlarina girildiginde 5 ayri ip adresi ile port acildigi ve modemdeki bu port izinlerinin gerek olmayanlari kaldirilmasi sonucu Mapping olmustur. hepimize gecmis olsun. Çok sağolun, o sorunun var olduğu aklıma gelmedi değil Ancak yinede çakışmanın yaşanmayac...

Wednesday, 6.07.2011, 10:26

Alıntı sahibi "Masum Masum" 1) IP Sabitleme 2) Windows XP - Guvenlik Duvari Flatcast icin Izin acmak 3) http://portforward.com/english/routers/p…/Silverfall.htm Her çeşit modeme port açma programı sirasi ile uygulayin, Baslat > Calistir > cmd yaz Enter yap acilan siyah pencerede ipconfig yazip Enter tusuna basin burda onemli olan IPv4 Adres ihtiyaciniz olan bilgi, ve IP sabitlemede bunu kullaninmaniz gerekiyor ! burdan sonraki adimda IP sabitleme islemini yapin, dogru adresi kullandiginizda net...

Wednesday, 6.07.2011, 10:04

Dj Yazilari Gifler Istek Bolumu

Alıntı sahibi "Masum Masum" tema istek bolumumuz yok malesef forumda yuzlerce tema var begendiginizi alin burdanda dj ismi isteyip kullanabilirsiniz. Sağolun. Burdan daha önce bir çok tema beğenip almıştım. İmageshack sorunundan sonra temaların çoğu açılmaz oldu artık. Bir şekilde düzeltmeye çalıştık fakat yeterince düzeltemedik. Tam olarak istediğim temalar burda yok, o nedenle "isteğe göre tema yapıyor musunuz" diye sormak istedim. Tam olarak istediğim tema çeşitleri en çok Ahmet Kaya ile ala...

Wednesday, 6.07.2011, 09:56

Alıntı sahibi "Masum Masum" 1) IP Sabitleme 2) Windows XP - Guvenlik Duvari Flatcast icin Izin acmak 3) http://portforward.com/english/routers/p…/Silverfall.htm Her çeşit modeme port açma programı sirasi ile uygulayin, Baslat > Calistir > cmd yaz Enter yap acilan siyah pencerede ipconfig yazip Enter tusuna basin burda onemli olan IPv4 Adres ihtiyaciniz olan bilgi, ve IP sabitlemede bunu kullaninmaniz gerekiyor ! burdan sonraki adimda IP sabitleme islemini yapin, dogru adresi kullandiginizda net...

Wednesday, 6.07.2011, 09:14

Dj Yazilari Gifler Istek Bolumu

Sağolun teşekkür ederim. Acaba tema istek bölümü de var mı? Yani talebe göre tema yapan arkadaşlar var mı?

Wednesday, 6.07.2011, 09:04

Windows XP kullanıyorum tabiki. Sunduğunuz videodakileri aynen uyguladım ancak portlar yine açılmadı. Güvenlik duvarı kısmını da uygulamışız zaten. Modem içeriğinde defalarca yazdığınız şeyleri yaptık olmadı. Bana sunabileceğiniz başka bir yöntem kaldı mı arkadaşlar? İlgi ve yardımınız için teşekkür ederim.

Tuesday, 5.07.2011, 16:55

Alıntı sahibi "Masum Masum" Oyle yaparsaniz sil bastan yine anlatmamiz gerekecek Tavsiyem simdi pes etmeyin ve devam edin Ne siz yorulun ne biz Herşeyi anlatmanıza gerek kalmayacak Zira yukarda çok şey yazdınız :-) Daha önceleri de portlarım kapalı olduğu halde Dinleyiciler çok rahat bir şekilde radyoya girip çıkardı Fakat son 2 ayda dinleyiciler radyoya kolay kolay giremez oluyordu. Şimdi sorun yoktur.. Sözünü ettiğiniz videoyu izledim, sadece ip adresi değiştiriliyor sanırım. Kaç çeşit ip sab...

Tuesday, 5.07.2011, 16:26

Arkadaşlar, yardımınız için teşekkür ederim. Sorunu sayenizde kısmen de olsa aşmış bulunmaktayım. Portlar kapalı olduğu halde dinleyiciler gene giriş yapıyor O nedenle şimdilik "böyle kalsın" diye karar verdim. Eğer dinleyiciler gene sorun yaşarsa tekrar sizden yardım rica ederim. Bâki Selamlar!..

Tuesday, 5.07.2011, 14:14

Alıntı sahibi "Masum Masum" Asi_isyankar 1) internet tarayicine 192.168.1.1 bu rakamlari yazarak enter tusuna basin, modem giris bilgileriniz sorulur fabrika ayarinda 2) username:admin password: password olarak yazilir ve OK tusuna basilir 3) Gelismis Kurulum'a tiklayin ve NAT menusunu secin. 4) NAT Sanal Sunucu Kurulumu sayfasinda Ekle buttonuna tiklayin 5) Ozel servis secerek gerekli alanlari doldurun Flatcast icin port numarasi 40123 ve protokol tipi UDP dir asagidaki 3 ayri gosterilmis sade...

Tuesday, 5.07.2011, 13:55

Alıntı sahibi "Masum Masum" http://portforward.com/english/routers/p…/Silverfall.htm buraya bakabilirsiniz Burda 3 öneri var sanırım. Rakamları daha önceki denediklerimden farklıdır. Acaba bu önerilerden en çok hangisi makul olur? Veya her üçünü de mi denemeliyim?

Tuesday, 5.07.2011, 13:50

Alıntı sahibi "BERATCAN" Alıntı sahibi "Asi_isyankar" Bu programı indirdim ancak benim modemin markası yazmıyor Burdakini deneyin ondada aradıgınız modem yoksa Masum arkadaşın dediğigibi modem isminizi buraya yazarsanız yardımcı olmağa çalışırız Bunu da denedim, resimdekilerin aynısını yaptım ancak Yayını aldıktan sonra baktım MY PC gene(-) çıktı. Buna rağmen dinleyiciler radyoya gene girdi şimdi. Yinede bu sorun yakamı bırakmıyor. Bazen dinleyiciler girer bazen de hiç giremez olurlar.

Tuesday, 5.07.2011, 13:24

Pikatel AirMax 101. İp adresini sabitlediğim halde Ve bir çok yöntemi denediğim halde portlarımı açamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tuesday, 5.07.2011, 13:03

Bu programı indirdim ancak benim modemin markası yazmıyor. Daha doğrusu Telekom'un bir tane bile modem markası bile gözükmüyor. İki aydır portlarımı açmaya çalışıyorum. Dinleyiciler radyoya giremiyor, bir başıma kalıyorum çoğu zaman. Bir çok yol denedim fakat portlarımı açmaya başaramadım. Acaba klasik ygulamaların dışında bana yardımcı olacak bir arkadaş var mı?