Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Monday, 13.01.2014, 19:03

Yazar: Tirnali-57

Radyoda Dinleyici Sayısını Artırmak

Yardımcı Olduğunuz için Tskler 5 Gündür Bekliyorum Bir Kişi Bile Bir Satır Şey Yazmamış

Wednesday, 8.01.2014, 19:05

Radyoda Dinleyici Sayısını Artırmak

İyi Günler Size Bir Konu Hakkında Bilgilendirmenizi İstiyorum Flatcast Radyosunun Dinleyicisi azken Bazı Radyolarda guest ve gast ların cok oldugunu gördüm radyo yeni ama total ve dinleyicileri cok radyo sahibi arkadasa sordum oda benim radyoyu bir odaya yönlendirdim o odadaki kisiler odaya girince direk radyoya düsüyor ve radyoyu dinliyor bu sekilde total im arttı dedi bende pek inanmadım inandırıcı gelmedi aslı varmı varsa nasıl yapılıyor yapılıyor ise mynet okey odasındaki oyuncuları radyoya ...

Tuesday, 1.01.2013, 19:51

Port Acma Sorunu ( Airtes 205 )

PHP kaynak kodu 1 •http://192.168.2.1. web adresinin doğru olduğundan emin olun. •Arama motorunuzu kullanarak sayfayı arayın. •Birkaç dakika sonra sayfayı yenileyin. Dediginiz gibi yapınca admin paneli gelmiyor bu cıkıyor

Monday, 31.12.2012, 23:12

Aktive X Sorunu

Selamun Aleyküm Arkadaslar Ben Aktive X Sorunu Yaşıyorum Sizden Bir İsteğim Olacak Bana Aktive X in Linkini İstiyorum Ama Linke Tıklayınca Direk Yükle Secenegi Cıkmasını İstiyorum Ve Yolladıgım Kişi Hemen Yükle Secenegine Tıklayıp Sorunu Cözecek Baska Türlü Bu işin Üstesinden Gelemeyecegim Eger İmkan Varsa Bu Linki İstiyorum Tskler Simdiden Not : verdigin linki verdim kardesim onlada yükleyemediler radyoyu dinlemek isteyen kisiler flatcast e ve pc lere cok yabancılar bir türlü beceremiyorlar dah...

Monday, 31.12.2012, 23:09

İndex Yapılmasını İstemek

Her Halde Burda İndex Yapımını istemek yersiz oldu kusura bakmayın ilgi alakanız icin genede tskler..artık baska sitelerden arastırma yapacam demek

Monday, 31.12.2012, 23:06

Kusura Bakmayın Ama Sizin Anlatımlarınızı Ben Anlamadım Pc Kültürüm Bu kadar ileride degil Ben ıp Sabitlemeyi Yaptım ama adres cubuguna ıp girince internet sayfası görüntülenemiyor admin paneline giremiyom zaten ilerisini nasıl yapayım kı

Sunday, 30.12.2012, 23:43

Ip Sabitlemeyi Yaptık Yalnız Port Acmada Sayfa Görüntülenemiyor diyor

Sunday, 30.12.2012, 22:34

Arkadaslar Airtes 205 Modem Var Arkadas Net ini Yandaki Komşusundan Alıyormus Radyoda yayın almaya basladı yalnız yayınına kimse giremiyor burdaki linklerden birini baktım ve onun gösterdiklerini harfiyen yaptık ama sorun cözülmedi estra yapılacak birsey varmı yardımlarınız icin simdiden tskler linki buraya koyuyorum http://www.allaturkaa.de/fcp/masum/video…-port-acmak.swf

Friday, 21.12.2012, 20:01

Aktive X Sorunu

Selamun Aleyküm Arkadaslar Ben Aktive X Sorunu Yaşıyorum Sizden Bir İsteğim Olacak Bana Aktive X in Linkini İstiyorum Ama Linke Tıklayınca Direk Yükle Secenegi Cıkmasını İstiyorum Ve Yolladıgım Kişi Hemen Yükle Secenegine Tıklayıp Sorunu Cözecek Baska Türlü Bu işin Üstesinden Gelemeyecegim Eger İmkan Varsa Bu Linki İstiyorum Tskler Simdiden

Monday, 17.12.2012, 19:45

Gif Tema da Bozulma Yapılıyor

Ben Sorunu Tam Anlatamadım Sanırım Net Bir Cevap Alamadım Soruma Neyse Öneli degil genede Tskler

Sunday, 16.12.2012, 21:01

Gif Tema da Bozulma Yapılıyor

Selamun Aleykum Arkadaslar Bir Abim Temasına Bu Gif i Koymak istemis Gifi Temaya Eklemis Yalnız Gif Temada Bozulma Yapıyor Ten Rengi Olan yerler Temada hareketlendikce kararma yapıyor bunu düzelte bilirmiyiz mümkünmüdür veya ne yapmak gerekir İlgi alakanza tskler gif in linkını buraya koyuyorum gif link halinde iken yalniz bozulma yapmıyor temaya atınca bozulma yapıyor http://i47.tinypic.com/2q05ysz.gif

Sunday, 16.12.2012, 20:52

İndex Yapılmasını İstemek

Selamun Aleyküm Arkadaslar Gecen Gün indexleri Dolaştım Ama içinde aradıgım index bulamadım bulduklarımdada sorun yaşadım ben Ülkücü bir Radyoya uygun Türk Bayraklı Üç Hilal li Kurtlu Hos Bir index aradım ya baktıklarımın icinde denk gelmedi yada ben göremedim bir iki tane buldun onlardada aktive x leri eski oldugu icin gelen yeni dinleyiciler flatcast radyolarına yabancı oldugu icin yükleyemediler yeni son sürüm aktive x icinde olan hos bir index yapabilirmisiniz rica etsem simdiden tskler alla...

Saturday, 15.12.2012, 20:21

Radyoya Giris Ve Aktive X Yüklenmesi

Selamun Aleykum Arkadaslar Yeni Bir Radyo Kurdum Yalnız Gelen Dinleyicilerin Yayına Giris Konusunda Sorun Yasıyorum Gelen Kisiler Flatcast e Yeni Olduklarından Aktive X yükleyemiyorlar bir İndex sayfası yükledim forumdan alıp ama ondakı aktive x sanırım sorunlu calısmıyor diyor gelen dinleyiciler yükleyemiyorlar bu konuda sizenden yardım istiyorum tavsiye edebileceginiz index veya bir yol var ise görüslerinize acıgım radyonun linkini veriyorum kı girip aktive x sorun olup olmadıgı görebilesiniz ...

Saturday, 5.05.2012, 08:41

Flatcast Fcp Tema ( Cengiz Kurtoglu ) Tirnali 2

Tskler Türkleydi Yeni Çalışmalarım İle Yakında Forum e Yeniden Birseyler Katmaya Çalışacam

Saturday, 18.02.2012, 15:26

Port Sorunu Yaşıyorum Yardım İstiyorum

Cok Tskler Masum Hanım Saolasınız Dj Kardesimizin Sorununu Çözdügünüz İçin

Monday, 2.01.2012, 19:45

Hoş Geldin Bebeğim

Tskler Ablam Saolasın Allah Razı Olsun