Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 9.06.2011, 19:15

Yazar: fuzzy

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

Çok teşekkür ederim Masum Masum arkadaşım . Soruyu okuyunca siz de güldünüz mü bilmiyorum ama ben cevabı okuyup uygulayınca çok güldüm . Gerçekten basitmiş. Ama bu işlerden anlamayınca uğraşıp duruyoruz işte. 2 gün önce radyoyu kuran ve teknik konularla uğraşan arkadaşımız askerden izne gelmişti. Benim bilgisayarı ve radyoyu da kurcalamış biraz. İdari kısmını yürütmeye çalışıyorum ama teknik konularda yetersiz olduğum için problemleri nerde ne varmış diyerek el yordamıyla çözmeye çalışıyorum. Da...

Thursday, 9.06.2011, 17:57

Yazar: fuzzy

Radyoyu açamıyorum ,birşey açılmasını engelliyor.

Dj lik yaptığım radyoyu 2 gündür açamıyorum.Diğer arkadaşlar açabildiler. Ama hem mozilla hem de explorerdan herzamanki normal şekilde açmaya çalıştığımda aşağıdaki uyarı geliyor. Flatcast Error '' Default preset could not be loaded ! Select one from the Preset dialog '' Bu uyarıyla birlikte Design Tool açılırken ; Dj Mikser açılmadan kapanıyor . Uyarı notuna bakarak gerekli eklentilerin zarar gördüğünü düşünüp hepsini sildim ve yeniden yükledim. Ancak hata devam ediyor. Yukarıdaki '' Araçlar / ...