Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Sunday, 4.04.2021, 13:34

Yazar: ZENoBIA

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

Alıntı sahibi "YoRqUn" El Kaldırın Bakalım Kimler Yaşıyor Hayatta Kalan Varmı Yaşamak şakaya gelmez, Büyük bir ciddiyetle yaşayacaksın Bir sincap gibi mesela, Yani, yaşamın dışında ve ötesinde hiçbir şey beklemeden, Yani, bütün işin gücün yaşamak olacak Yaşamayı ciddiye alacaksın, Yani o derecede, öylesine ki, Mesela, kolların bağlı arkadan, sırtın duvarda, Yahut kocaman gözlüklerin, Beyaz gömleğinle bir laboratuarda İnsanlar için ölebileceksin, Hem de yüzünü bile görmediğin insanlar için, Hem ...

Sunday, 20.03.2016, 21:14

SEN Sonum Ol__ Flatcast__ Fcp________ ZENoBIA (İthaf ettiğim)

Alıntı sahibi "•GrafikerYigido_58•" EMEGINIZE YÜREGINIZE SAGLIK GÜZEL PAYLASIMLARINIZIN DEVAMINI DILIYORUZ Yiğido tşk ederim. Devamı konusunda sizlere iş düşüyor,siz devam ettirin.. Benden bu forumda son temam dır bu tema..Tema yapmaya devam edicem,ama ALLATURKA forum paylaşım alanım olmayacaktır..

Sunday, 20.03.2016, 21:11

Alıntı sahibi "süslüü05" Kuşları bende çok severim.İnsanoglu hep günahını alır kuş beyinli der ama,bilmezlerki birçok insandan daha üstün bir zekaya sahiptir. Gelelim temaya,özellikle üst kısımdaki hafif renk tonlamalarına bayıldım.Usta işi böyle olur baktıkça baktırır,herseyiyle mükemmel bir çalisma olmuş yine, emegine yüregine saglık Zenomm, ayrıca psd ekledigin içinde çok tsk ederiz. Sedef şirket sahibi ben ve sende şirketin genel müdürü olarak yoruma tşk ederim.. Kuşları bende severim ,özgü...

Sunday, 20.03.2016, 21:00

Alıntı sahibi "Kerim Can" emegine saglık Zenobıa..çok hoş ve güzel bir tema olmuş.Güzel paylaşım için teşekkürler.. Tşk ederim Kerimcan bey

Sunday, 20.03.2016, 20:59

Alıntı sahibi "MUSTAFA ÇİLEK" ​emegine yüregine saglik palaşım adına tşklr Tşk Mustafa Bey..

Sunday, 20.03.2016, 20:55

Alıntı sahibi "hasanyöndem" Çok emek verilmiş 3 seçenekli harika bir çalışma olmuş. Emeğine teşekkürler Zenobia. Ustalar eserleriyle konuşur. Hasan tşk ederim beğenine ve yorumuna.. Katmanları senin için saydım 250 civarı olmuş Çok emek olayına bakılmadığını biliyorsun..Çünki bunlar emek değil artık..Sadece kişisel kin veya hırsın top sektirme alanı oldu temalarımız...Yazık ki bu böyle artık.. Temalarımıza sahip çıkmak adına yaptığımız herşey duvara kafa atmakla eş değer oldu..Kendimiz söyledik...

Sunday, 20.03.2016, 18:56

Alıntı sahibi "roy" Zenobia, Çok hoş bir tema olmuş, verdiğin emek ve paylaşımın için çok tşkler Sağol Roy ,hıdır elimizden gelen budur ..Çok tşk ederim..

Saturday, 19.03.2016, 19:13

KUŞ ları çok severim,özgürce kötüden kaçabilecek kanatlara sahipler..BEYİN ile yürek ,sevgi,insanlık diyorsa al öp başın üstüne koy..Son durak ..... PSD indirme linki herkes eklemiyor..Ben emeğimin her zaman arkasında durdum.. Psd indirmek isteyen olursa buyursun indirsin.. <<<<<<< >>>>>>>>> http://s6.dosya.tc/server6/1y0mfk/SEN_sonum_ol.rar.html

Saturday, 19.03.2016, 09:36

Flatcast Tema /Love me /

Ben ne değerlendirme yaparım nede yorum yazarim..Neden diye sor bi hele.. 1.. Jüri değilim. 2.. Temadan hiç anlamam. 3.. Psd ne??? yenen birşeymi? <<<<<<<<<<<<<<<<gitti ,yokk ,addaa

Friday, 4.03.2016, 22:39

...Atilla_Ky ...Dogum günü..ALLATURKAA...Nın Abisinin dogum günü :))

Aslında yaşlanmak değildir,,hayatı biriktirmektir geçen seneler.. Sevdikleriniz ile nice sağlıklı yıllarınız olsun..

Friday, 4.03.2016, 22:38

Doğum Günün Kutlu Olsun ' Cansın

Geç sayılmaz daha değilmi Sevdiklerinizle uzun sağlıklı ve huzurlu nice yaşlarınız olsun.. Mutlu yıllar..

Friday, 26.02.2016, 21:59

Flatcast Fcp Tema Şimdi Uzaklardasin 5 Adet

Bu tema 3. puan değerlendirme almış.. Çok üzüldüm ve puanlama yapmadım hala.. Bence artık şu yıldız verme işini kadırmalılar.. Bir resim ve fonttan ibaret 1000 lerce tema bu temadan daha yüksek puan almışsa,bence jürilikte bitmiştir,değerlendirmede çıkar amaçlı kullanılır olmuş demektir.. Üzüldüm açıkçası....Bu tema dahil bundan sonra değerlendirme yapmıcam.. Yönetim buna bir çözüm üretmez ise 2- 3 yıldızı aşamayan temalar ile yola evam eder.. Senin temana duygularımı yazdım Müge kusura bakma......

Thursday, 25.02.2016, 20:51

Flatcast Radyo Tema/ Hayat Dersleri/ Huzeyfe

Bazen soruyorlar bu kadar emek veriyorsunuz paramı kazanıyorsunuz bu tema işinden diye..Cevap hayırrrr para değil gurur kazanıyorum,övünç kazanıyorum,ve en önemlisi karakteri ve yüreği sağlam dostlar kazanıyorum oluyor.. İnsan bir bebeğin büyümesinin izlemenin verdiği hazzı alıyor işte böyle en baştan izlediğin temacının bu denli güzel şeylere imza attığını izlemek.. Hasan bey gerçekten yürekten kocamann alkışlar size.. Üst kısma adımıda eklemişsiniz ama bu temada benim zerre emeğim yoktur bilin...

Thursday, 25.02.2016, 10:37

Flatcast Denizleri Asalim Seninle Tema

Alıntı sahibi "by-dadas" Ewet haklısın ama abla png olmayınca düşümdeki temayı yapamıyorum Yav Kadir ne PNG si png ne yaaa altı üstü bir resimm ben sana atem 1000 lerce png verem 100 lerce png sitesi adresi.. Sen bunca yazdığımdan sonra hala PNG mi diorsun.. Bul STİL,DOKU;GRADİENT,SHAPE bunları bul bunlar senin hayalini yaptıracak şeyler sen hala PNG diorsann.. Ben garee BANANEE diorumm Hayalin bol olsun umarım hayalindeki png bulursun..

Thursday, 25.02.2016, 10:26

Flatcast Denizleri Asalim Seninle Tema

Alıntı sahibi "by-dadas" Zeyno AbLa En Güzel TeMaYıda Yaparım sıkıntı yok Ama Güzel oLan bana zevk vermıyor Basit temalar tercih ediyorum Sana şöyle basit bir cevap verim Kadir.. Flatcastte kullanılır bu temalar,başka hiççççççççççççççççççççç bir yerde işe yaramaz ,ölsende başka hiç bir yerde bu yaptığımız temalar yok kullanılmaz ,kullanılamaz. 1000 lerce radyo var 1000 ler ce DJ var ve binlerce de senin basit dediğin temaları yapan kişiler var,herkes kendi temasını zaten yapıyor.. 1 resim,1 fon...

Thursday, 25.02.2016, 10:11

Hellen Ve Roma Tarihi

Bu bilgileri derlemek,toparlamak,resim arşivlerine girmek,yazıya dökmek,oldukça meşakatli bir iş üstlenmişsiniz Lale Zar.. Truva antik şehrinin anlatımına kadar okuyabildim,fırsat buldukça okumaya çalışıcam kendi adıma.. Çanakkale li olarak Truva Ve Gelibolu yarım adasını karış karış gezdim..Her yer tarih kokuyor emin olun.. Emeğinize ve bu güzel bilgi hazinelerine çok tşk ediyorum Lale Zar..