Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 10.07.2011, 21:23

Yazar: soonx

ZyXEL Modemlerde Port Açma Sorunları

gördüğünüz gibi firewall die bi seçenek yok modem arayüzümde ve ek olarak windows güvenlik duvarını kaldırdırdım vs.. çok şey denedim. galiba modemden doğuştan bi problem war gibime geliyor.

Saturday, 9.07.2011, 20:55

27015 yerine 40123 numaralı portu girdim aslında 27015 yazmıyor orada evet benim modemimin bilgileri arkadaşlar çok önemli benim için ben neredeyse bütün konuları okudum ama olmadı bu arada virüs programı kullanmıyorum ve bilgisayarımda virüs vs. yok temiz.

Wednesday, 6.07.2011, 11:31

bu arada modemimin markası zyxel p-660ru t1 v2 artık olmazsa modemi çöpe atacam yeni modem alcam

Wednesday, 6.07.2011, 11:30

windows xp kullanmaktayım zyxel teknik servisini bile aradım adamlar yarım saat uğraştıkları halde yapamadılar. neredeyse bütün forumlardaki t1 v2 konularının hepsini okudum neredeyse her adımı yaptım. portları açtım ama portlar açılmıyor yani bundan sonra bu sorunu çözene dahi gözüyle bakacam o noktaya geldim. hani pc ile yeni tanışmış çocukta değilim 7 senedir windows xp kullanıyorum pc me virüs felan girme ihtimalide söz konusu değil. bilgisayarıma pek programda kuran biri değilim anlamadım g...

Tuesday, 5.07.2011, 19:42

arkadaşlar aynı olay yine benim başıma geldi çok zor durumdayım. dediğiniz bütün herşeyi okudum harfi harfine ama yinede olmadı o arkadaşı bulmam gerek lütfen yardım edin