Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 10.08.2008, 15:01

Yazar: jocuk

Default preset could not be loaded, hatasi(SORUNDEVAMEDİO)

sorun yine devam etmeye başladı sadece 1 gün yayın aldı ve yine aynı hataları vermeye basladı ne yapcam bılmıyorum

Sunday, 3.08.2008, 10:23

findik, tsk.ler dedigini yaptım bu sefer sendekı gıbı sıla0 oldu ama yıne bı sorun cıkdı? Error: your bandwidth is too small ve tekrar sayfayı kapatıp actıgımda ılk aldıgım hatayı yenıden verıyor restore defaults da bisey olmuyo?

Saturday, 2.08.2008, 18:50

Alıntı eklentideki resme bak flatcast dosyasina tiklayinca solda LastPreset diye bir yazi görebiliyormusun. findik, senin dediklerini yaptım Lastpreset reg_sz ~~~Could not load last preset~~~ yazıyor

Friday, 1.08.2008, 20:58

findik, - evet bunca zaman olmus ögrenemedim bisi mi oldu? -vista kullanmıyorum -explorerle acınca tema felan gozukmuyo ---------------------------------------------------

Friday, 1.08.2008, 20:49

yDefault preset could not be loaded! Select one from the preset dialog! tekrar bu hataya tamam diyip flatcasta tekrar gırdıgımde yayyın almak ıcın ıslemlerı yapıyorum bu seferde sorry but you can open only flatcast stream yazıyor seklinde hata veriyor ne yapmam gerekir? firefoxda yayın alıyım dedım o da olmadı preset restore defaults denedım olmadı ve yukardakı hatayı verdıkten sonra sorry but you can open only flatcast stream yazıyor flatcast sıtesınden tum radyo veya dj gırısıyle cıkdıgım hald...

Sunday, 27.07.2008, 10:40

Radyonuza girişte sesli Hoşgeldiniz mesajı

Paylasımın için tsk.ler fillozof ama sanki linkler kullanılmıyo hata veriyo

Saturday, 26.07.2008, 18:47

Dogum Gunun Kutlu Olsun MankenManita

Alıntı MankenManita Doğum Günün Kutlu Olsum Umarim En Güzel GünLer Mutluluklar SeninLe Olur

Friday, 25.07.2008, 21:14

iZ BIRAKANLAR

Alıntı a_AsKa_SuRGuN_a, Güzel PayLasim İçin Tskler Emegine SağLik

Friday, 25.07.2008, 21:13

GELiNLiGiNLE GEL

Alıntı a_AsKa_SuRGuN_a,Paylasım ıcın tskler cok guzel olmus emegınıze saglık.

Saturday, 12.07.2008, 21:37

SITEYE SADE AMA ANLAMLI BI GIRIS

<<<DERMAN>>, paylastiğin icin tsk.ler ama bir sorun var burdaki calan sarki hic durmuyo hep caliyo bunu nasil ayarlicaz?

Monday, 7.07.2008, 19:08

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

buldum sonunda abla yinede yardımların ıcın cok saol

Monday, 7.07.2008, 18:59

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

ama o da olmadi ben nata tıkladıgımda port yonlendırme dıye bısı yok yardımın ıcın saol