Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 18.10.2011, 11:53

Yazar: ѕιуαн кєℓєвєк

En sevdiginiz üye

Olmamak gerek sanirim haklisin ortalik cok bos kalmis

Tuesday, 18.10.2011, 11:48

En sevdiginiz üye

Alıntı sahibi "E.Günbey" Siyah Kelenkk de Listeme Dahil De gett sonradan ekleniyoruz listelere bile artik tabi gözden irak olan gönüllerdende uzak olurmus

Tuesday, 18.10.2011, 11:28

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

Hahah ne zaman girdin sen araya kizz Sagol ablam zaman buldukca ugramaya calisiyorum daha cok ugramaya calisirim diyoo

Tuesday, 18.10.2011, 11:16

Alıntı sahibi "TurkEce/GnL" Hoş gelmişsin diyor Sagolasin ablam Hosbuldum diyor

Tuesday, 18.10.2011, 10:51

Alkışlamak istiyorum

Güzel Oyuncuymussun SENi alkisliyorum

Tuesday, 18.10.2011, 10:38

Kim Gelsin

ben kelebekim kelebenk olan kimse o gelsin ben öylesine baktimdi buraya kim gelmek isterse buyursun sinirlama yok ))

Tuesday, 27.09.2011, 21:50

Flatcast Fcp Tema ~ Sevdali Basim ~ ѕιуαн кєℓєвєк

Hepinize anlamli yorumlariniz icin ayri ayri tesekkür arkadaslar. Eylos elestirilerin icinde güzel düsüncelerin icinde tsk ederim canim .. Dedigin gibi ben hic kimseden yardim almadan ve ayda belki bi kac gün ugrasmakla tema yapmaya zaman bulabiliyorum.. Benimkisi sadece zevk icin,zaman gecirmek icin yapilan seyler.. Ama dedigin gibi zamanla bende umarim daha iyilerini cikaririm .. Sulecik tskler güzel yorumun icin ablam..Begenmene cok sevindim tsk ederim.. Ablam tema yorumlamada ve temadaki duy...

Wednesday, 7.09.2011, 18:15

Flatcast Fcp Tema - ѕιуαн кєℓєвєк~Bes

Öncelikle hosbuldum tekrar tesekkür ederim hepinize... Alıntı sahibi "TurkEce/GnL" Ellerine sağlık,hoş olmuş ama devamını bekliyoruz Eskisi kadar cok gelmesemde ugramaya ve elimden geleni paylasmaya caliscam ablam tesekkür ederim Temayi yoruma deger görüp yazan ve degerlendiren herkese tesekkür ediyorum..

Wednesday, 7.09.2011, 18:00

Hadi Sende Bir Cd Yap

Öncelikle hosgeldin Boran abim, Sen bu forumun vazgecilmezlerinden,olmazsa olmazlarindansin. Umarim bir daha özletmezsin kendini ve calismalarini ... Söylenilecek her güzel söz söylenmis bu calismayada zaten.. Harika bir dönüs, ellerine, emegine, yüregine saglik.. Bir listede benden olsun ...

Tuesday, 6.09.2011, 16:00

Alıntı sahibi "Nisa Nisa" uyy kelebekim gelmişş hg mişş cnm benumm özledik senüü ( Alıntı sahibi "E.Günbey" Siyah Kelebenkk Gelmiş, Hoşgelmiş. Diyor Icimdeki Ses tsk ederim hbdumm, bende özledim sizi nisamm diyo

Tuesday, 6.09.2011, 00:43

Allah kabul etsin abla .. Ay Kelebek daha güzelmis )