Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 26.06.2012, 21:03

Yazar: -= Chuky =-

Kim Hangi Smile

forumdakileri takip ettiğim görebildiğim kadarıyla birer smile eklemek isterim isterim ama korkuyorum ben smile eklersem forumda savaş hatta katliam olur acaba eklesemmiki :himmm:

Tuesday, 20.03.2012, 00:16

susmak birşeyleri kabullenmekmidir??

ne susucam be konuşurum sonuna kadar ama değer verdiklerime zarar vereceksem susarım sadece yoksa kimse susturamaz beni susmamı bekleyenler çok bekler

Tuesday, 20.03.2012, 00:11

Bİ BİSCREM VERSEM :))

hizmetçinmi war kendi işini kendin gör bi biskrem versem susarmısın.?

Tuesday, 20.03.2012, 00:06

En cok konuştuğunuz forum üyeLeri kim?

adamdan sayıp muhattap alanım bile yok kaldıki konuşayım

Monday, 2.01.2012, 00:57

flatcast fcp tema //S a h e s e r Prenses //Türkleydi//

emeklerinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş tebrikler yazı fontuna ve üstteki brush'a kullandığınız efekt daha değişik olsaymış dahada güzel olacağından şüpem yok paylaşımınız için teşekkürler

Monday, 2.01.2012, 00:52

Flatcast Fcp Tema/Sensiz Olmaz Ki/Eylem...

kullandığınız brush haricinde gerisi başarılı bir çalışma olmuş tebrikler brush'larınızı ince değilde kalın (geniş) olanlarından seçerseniz dahada güzelleşecektir çalışmalarınız tebrikler ve teşekkürler

Monday, 2.01.2012, 00:47

Flatcast FCP Tema-Gitme Kal Diyemedim-(Sahra-Cantanem)

sade asil vede şık bir resim :] bizlerlede paylaştığınız için teşekkürler

Monday, 2.01.2012, 00:38

Kenan^dan flatcast radyolara fcpli temalar,462

eee güzel fakat biraz bana göz yorucu geldi sanki :] emeklerinize sağlık teşekkürler

Monday, 2.01.2012, 00:34

MaSuMCaDı__dan Yeni Fcpli Gifli Flatcast Radyo Temaları 86,

bu çalışmanız diğerine nazaran çok daha güzel olmuş tebrikler minik bir ip ucu : eklediğiniz temaların tamamını değilde sadece bir kısmını saydamlaştırmak isterseniz eğer eraser tool aracınızı kullanmanızı tavsiye edebilirim opacity oranını dilediğiniz gibi ayarlayarak resimde istediğiniz noktayı saydamlaştırabilirsiziniz örnek olarak : temanızdaki bayanın sağ tarafı saydam fakat sol taraf normal olduğu için azıcık sırıtmış gibi

Monday, 2.01.2012, 00:24

MaSuMCaDı__dan Yeni Fcpli Gifli Flatcast Radyo Temaları 83,

emeklerinize sağlık güzel bir çalışma olmuş biraz daha simetriye önem verseymişsiniz dahada güzel olacakmış sanki

Monday, 2.01.2012, 00:15

Flatcast fcp tema*Geceler Kör Dilsiz*Æsi Firtina

tam on numara muhteşem bir çalışma olacakmış emme nedense chat alanı ile misafir alanının arasında ortadaki şekiller birazda olsa uyumu bozmuş gibi durmuş textlerde kullandığınız efektler biraz acele ettiğinizin göstergesi gibi olmuş sanki haddim olmayaraktan bir tavsiye textlerde hazir style kullanmamaya özen gösterin yinede son bir bakışla genel olarak çok güzel vede son derece kullanışlı bir tema olmuş emek veren yüreğinize sağlık biraz sabır ile zamanla dahada süperlerini yapabileceğinize hi...