Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 29.06.2008, 16:53

Yazar: GAYESUU

Flatcast için Dj Panel v2.0

cok güzel paylasim herseyi yaptim ama yinede olmadi 3.resim cikmiyor bende ayyyyyyyyy yaa ne zormus anlamayinca yardim edecek yokmu (

Thursday, 28.02.2008, 17:38

Flatcast Sorun Mesajlari

Flatcast nutzt das Protokoll UDP Port 40123. Dieses kann auf Ihrem PC nicht empfangen werden. Die häufigsten Ursachen sind: Sie sind über einen Router/Firewall mit dem Internet verbunden, der UDP blockiert. Sie haben eine "Personal Firewall" installiert, wie z.B. ZoneAlarm, XP Firewall etc. Schalten Sie in dieser Firewall UDP Port 40123 frei. Sie sind über einen Proxy-Server mit dem Internet verbunden und haben kein Gateway eingestellt. önceden böyle bir sporunum yoktuki bugün oldu ne apmaliyim

Thursday, 28.02.2008, 16:20

Flatcast Sorun Mesajlari

birinci sayfada yayinladiginiz aynisi bendede cikiyor radyolara girmek isteyince düne kadar hic sorun yoktu bugün oldu ilk defa ne yapmam gerekiyor cok tsk,ler

Tuesday, 2.10.2007, 02:39

Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

diger sidleri ayarliyorum ama ilk sayfada gösteren 10.resim yok özelden siz bakabilirmisiniz ayarlarina radyomun

Tuesday, 2.10.2007, 02:12

okudum cok tsk,ler ama ben siteden degil ana yayindaki yerden sid gitti birkac sid daha var ama acamiyorum yaini eskisini yanlislikla silmisim offfffffff yaa nasil yapmaliyim

Tuesday, 2.10.2007, 02:05

yonca anlatimda varya yukarda sid yazan yer orasi silindi nasil yapmaliyimki

Tuesday, 2.10.2007, 01:54

slm arkadaslar bende yanlislikla sid yazan yeri silmisim suan kimse yayinima gelemiyor ne yapmam gerekiyor sid geri almak icin tsk.ler

Friday, 7.09.2007, 02:04

Web Sitemde dj girisi

bana flatcast dj giris htlm kodu lazim yardim ederseniz sevinirim tsk,ler edit : Baslıkta düzenleme yapılmıstır

Saturday, 1.09.2007, 02:21

Kirmizigül

paylasimin icin tsk.ler harika ellerine saglik :up:

Friday, 31.08.2007, 20:56

yanlızlıgın sesı

tek kelimeyle harika ellerine saglik paylasimin icin tsk,ler

Monday, 27.08.2007, 19:06

..:: HAYAL GÖZLÜM-3 ::..

ellerine saglik wandet harikaaaaaaaa paylasimin icin tsk.ler :up:

Saturday, 25.08.2007, 20:53

Hosgeldin/iz mesaj resimleri

harikasin cok tsk,ler de benim dj ismim dj yagmur ama bunu aliyorum yinede ellerine saglik :up:

Saturday, 25.08.2007, 15:22

Hosgeldin/iz mesaj resimleri

lütfen banada dj ismimi yazabilirmisiniz böyle dönen