Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 16.01.2010, 14:12

Yazar: *-*Trinity*-*

Flatcast Sorun Mesajlari

Portlarınıza 40123 tanımlayarak çözebilirsiniz Bu link yardımcı olur size :up: http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=7155

Thursday, 11.06.2009, 12:15

It´s your Birthday Trinity ;) iyiki dogdun

Tşkrler Usta Alıntı Nöriye teyzenle aranda sadece 5 güncük var ama aradaki yıllara ne oldu :smiley2085:

Thursday, 11.06.2009, 09:33

Hepinize Teşekkür ederim :sevgi: Evet yaşlanıyoruz Harry ama nöriye ile zuzum benden önde gidiyorlar

Wednesday, 10.06.2009, 14:59

Hepinize tek tek teşekkür ederim yaşamımdan kopup giden bir yılı dikte ede ede bana hatırlatıp herşeye ragmen yine yüzümde tebessümün oluşmasına sebep oldugunuz için :sevgi:

Wednesday, 10.06.2009, 11:34

Bir yıldız daha kaydı dün gece gökyüzümden. Bugün bir kez daha kutlayacagım hayatımı, elimde kalan yıldızlarımla! Gökyüzünün rengi mavi mevsiminde dogmanın verdigi dinginligi içime çekerek yollarda yürüyecegim. Yanımdan geçen eski moda bir genç bana hep sevgilim olmasını arzuladıgım birini anımsatacak. O yıllarda giyemedigim kıyafetler, almadıgım çantalar ve beni kendim yapacak erteledigim herşeye hayıflanacagım. Sonra bunu çok seneler yapmaya devam ettigimi düşünüp kırılacagım kendime. Bitkinli...

Monday, 4.05.2009, 14:44

ALLATURKAA HAYDİN PİKNİĞE :p

Aaaaaaaa acıktık ama ben topladım herkesi sizi bekliyoruz ama :roll: siz mangalı yakın herşeyi hazırlayın biz geliyoruz :roll:

Friday, 24.04.2009, 15:20

Pda

inci-tanem, pda lara program yüklemesi yapılabiliyor. Ayrıca yüklenemez mi?

Friday, 24.04.2009, 11:42

Pda

Açmıyor derken neyi açmıyor? Radyo sayfasına baglanabiliyormu? Müzikmi çalmıyor? Eklenti'yi yükle uyarısı çıkıyormu ? :roll:

Friday, 24.04.2009, 11:39

Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

Saglıksız bir soru bakın ne kadar ugraşmamıza neden oluyor Demekki hiç stream açmamışsınız

Friday, 24.04.2009, 11:16

Sorunuzu bi netleştirseniz artık diyorum yaa :roll: Dj şifresini flatcast e girişinizi yaptıkdan sonra ilk resimde görünen yerdeki Modify user record üstünde olan Broadcaster's area <<< giriş yapın. gelen ekranda aşagıda Change streams's data ya tıklayarak gelen pencerede yapıcaksınız

Friday, 24.04.2009, 11:10

beratcan, dedigi gibi sid degişmez ama şifre degişicekseniz aşagıdaki resimlerdeki işlemleri yapın :up:

Friday, 24.04.2009, 10:14

Size gelen mail Your password request from<< şeklinde ve mailinize baktıgınızda kullanıcı adı ile şifre içindedir. Bunlarla giriş yapmamanız mümkün degil ki :book:

Thursday, 23.04.2009, 23:13

<< DJ LİSTESİ Tüm Bilgiler İle İçeriklidir >>

Yok estafurullah Moderatör'üm :up: bende dosyayı hazırladım ekledim bir baktım ki sende eklemişsin hemen sildim

Thursday, 23.04.2009, 23:08

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

Neler yapabileceginiz konusunda keşke foruma bir gözatsaydınız :up: Hangi flatcast sürümü kullanıyorsunuz? Modeminizde portlarınız açıkmı? IP'yi sabitledinizmi? Virüs, trojen, solucan, börtü böcege karşı sizi koruyan yazılımınız kapalımı? Yada flatcast e izin verdinizmi? Windows, Vista vs vs hangisini kullanıyorsunuz? Şeklinde bir çok soru çıkıyor ortaya :roll: Hatta hemen bir üstünüzdeki satırda konuyu anlamanıza yardımcı olacak bir link var :book:

Thursday, 23.04.2009, 08:55

Mac'ler neden flatcast'i desteklemiyor..

Evet engongem, Arkadaşınız mac'in içine windowsu kurarsa girişi yapabilir zaten kasmıyor veya bir sorun çıkarmıyor windowsun kurulması, hiç olmamasından iyidir diye düşünüyorum :up: Bu arada :birthday:

Wednesday, 22.04.2009, 23:15

Mac'ler neden flatcast'i desteklemiyor..

@ Easymail, dogru söylemişsin Yalnız macintosh 'un intel tabanlı olması gerekiyor windows o şekilde kurulabiliyor. İntel tabanlıysa windowsu yüklemesi içinde bootcamp yazılımı gerekiyor. Mac türkçe ise bootcamp yazılımıda türkçe olmalı yoksa hata veriyor.

Wednesday, 22.04.2009, 21:34

port açma

Modeminizde port açma işlemi aşagıdaki linkde mevcut Modemlerde port açma Radyonuza giren arkadaşlarınız yada dinleyicilerinizde eklenti yüklü degilse yüklemek zorundalar yoksa radyonuza katılamazlar :up: