Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 2.04.2014, 05:29

Yazar: romantik.ser

Anlamlı Sözler

BUGÜN ALLAH BENIM ICIN NEYI UYGUN GORDUYSE ONU SEVGIYLE KUCAKLIYORUM

Wednesday, 2.04.2014, 05:23

Ozledim

Bugün seni özlediğimi hissettim..Bir gülüşünle herşeyi unutturduğunu farkettim..Sesini her duyduğumda yaşadığım huzuru farkettim..Hem yanımda hem uzağımda olduğunu farkettim..Yaşanan kötü günlere söylenen kötü sözlere rağmen yaşananların hepsinin güzel olduğunu farkettim..Bügün seni özlediğimi farkettim ve en önemlisi ''aşkı'' senle yaşadığımı farktettim.

Wednesday, 11.12.2013, 23:12

Kapak Sözler :)

Herkesi ”Adam” sanmayın / Bazıları mecburi insandır.

Wednesday, 11.12.2013, 23:01

SEVGI ve ASK üzerine...

Yaşamın içinde bir ölüm Ölümün içinde ömrüm Ömrümün içinde ben Benim içimde sen

Tuesday, 10.12.2013, 00:10

Düşün ki o bu konuyu okuyacak..ona ne söylemek isterdin?

Alıntı sahibi "Meliscanan" Beklemedigim bir an di... Cok mutlu ettin beni.... SENİ COK SEVİYORUM

Friday, 6.12.2013, 20:47

Değerini bil...

Her şeyin hep iyi devam etmesi diye bir şey yok hayatta… Ayrılıklar var içinde ölüm olan. Zaten ben bundan başkasına ayrılık demem. Canın, kanın olan insanları kaybetmek var. O zaman sorguluyor insan, neden benim ailem dağıldı? Eee, herkesin annesi var. Baba diyorlar çocuklar. Ben neden bu kadar yalnız bırakıldım? Beraber geçirdiğin güzel günlerin değerini bilmelisin. Annenin pazar sabahı hazırladığı kahvaltıyı, babanın aldığı sıcak ekmeklerin kokusunun değerini bilmelisin. Sonra kaybettiğinde ö...

Thursday, 5.12.2013, 23:09

Geç kalma huzurum

Hayatıma kattığım cümleler var benim ve elbette aradığım, istediğim bir şeyler var. Belki bir parça huzur istiyorum. Evet evet, tam olarak istediğim bu aslında. Getirenim yok belki, yalnızım biraz. Huzuru mu arıyorum, seni mi arıyorum belli değil. Senin bana getireceğin huzuru da arıyor olabilirim. Muhtemelen benim aradığım seninle birlikte gelecek bir huzur. Şimdi yoksun, sonra olacak mısın belli değil. Huzur sen misin? Sen huzur getiren misin? Yok, biz olduğumuz zaman mı huzur bizi bulacak bil...

Thursday, 5.12.2013, 22:06

Ben...

Ben senden ayrılırim ayrılmasına da ; Ellerin Özler beni,dudakların üsur , gözlerine yaşlar duser, Kıyamam. Ben senden ayrılırim ya; Bilirim bakamazsin ardımdan ,korkarsin çünkü bilirsin ki dönmez bu adam. Ben senden ayrilirim, Ben senden iliklerime kadar Düşlerime kadar ayrılırim. Ben senden ayrilirim da; Sonun olurum ,rüyaların gelirim diye korkuyorum. Ben senden ayrılırim da; Şarkılar hatırlatır diye korkuyorum BEN SENDEN AYRILAMAM DA ; AYRILIRIM DİYE KENDİMİ AVUTUYORUM.

Wednesday, 24.04.2013, 23:08

Sen Sen Ol...

SEN SEN OL ; Görmezden gel, ses etme, cevap verme. Sessizlik herkesi mahveder..

Wednesday, 24.04.2013, 22:55

Farkettimde.......

Farkettim de ; hayat şaşırtmaya bayılıyor

Wednesday, 3.04.2013, 23:51

Hayata Farklı Bakış...

çok anlamlı , hayata hep böyle pozitif taraftan bakılabilse hersey cok daha güzel olur du . Paylasım için teşekkürler...

Monday, 25.03.2013, 23:50

Vasiyet...

* Ölçün doğruluk olsun, aleyhinde dahi olsa doğruyu söylemekten çekinme. * Haksız olduğun bir mes’elede, haklı olduğuna kendini inandırmaya çalışma. * İnsanların kusurlarını gözünde büyütme. Arkadaş, dost, meslektaş ve yakınlarının kabahatlerini değil, meziyetlerini görmeye çalış. Kusurlarını ararsan, onlar da sende arar ve senin bulduğundan fazlasını bulurlar. * Arabulucu ol, arabozucu olma. İyilik yapmak için fırsat gözle. Bulamazsan icâd et. Zirâ kula hizmet, Hakk’a hürmet ve ibâdettir. * Ken...

Monday, 18.03.2013, 23:45

karşılıksız sevmek

Evet canım cok güzel bir yazı , ben tesekkür ederim

Monday, 18.03.2013, 23:40

karşılıksız sevmek

Begendigine sevindim Efsunum , ben tesekkür ederim

Monday, 18.03.2013, 23:21

karşılıksız sevmek

“Aşk çay, karşılığı şeker, tiryakiler çayı şekersiz içer.” Ve kıyısızlar karşılıksız sever. Karşılıksız sevmek, sahip olunmadan sahip olmaktır bir ha­yale. Karşılıklı olmalıdır bu karşılıksızlık. Karşılıksız sevmek, yanında olmasına gerek duymamaktır. Yanında olmadan, yanındalığıyla senin sevgine karşılık vermesini istemeden sev­mektir. Seni seviyorum cümlesine karşılık beklememektir. Bu bir soru cümlesi değildir çünkü. Karşılıksız sevmişsen, bu sorunun cevabı da seni ilgilendirmiyor demektir. O...

Monday, 18.03.2013, 23:06

Anlamlı Sözler

''Öyle insanlar vardır ki lağıma düşseler lağımı kirletirler.''

Friday, 8.03.2013, 10:55

Kavga etmek icin hayat cok kisa

Okumaya vakit. Ayirdiginiz icin Ben tesekkur ederim.

Friday, 8.03.2013, 08:24

Kavga etmek icin hayat cok kisa

Çevremde ondan bundan yakınan, öfkeyle birilerini eleştiren hırslı insanları gördüğüm zaman onlara diyorum ki: “Bırak bunları. Hayat kavga etmek için çok kısa.” O onu demiş, bu şunu ima etmiş, öteki böyle kızdırmış, beriki şöyle laf sokmuş; inanın hiçbirinin önemi yok. Eğer tarihi yüzer yıllık dilimlere ayırırsanız (ki epey cömert bir ayrım olur bu) her dönem sonunda yeryüzünde hiçbir tartışma, hiçbir kavga kalmaz. Canlarını dişlerine takarak kavga edenler, kıskananlar, hırslananlar yerlerini ye...

Thursday, 7.03.2013, 22:47

Kitaplardan Beğendiğimiz Alıntılar

... Kaldı ki mutluluk nedir? Mutluluğun aşk olduğunu söylüyorlar. Oysa aşk mutluluk getirmez, hiçbir zaman da getirmemiştir. Tam tersine, sürekli bir kaygı durumudur aşk, bir savaş meydanıdır; kendi kendimize sürekli olarak acaba doğru mu yapıyorum diye sorduğumuz uykusuz gecelerdir. Gerçek aşk, vecd ile ıstıraptan oluşur... Paulo Coelho, Portobello Cadısı